PDA

View Full Version : Много съм влюбчив и тва ми пречи



vvs_go
10-17-2006, 13:23
Значи, проблема се състои в това, че се запознавам с дадено момиче и почвам нещо да я харесвам. Лошото е че се случва мноо често и е някво гадно щото в повечето от случаите няма перспектива. Такива работи като голяма любов са ми се случвали толкова много пъти че почвам да си мисля че освен секс друго няма никви чувства никакви емоции и тем подобни. Помогнете ми да си реша проблема. ](*,) :-k ](*,) :-k

No_LiMiTe^f
10-17-2006, 14:36
Честно да ти кажа и аз съм тъй!Не знам какво да ти кажа освен да продължаваш да търсиш истинската си любов и сигурно като я намериш ще изпитапш нещо много по-слино от това което си изпитвал към другите момичета!

vvs_go
10-17-2006, 14:40
Честно да ти кажа и аз съм тъй!Не знам какво да ти кажа освен да продължаваш да търсиш истинската си любов и сигурно като я намериш ще изпитапш нещо много по-слино от това което си изпитвал към другите момичета!
10x No limite f Звучи обнадеждаващо ама проблема е че съм изпитвал любов и беше много яко ама не беше много скоро, а покрай този проблем се измъчвам доста :smt013 :smt013 :smt013

WindWaker
10-17-2006, 14:44
Значи, проблема се състои в това, че се запознавам с дадено момиче и почвам нещо да я харесвам. Лошото е че се случва мноо често и е някво гадно щото в повечето от случаите няма перспектива. Такива работи като голяма любов са ми се случвали толкова много пъти че почвам да си мисля че освен секс друго няма никви чувства никакви емоции и тем подобни. Помогнете ми да си реша проблема. ](*,) :-k ](*,) :-k

xax tva e normalno....s vremeto kato porasne6 6te ulegne6 i ve4e nqma da e taka. e ne 4e pak nqma da si te kefqt hubavite momi4eta, ama nqma da e takova nqkvo bezrazborno. no ina4e si e normalna ralta, pak kat ne si trygnal da haresva6 mom4eta :lol:

koalka
10-17-2006, 18:08
Когато намериш истинската любов всичко ще се оправи.Момичето с което ще си ще ти реши проблема.Ама не и тогава пак да се влюбваш и в други,защото това ще е показателно,че нямаш много силни чувства към нея.

vvs_go
10-17-2006, 18:52
nadqvam se da e taka 6tot ina4e e mnoo kofti

Amayo
10-17-2006, 18:55
Време ти е да станеш женкар и да ги почваш о тактиката ебеш и бегаш. :)

KuReC
10-17-2006, 19:10
Време ти е да станеш женкар и да ги почваш о тактиката ебеш и бегаш. :)

a tva tii raotata pi4 i dokazva6 4e LUBOV NQMA !!!

Amayo
10-17-2006, 19:13
Време ти е да станеш женкар и да ги почваш о тактиката ебеш и бегаш. :)

a tva tii raotata pi4 i dokazva6 4e LUBOV NQMA !!!
Има ама няма да я получиш от няккоя разглезена дрисла.

10-17-2006, 21:17
da..az sym syshtia kato tebe pi4444 iiiiii ve4e 4 godini si patq ot prostiq akyl i ot typotiqta 4e si mislq 4e ne trea da staam kurwar i takowa...nooo taka si e nai dobre...samo 4e az tfa..ne go moga ... ](*,) :( :smt013

KuReC
10-18-2006, 10:42
Време ти е да станеш женкар и да ги почваш о тактиката ебеш и бегаш. :)

a tva tii raotata pi4 i dokazva6 4e LUBOV NQMA !!!
Има ама няма да я получиш от няккоя разглезена дрисла.

mnogo qsno

KisskilleRcHe
10-18-2006, 11:32
Ами как няма да е така като си хващата гаджета само за да не сте сами... Аидее са оправяйте се..... Щото сички обяснявате, че тоя или тая не е поредната и винаги е така......

Все пак успехи и биричка !!!

JiMiTo
10-19-2006, 07:53
и аз съм така за съжаление...и се надявам, че някои ден ще намеря истинската любов каквото и да е тя макар и за малко... :smt006

jony
10-19-2006, 08:05
важното е да си щастлив и да не изпозваш останалите! да те е грижа за теб, а не постоянно да нараняваш някой(както правят женкарите)! тряя да ти пука за чувствата на другите и да ги уважаваШ!

Viktoriq_
10-19-2006, 21:07
Това е проблем , но като чи ли не чак толкова твой , а на момичето до теб .. все пак тч трябва да приживее , че всеки път може да си с друга ... според мен с времето ще се научеш да обичаш ...

10-19-2006, 21:50
Леле какви сте ТЪПИ!Вие хал хабер си нямате от любов,а и от секс не се знае!За какво влюбване приказвате бе хора!За каде сте се разбързали ми първо пораснете и тогава които има некакво желание може и да срещне пустата любов!