PDA

View Full Version : iskaM go



vlybena
10-17-2006, 19:07
vlybenA saM v edno mom4e ve4e ot dve godini.i predi 1 mesec my go kazAx toi kazA 4e sam bilA hybava i 4e sAM go kefila no si imal priqtelkA i 4e 6te si ostanem priqteli.do sq vinagi Az parva my pi6as sms vinagi az my zvana da go pitam kak e.kaje mi kakvo da pravq za da go spe4elq zA6toto nemoga ve4e bez nego.blagodarq vi predvaritelno

Scarabey
10-17-2006, 19:10
Е направила си какавото трябва,казала си му какво изпитваш.Ако изпитва нещо ще направи необходимото да се съберете...

SlasHDaFiveNine
10-17-2006, 19:21
ми нищичко не можеш да напраиш
явно човека е един от редките индивиди
наречени моногамен мъж

tedinkata_
10-17-2006, 19:23
po dobre ne nastoqvai mnogo - shtom e vluben v druga !!! inache riskuvash da zagubish i priatelstvoto mu... znam che e trydno no..shte ti pojelaq samo USPEX :!:

iiirish
10-17-2006, 19:24
докато той не реши, че иска да е с теб, едва ли ще успееш да го спечелиш по някакъв начин. но все пак ако мислиш, че има такъв - успех

IKisseDAGirL
10-18-2006, 09:15
май прекаляваш с търсенето, мила - рискуваш да станеш досадна
мъжете не обичат някой да им виси на главата

след като точно и ясно ти е заявил, че си има приятелка и няма да е с теб, не виждам защо трябва да се унижаваш :|
толкова ли е трудно да го оставиш на мира? :-k

gotinam
10-18-2006, 09:18
Едва ли приятелката му е нещото, което го спира. По-скоро просто не те харесва толкова, че да пожелае да е с теб. Според мен от любезност ти е казал, че си хубава, но когато един мъж го казва това, не винаги го мисли. Ако действително те харесваше, мисля че би ти дал все някакъв шанс.

madlencheto:)
10-18-2006, 10:07
Еми ти вече си направила всичко възможно за да му покажеш чувствата си, от тук нататък остави нещата в негови ръце.Ако наистина те харесва ще те потърси.Не го търси повече защото наистина ще стане малко досадно .. а и момчетата харесват недостъпните момичета.Интересно е,когато се бориш за някой,а най-сладко когато го получиш и колкото по трудна е целта, толкова по интересно:) Така че .. по-добре го остави на мира.Пък той ако има нещо към теб едва ли ще го спре това,че си има приятелка ...

KuReC
10-18-2006, 10:25
tursi si drug ...

Jenninka
10-18-2006, 14:24
Защо трябва да продължаваш да се опитваш да го спечелиш след като той ти е казал ,че не те харесва?Та даже и приятелка си има...Много се дразня на такива момичета-нахални и упорити.Ако искаше да е с теб,до сега да сте заедно,след като си му признала какво чувстваш.И имаше по-горе мнениече само приятелката му не може да е причината.Защо пък да не е?Може много да си я обича и да държи на нея.Не се бъркай в чуждите връзки...И ако някоя постоянно звъни на приятеля ми да го пита как е и какво прави,ше й счупя врата:)..

kobrichka
10-18-2006, 14:38
Ми ти си направила това което е зависело от теб,не настояваи повече при условие че си има гадже нямаш право да ги разделяш,при условие че той не споделя чувствата ти примири се и останете само приятели пък след време нищо не се знае може да станете нещо повече но на този етап като гледам нямате такива шансове

FiRe_LaDy
10-18-2006, 14:51
Emi to nqma kakvo poveche da napravish.PO dobre nedei da mu dosajdash tolkova mnogo.Ako skysa s priqtelkata si togava chak deistvai.Inache nqma smisal,zashtoto moje da go izgubish i kato priqtel.Ot lichen opit ti go kazvam.Uspeh