PDA

View Full Version : CIGARITE I DETSATA



shopov
10-17-2006, 18:31
kakvo mislite zacigarite az li4no sum na 13 i mislq 4e po4vam da propy6vam. do sega mn retko py6a i to samo v petuk kakvo e va6eto mnenie za mene a i ako imate drygi priateli razkajetemi ako ybi4ate po ne na 1-2 4oveka moje da se pomogne :-k

~~`MaLaK-b3b40`~~
10-17-2006, 18:39
mi az imam mnogo ama naistina mnogo priqteli koito pu6at a i te sa na 13 kolkoto men i sam gi pitala za6to ne gi otkajat te tvyrdqt 4e ne mogat [-X i az pu6ih seki petyk posle i sybota i nedelq i ponedelnik i taka do petyk i pak otna4alo no vednyj se zamislih kakvo pe4elq kato pu6a i kakvo gubq i spisaka s tova koeto gubq be6e po dylag taka 4e moqt syvet e da gi ostavi6 i az gi ostavih :))) ne e trydno \:D/ :D :smt008 :smt033 :smt072 :smt074 aide uspeh i se nadqvam da sam ti pomognala

niGGa
10-17-2006, 18:43
kakvo mislite zacigarite az li4no sum na 13 i mislq 4e po4vam da propy6vam. do sega mn retko py6a i to samo v petuk kakvo e va6eto mnenie za mene a i ako imate drygi priateli razkajetemi ako ybi4ate po ne na 1-2 4oveka moje da se pomogne :-k

Мислиш, че почваш да пропушваш? Я се научи да мислиш по-добре!

Cuddly
10-17-2006, 18:52
Абе, вие как сте ги пушили тия цигари? То така се отказват...правиш списък и спираш. Научете ме и мен! :D Аз съм пушачка. Не ги почвай, няма смисъл. [-X Знам, че едва ли ще обърнеш внимание на това, което казвам ама все пак...
[-(

die_die_my_darling
10-17-2006, 18:59
q pu6i i ne mrankai.......

kupondjiikata
10-17-2006, 19:14
kakvo mislite zacigarite az li4no sum na 13 i mislq 4e po4vam da propy6vam. do sega mn retko py6a i to samo v petuk kakvo e va6eto mnenie za mene a i ako imate drygi priateli razkajetemi ako ybi4ate po ne na 1-2 4oveka moje da se pomogne :-k



I az sym ot pu6a4ite.A i btw predi pu6eh samo petyk,no sega vseki den.Taka se zapo4va.Are dobre do6la v kluba :wink:

miloto_girl_4e
10-17-2006, 19:26
Какво мисля за цигарите ли?
Скъпи и вредни боклуци... ето това ми е мнението :!:

pickpocket
10-17-2006, 19:30
А честито ти и на тебе преебала си се както повечето навалица!!!!
Ама аз нема да го направа :mrgreen:

miss_india
10-17-2006, 19:31
Az pu6ih 2 godini...i sega ot 2 meseca ne sum palila a i vuob6te ne mi se pu6i, spored men vsi4ko e do volqta, i vnu6enieto, 4esto puti trepereiki si kazvame"iskam cigara-pu6i mi se" no tova si e 4isto vnu6enie, edin zdrav organizum nqma nujda da priema tazi otrova...a kogato govorim za pristrastqvane, togava zavisi kolko silni sa motivite ti i volqta ti!Moqt suvet ne gi po4vai, za6toto bez da se oseti6 6te se okaje6 zavisim i posle 6te se mu4i6 da gi spre6! Pomisli za jivota si, za sebe si, za tvoqta idividualnost, ne go pravi sledvaiki slqpo tulpata:) za6toto nakraq na nikoi ne mu puka za tvoeto zdrave!uspeh:)

sk8_dont_h8
10-17-2006, 19:54
Пуши бе, мноо ш` си фьешън...ако фьешъна е да си 18 годишен труп :shock:

IdiOtKa
10-17-2006, 20:12
жалко че мозък не се продава наливен ... това е голям проблем ...

6emet4e
10-18-2006, 07:58
аз не пуша,но повечето ми приятели пушат.
а тва"само в петък"...то така се почва,а няма смисал да си тровиж живота по тоя начин
да не говорим че повечето пушат за гъзария.аз имам един приятел дето се прай на големия пушач като е в компания и веднъж е така изпуши 2 цигари една след друга и повърна...
познавам други хора,който пушат от 3-4 години и е така с воля сега вече пушат по 1 или 2 цигари на ден само :roll:

FaTaLn0t0_LaDy
10-18-2006, 08:45
hxyxhxyxh.....i az sum na 13 i az pusha...pri mene kak se pochna nachaloto na minalata uchebna godina probvah no nqqh volq da produlja i pushih adski rqdko (ama to tei se pochva) ... tva lqto seki boji den pushih i sega produljaam na daskalo...moq suvet e da ne produljaash neznam ti kakuv chovek si no az ako si kaja da gi spra nqma da pogledna cigara no prosto ne iskam zashtoto v tqh namiram uspokoene a i poslednite dni mi se nasubraha mnogy problemi i samo cigarite mi pomagat...no ti sega si v nachaloto ne pravi tazi greshka - da produljish... =; [-X =; ... ako i ti imash mnogy problemi nameri oteha v nqkoi priqtel a ne v cigarite ili alkohola [-X [-X [-X

ProstoAz
10-18-2006, 17:54
Мързи ме да ви чета отговорите, но на който му се пуши - да пуши. Деца с цигара в ръка са ми малко смешни, но си е тяхна работа, бе. Всеки си има глава на раменете.

