PDA

View Full Version : Хубав корем



SINDEL
10-17-2006, 13:09
Зна4и искам да ви попитам специално за някви упражнения за корем. Моми4е съм и имам плоско корем4е, но много ми се иска да има съвсееем леки4ки за4атъци на някакъв релеф. Със стандартните коремни преси не става. Правя ве4е половин година всеки ден поне по 100 и релеф4е никакво. Явно все пак има там някаква мазнина, която им пре4и на мускулите да си ли4ат отвън. Нешо такова. Та помогнете ако можете O:)

Пепи Пекторалиса
10-17-2006, 13:12
Ами освен с диета с друго не се свалят мазнини.

SINDEL
10-17-2006, 13:15
Мрън :(

Kisses_P
10-17-2006, 13:20
е за какво ти е релеф... той е по за момчетата.. иначе мазнини с диета не се топат.. със спорт...

SINDEL
10-17-2006, 13:22
Ми не знам за кво ми е. Никога не съм имала а някак си си мисля 4е ако съвсееем ама съвсееем леко си ли4и ще е по-хубаво

KaRameL_f
10-17-2006, 14:26
Radvai se na ploskiq ti korem ima hora i tova nqmat.Za relef mai trqbva da hodi6 na fitnes.

TSecret
10-17-2006, 16:42
az puk iskam plosuk korem :smt010 [-o<

Бръмче
10-17-2006, 18:32
За плосък корем може да пробваш с чаша зелен чай или гореща вода преди закуска, после си ядеш нормално...

Пепи Пекторалиса
10-17-2006, 18:34
За плосък корем може да пробваш с чаша зелен чай или гореща вода преди закуска, после си ядеш нормално...
#-o :lol: :lol:

Amayo
10-17-2006, 18:36
Ходи в некой от по лъскавите фитнеси - там има едно 10 различни вида уреди за корем и всичките са сполучливи. Доста е различно натоварването от коремните преси, пък и се изолират , не те боли ръста после. Иначе и аз съм фен на жени с яко плочки.

10-17-2006, 18:48
Офф аз пък искам да нямам паласки и да имам плоско коремче [-o< :roll: .Защо вс момичета пълнеят в ханша,а аз в талията!?Бахти не е честно.. ](*,) [-X

strange__
10-17-2006, 19:24
Е то е понеже като напълнееш в ханша е много по-готино :lol:

MuJIoTo
10-17-2006, 23:27
Офф аз пък искам да нямам паласки и да имам плоско коремче [-o< :roll: .Защо вс момичета пълнеят в ханша,а аз в талията!?Бахти не е честно.. ](*,) [-X

to i az taka, mn e gadno...
oba4e p1k imam hubavi kraka i dupeto mi e qko...
:P

SINDEL
10-18-2006, 08:30
Брао на Amayo! То4но така - и аз съм на мнението 4е ако жена има лек релеф става супер секси \:D/ Е не някви такива културистки пло4ки, ама да има... :-D

Amayo
10-18-2006, 17:02
Брао на Amayo! То4но така - и аз съм на мнението 4е ако жена има лек релеф става супер секси \:D/ Е не някви такива културистки пло4ки, ама да има... :-D
Мишел родригес - http://www.hollywood-celebrity-pictures.com/Celebrities/Michelle-Rodriguez/Michelle-Rodriguez-25.JPG
http://images.zap2it.com/ltvimages/shows/slides/fastandthefurious/michellerodriguez_bigpic_fastandthefurious_001.jpg
8) Само за ценители!

10-18-2006, 19:54
Анонимко написа:
Офф аз пък искам да нямам паласки и да имам плоско коремче .Защо вс момичета пълнеят в ханша,а аз в талията!?Бахти не е честно..


to i az taka, mn e gadno...
oba4e p1k imam hubavi kraka i dupeto mi e qko...

i az sym taka .. :-k ](*,)

Bico™
10-19-2006, 09:51
Не че съм някакъв фитнес инструктор но искам да споделя моя скромен опит за това как коремът ви да изглежда добре !
Аз започнах една моя си програма която е колкото строга като режим толкова и не ! И започвам със храната защото на нея се дължи по голямата част от това да имаме хубаво тяло . Значи аз дневно ям по 4-5 пъти предимно ориз и картофи и мазнините и сладките неща съм ги свел до минимум ! Включително и хлябът .. Всичко казано до тук съчетано с 70 коремни преси (Аз ги правя в къщи и използвам тежести за обем) но за момичетата това не е необходимо ! При тях е достатъчно стандартната коремна преса и правилното и и съсредоточено изпълнение ! Ето това е моята програма до която стигнах след 1 година неуспешни програми и видове упражнения ! Все пак всеки си има негова теория и сам решава кое е добре за него и кое не !
Но мисля че няма да ви се отрази зле ако някой реши да се захване с това което написах до сега =D> =D>

Amayo
10-19-2006, 10:17
Тва е много хуу ама момичетата тука чакат ако може няква програма където хем да продължават да си папкат кифли, хем ако може да не се напрягат излишно, в смисъл без коремни преси и квито и да е упражнения. :-)

Bico™
10-19-2006, 10:26
Тва е много хуу ама момичетата тука чакат ако може няква програма където хем да продължават да си папкат кифли, хем ако може да не се напрягат излишно, в смисъл без коремни преси и квито и да е упражнения. :-)

