PDA

View Full Version : Za6to se promenih taka?!!!



ne6tastnoto su6testvo
10-17-2006, 14:06
pomo6t! pomognete!v poslednite nqkolko god mn sum se promenila predi bqh mn ob6titelna imah mn priqteli mom4etata me haresvaha bee bqh si mn dobre i bqh 6tastliva........posle nastupi period v koito ne mojeh da izlizam imah mn za u4ene i se otkusnah ot priqtelite si ...i ssega kogato pak iskam da izlizam pak iskam da imam mn priqteli prosto ne moga...ne znam kakvo da kaja kogato sum s tqh,ne moga da namerq ob6ti temi,nqmam 4uwstvwo za humor.ot dve godini sum v now klas i mi e o6te po gadno za6toto nqmam istinski priqteli v nego...daje nqoi koito se pi6at za otvorkovci se opitvat da me sparvat i zatapvat.mislq 4e na nikoi ne mu puka za men.mersi na tezi koito iz4etoha tova koeto sum napisala i sujalqvam 4e vi zagubih ot vremeto no imah nujda da go razkaja i da pogledna realno na ne6tata za6toto do sega se zablujdavah 4e vsi4ko e 6est i 4e vsi4ko e v granicite na ne6tata
ako imate nqkakvi predlojeniq suveti kak da stana pak kakto predi,kak da si izrazqvam svobodn mnenieto bez da mi puka kak da suzdavam s lekota novi priqtelstva molq kajete.....

cvetiiii
10-17-2006, 14:25
ami ne znam purvo na kakvo se dulji tazi promqna?! da ne bi da si prejivqla ne6to koeto da te e smazalo psihi4eski li ili ne znam?! ne moje ei taka izvednuj da stane6 neob6titelna i sramejliva! a za suvet ne znam dali moga da ti dam opitai se da kazva6 tova koeto misli6 na momenta bez da te interesuva koi kakvo 6te kaje dori i da te zatapvat ne im obru6tai vnimanie! ili puk i ti im otgovori