No_LiMiTe^f
10-18-2006, 18:43
Не е много похвално че от толкова малка си почнала,ама щом така си решила!Аз лично пуша точно от една такава възраст!Трябва само да знаеш че ако пропушиш-лоша работа за белите дробове,пристрастяване на 100% и много пари за цигари!Сама си преценяш. аз не съжалявам че пуша но съм премислила рисковете!

ssiimmoonna
10-19-2006, 11:51
purvo ti sega 6tom si propu6il predstavi si kakvo 6e e sled vreme za tebe az da ti kaja nqma opraviq osven ako si s mn silna volq i se zare4e6 da gi sprej upreki 4e v tova se sumnqvam koi kakvoto 6te da mi govori propu6va se ot guzariq i nqkoi e sa kato na tvoite godini akto mi propu6i i si misli 4e e golemiq pi4-mi9 mn qsno 4e ne e cigarite v nikakuv slu4ai ne sa moderni!!!!!!!!!!!!!!ne go zabravqite-pomislete si za kakvo davat pari va6ite roditeli-ZA DA SE TROVITEEEEEEEEE.......nqma nikakuv smisul ot tova proumeite go!!!!!!!

koalka
10-19-2006, 12:26
Ами какво да ти кажа...моя съвет е въобще да не пропушваш,ама това си е лично твое решение.Ако сега почнеш да пушиш ще си скапеш здравето още на 20 и нещо.

BunnYY_f
10-19-2006, 13:42
Лично мое мнение е че деца на 13-14 е много смешно да пушат :D Поне за мен. Аз лично пропуших на 16 и така започнах купончета, събирания-цигара-две и то се почва :| Сега обаче не пуша и се гордея със себе си 8) Така че моя съвет е да отложиш пропушването за малко по-късен етап :!: Макар че ако вече си си наумил/а да пушиш колкото и да ти се говори ти все пак ще го направиш. А пък и всеки човек има право на избор :!:

tequila
10-21-2006, 19:31
q pu6i i ne mrankai.......
не се бях изказала за теб много хубаво някъда ама почваш да ме кефиш. и аз много обичам да пуша тък и съм фенка на тАТу ама не на песните им а на тях /нали се сещаш/ . аиде ако искаш да си пишем напиши си скайпа да ти пиша.

Thug_Life
10-21-2006, 19:40
hxyxhxyxh.....i az sum na 13 i az pusha...pri mene kak se pochna nachaloto na minalata uchebna godina probvah no nqqh volq da produlja i pushih adski rqdko (ama to tei se pochva) ... tva lqto seki boji den pushih i sega produljaam na daskalo...moq suvet e da ne produljaash neznam ti kakuv chovek si no az ako si kaja da gi spra nqma da pogledna cigara no prosto ne iskam zashtoto v tqh namiram uspokoene a i poslednite dni mi se nasubraha mnogy problemi i samo cigarite mi pomagat...no ti sega si v nachaloto ne pravi tazi greshka - da produljish... =; [-X =; ... ako i ti imash mnogy problemi nameri oteha v nqkoi priqtel a ne v cigarite ili alkohola [-X [-X [-X
брао бе :smt004 хората се чудят как да ги спрът а ти уж можеш а не искаш
да цитирам марк Твен-"да се откажеш от цигарите е много лесно,самият аз сам го прявил хиляди пъти" :mrgreen:

асдф?
11-02-2006, 20:12
абе къф си ти бе пиклио на 13 години ми е и неможе без цигари ше ви еба в 2паните както каза някой в предишния пост хората се опитват да ги спрат ти се праиш на итересен и неискаш да ги спираш тъп гъзар...

а пич относно дали да пушиш не ги почваи почнеш ли ги лека по лека и нема спиране навик.Не си мисли,че си интересен и привличаш внимание с тия цигари ...лъжеш се ..аз също пуша ..редовно и бях тъп идиот правех се на газар и пушех и така стана навик ..и ся немога да ги спра
не се преебаваи

common_sense
11-02-2006, 20:50
Леле само искам да отбележа, че по-неграмотно писане трудно се вижда...

12-13 годишни ДЕЦА да пушат олеле, ей лапета ставате смешни. Цигарите не са задължителен етап от живота, за да се планира или "отлага пропушването". Ще стигнете една възраст, кагато се стремиш към независимост, ама като ви слушам отрано сте се обрекли на зависимост, това си е ваш проблем. Тогава "яките" приятели, които са ви обяснявали, колко е модерно, няма да са вече около вас, защото на ваща възраст приятелството е доста преходно.
Дано ви дойде акълът у главата някога...все някога ще стане, ако тряа и като сте на 25 и се погледнете в огледалото и видите човек на 40 ](*,)
Аз съм на 18 и се радвам, че ми е дошъл навреме :oops:

Иначе:
-здравето си съсипвате
-харчите си парите
-смърдите на цигари от километри
-зъбите ви са с цвета на кашкавал хах
-гнусен дъх...тва да се целуваш с момиче, дето пуши ахах малко са по-гнусните неща
:-#
...
Айде, дано се замислите следващият път преди да си палнете в петъка...

bruteca
11-02-2006, 21:32
mi pu6i si na wolq samo 4e si malko malak o6e no prai kwot znae6 :mrgreen:

malko mace
11-03-2006, 14:48
Децата и цигарите-малки наркоман4ета! :-D