Ами да ти кажа аз такъв 'филм' не съм гледал ! :lol: :lol: :lol:
Не че ги отчайвам момичетата и момчетата които това чакат но както се казва неможе и "х.я до края и душата в рая" ! :mrgreen:
Мисля че това най точно се вписва в твоите думи :lol: 8)

simemel
10-20-2006, 08:32
hubavite relefni koremi ne sa samo za mom4etata stiga da ne sa 4ak tolkova relefni a prosto leko oformeni.tozi rezultat moje6 da postigne6 ne s dieti ili gladuvane za6toto korem ot neqdene ne se oformq!!! [-X edinstveno 6te si dokara6 nqkoq bolest taka.na4inat e SPORT.taka hem se raztovarva6 hem oformq6 tqloto si.nai-dobre 6te e da se konsultira6 s nqkoi fitnes instruktor za podhodq6t sport za oformqne na koremnite muskuli. a ako ne ti se zanimava tolko,probvai s koremni presi. O:)

[m!s$_k@pr!$]
10-22-2006, 18:46
Офф аз пък искам да нямам паласки и да имам плоско коремче [-o< :roll: .Защо вс момичета пълнеят в ханша,а аз в талията!?Бахти не е честно.. ](*,) [-X
и аз съм така! Искам да имам плоско коремче и да нямам паласки, а и защо ми е толова голям ханша?!? ](*,) :smt010

Amayo
10-22-2006, 18:49
Офф аз пък искам да нямам паласки и да имам плоско коремче [-o< :roll: .Защо вс момичета пълнеят в ханша,а аз в талията!?Бахти не е честно.. ](*,) [-X
и аз съм така! Искам да имам плоско коремче и да нямам паласки, а и защо ми е толова голям ханша?!? ](*,) :smt010
Щот папаш вкусните манджички от златните ръце на баба. :-)

summer_04
10-22-2006, 19:00
Radvai se na ploskiq ti korem ima hora i tova nqmat.Za relef mai trqbva da hodi6 na fitnes.

Fe6an4o
10-29-2006, 19:16
Az sam na 20g 183 75 kg sam. Problema mi nee v kg ili viso4inata . Problema mi e 4e mi izliza gu6a a az izop6to nesam nqkav mazen, normalen sam. Bihte li me posavetvali ne6to za6toto e mn grozno taka .

tequila
10-30-2006, 16:29
Ами освен с диета с друго не се свалят мазнини.
такаааааааам почвам: първо :тя не иска да сваля мазнини а да направи леки плочки

tequila
10-30-2006, 16:30
За плосък корем може да пробваш с чаша зелен чай или гореща вода преди закуска, после си ядеш нормално...
второ: тия ше ги разправяш на баба ми.

tequila
10-30-2006, 16:31
Офф аз пък искам да нямам паласки и да имам плоско коремче [-o< :roll: .Защо вс момичета пълнеят в ханша,а аз в талията!?Бахти не е честно.. ](*,) [-X
и аз съм така! Искам да имам плоско коремче и да нямам паласки, а и защо ми е толова голям ханша?!? ](*,) :smt010
трето: щото ще раждаш бе момиче!!!! ](*,)

GLeZoRanA
10-30-2006, 16:40
Офф аз пък искам да нямам паласки и да имам плоско коремче [-o< :roll: .Защо вс момичета пълнеят в ханша,а аз в талията!?Бахти не е честно.. ](*,) [-X
и аз съм така! Искам да имам плоско коремче и да нямам паласки, а и защо ми е толова голям ханша?!? ](*,) :smt010
трето: щото ще раждаш бе момиче!!!! ](*,) и четвърто ако имаше повечко мозък нямаше да нафлуудиш цялата тема а щеше да си го напишеш на едно :)
По темата:чакай ти ако седиш в къщи както каза Amayo и набиваш кифли да си стегнеш коремчето . Фитнес му е майката ако пък нямаш време се ще намериш някоя и друга минути за сериики коремни преси :)

DevilWish
11-01-2006, 08:08
az puk iskam plosuk korem :smt010 [-o<
I az taka

Sweety-Tweety
11-01-2006, 09:34
po 50 koremni presi na den i po-malko sladko i si gotova.

mjd7
10-24-2010, 20:56
Не че съм някакъв фитнес инструктор но искам да споделя моя скромен опит за това как коремът ви да изглежда добре !
Аз започнах една моя си програма която е колкото строга като режим толкова и не ! И започвам със храната защото на нея се дължи по голямата част от това да имаме хубаво тяло . Значи аз дневно ям по 4-5 пъти предимно ориз и картофи и мазнините и сладките неща съм ги свел до минимум ! Включително и хлябът .. Всичко казано до тук съчетано с 70 коремни преси (Аз ги правя в къщи и използвам тежести за обем) но за момичетата това не е необходимо ! При тях е достатъчно стандартната коремна преса и правилното и и съсредоточено изпълнение ! Ето това е моята програма до която стигнах след 1 година неуспешни програми и видове упражнения ! Все пак всеки си има негова теория и сам решава кое е добре за него и кое не !
Но мисля че няма да ви се отрази зле ако някой реши да се захване с това което написах до сега =D> =D>


Много точно и правилно изказване ! Всичко става до редовно хранене... не по 1-2 пъти само на ден.... Трябва да се избягва сладки и тем подобни неща.... на който му се яде сладко да хапва по 1 лъжица мед и е готов :) А във връзка с корема.... най-трудната част за оформяне на корема е долната, поради факта, че там се отделят най много мазнини и т.н.... Ето при мен примерно, има леки плочки в Горната част на корема, но все още няма надолу.....
Другото... не са нужни много много тренировки... достатъчно е добър секс, много вода и добра храна :) УСПЕХ ! :)