PDA

View Full Version : Кандидат-студент...



Male-Male
10-17-2006, 15:37
Тази година ми предстоят изпити...и ми е доста притесненно (като първия път :oops:, но това е друга тема) Таа към проблема моля изкажете своите предпочитания като се започне от град...в кой има най-добра реализация след завършване, къде възможностите са най-големи...искам да кажете и какви специалности и университети предпочитате ако учите някаде къде? ако мислите да кандидатствате къде? кои специалности са най актуални и най търсени след завършване като професия...абе всичко каквото се сетите..............................

10x предварително

Hazi
10-17-2006, 17:34
Явно още не си се ориентирал/а, макар, че тази година ти предстоят изпити. А кога ще се подготвяш, нямаш много време, но както и да е. Уноверситети с най-голям престиж са Софийския и Пловдивския, специалността и професията ти сам/а трябва да ги избереш, това, което ти доставя удоволствие. Аз съм се насочила към правото, сега съм 11ти клас и ще кандидатствам в Пловдив, София и Благоевград. Изпитите са по история на България и езикова култура в Пловдив и Благоевград, а в София е литература, така, че там ще кандидатствам само психология, изпита е само по история. Януари ще започвам частни уроци, при доцент от ПУ-то. Според мен нямаш много време за губене, след като ще кандидатстваш тази година, стягай се! Успех и дано те приемат :smt006