PDA

View Full Version : Na momenti mi se 6te ...



confused...
10-17-2006, 17:57
4esto prerazglejdam jivota si i znam,4e vsi4ko hubavo v nego se be6e s;u4valo predi 1 god. i polovina i v sy6toto vreme znam,4e vsi4ko,koeto imah togava sega go nqmam..izgubih vsi4ko,lubimite mi hora se otkazaha ot men(po neqsna vse o6te za men pri4ina) i ot togava sym mn ne6tastna,kato izgubena v mygla sym,syznavam,4e vsi4ko krasivo se krie v minaloto mi i ne moga da razbera kak da prodylja,iskaiki da vyrna minaloto..moje bi trqbva da se primirq s nego..no kak mojah za po-malko ot polovin godina da izgubq vsi4ki moi priqteli..6te kajete-ima pri4ina-ami da,te me zarqzaha,kazvaiki mi nai-razli4ni ne6ta,az priznavam moqta 4ast ot gre6kite,no ni6to ve4e ne moje da byde sy6toto,togava bqh 6tastliva,za6toto bqh s tqh,a sega ne iskat i da me poglednat..kakvo da napravq,nali vseki edin 4ovek zaslujava 2ri 6ans,te kato 4e li prosto re6iha da me zatriqt ot jivota si i da pratqt vsi4ko po dqvolite..a az kak da vyrvq napred,nqma smisyl da se borq za tqh..prosto da namerq novi priqteli!? kolkoto i da e kuriozno,moga da vi kaja,4e moqta gre6ka ne e tolkova golqma,te prosto se otdrypnaha ot men,po4ti bezpri4inno..kakto i da e,dori nqkoi da me obvinqvay v slepota za sobstvenite mi gre6ki ,bih kazala,4e te mnogo gre6at,za6toto az vyv vseki m,oment se samoobvinqvam i tyrsq gre6kite si,opitvam se da se popravqm i da koregiram povedenieto si v dadeni momenti,4ovek sym i ne sym bezgre6na,vinagi gledam napred i se opitvam da se usyvyr6enstvam..no kolkoto i da se vinq znam,4e ne sym tolkova vinovna za slu4iloto se..nabybnalite intrigi nqmaha osnovanie i te razvaliha vsi4ko..kakto i da e,znam,4e ne biva da se obry6tam nazad,zatova i znam,4e trqbva da namerq nova sreda,no mi e trudno,a i ne znam kyde da q tyrsq..problema mai na men mi e,4e razglejdam vsi4ko prekaleno zadylbo4eno i slojno,a pove4eto hora na moqta vyzrast ne go pravqt..kakto i da e,ima li nqkoi tuk,koito da me razbira i koito da me posyvetva kak da spra tygata po minaloto,da spra da se samoobvinqvam i samokritikuvam za vsi4ko i da pogledna s nov pogled v byde6teto,za da otkriq vsi4ko onova,koeto iskam da namerq..!?

not_the_same^
10-17-2006, 18:03
nz oba4e vinata ne e v teb smisal ne si napravila ni6to to4no,zaradi koeto da sa te zarqzali
moje bi zvu4i typo ama e zaradi tqx- prosto si im omraznala ili nz
primerno nqkoi tvoi fr kato po4ne da te drazni(nz kolko 6e ti e fr.kakto i da e), kvo 6e mu kaje6 4e te drazni li??pove4eto xora 6te po4nat da tyrsqt nqkva izvinitelna pri4ina..malko slojno se izrazix mai #-o

10-17-2006, 18:19
kolkot i da ti e trudno,trqbva da produlji6 napred i da si nameri6 novi priqteli.ako samo se obvinqva6 ili samosujalqva6 ni6to nqma da postigne6.ne misli samo za biv6ite ti "priqteli",a si nameri po-dobre i istinski,koito nqma da ti zabiqt taka noj v gurba.prosto gledai napred i nikoga nazad. :wink:

Elle
10-17-2006, 18:33
знам как се чувстваш и аз се чувствах по същият начин до преди няколко седмици все едно това,което си написала си описала и моите чувства и на мен приятелкиге ми ми обърнаха гръб и вече почти не си говорим,но това чувство ще мине на мен просто спря дя ми пука и спрях да се обвинявам заради техни постъпки :roll: