PDA

View Full Version : Немога да разбера какво става вече :(



мишлето
10-17-2006, 19:23
Незнам защо ви пиша, може би просто искам съвет, може би просто искам да споделя с някой какво ме измъчва много.
Имам приятел с които ходя вече почти една година. Всичко между стана много готино, винаги сме били заедно, е карали сме се понякога,но без това не може. Признавам си че преди в началото на нашата връзка, не влагах много чувства, защото предишната ми връзка, приключи малко гадно, и нямах много довереие в някой, пък и много не обичам да се довярвам на някой, такава съм си просто. Но нещо напоследък забелязвам, е той няма време за мене, а преди постоянно бяхме заедно, винаги намирахме време да бъдем заедно, независимо от всичко и от всеки.Вече нищо не е същото като преди. Знам че няма друга, просто в това съм сигурна. Питах го дали иска да сме заедно още, защо се държи така, той ми казва че иска да бъде с мене, че ме обича, че си въобразявам, незнам на моменти и аз така си мисля, но после прави някви неща които ми изглеждат точно обратното на това което казва и прави. Незнам и аз вече какво да мисля и да права а многооооооо много го обичам, и искам пак да е същото като преди. Много ли искам ;(. Ако някой може да ми помогне с нещо, ще съ му благодана много. Миси предварително.

siXt_senSe
10-17-2006, 19:38
Ако ти кажа че донякъде сте си омръзнали,ще ме обвинят за това,че така не ти помагам,а точно обратното-разколебавам те и те карам да си мислиш глупости.Но аз все пак ще ти го кажа-писнали сте си малко или много.И не става въпрос само за него,ами и за теб дори да не го усещаш или признаваш.Ти сама го каза,че постоянно сте се виждали,в това няма ама нищо лошо,но и аз започвам да се убеждавам,че е май не е и толкова хубаво.Сега някой ще се намери да каже,че значи не се обичате достатъчно,но щом толкова се притесняваш за връзката...абе влюбена си,грешка няма.Колкото и гадно да звучи обаче приеми на хубаво тези разредени срещи.И най-добре правете така,че един-два дена да НЕ се виждате много и следващите един-два - да сте колкото се може повече заедно(и после пак така)Ще видиш че срещите ви ще станат някак по-...както преди(каквото и да си имала в предвид)Ще се радвате един на друг много повече.Надявам се да се оправите,въпреки че не е особено голям проблем.Аз съм го изпитала и сега отново всичко си е наред

Amayo
10-17-2006, 19:42
Шляка се наляво надясно. Познавам ги йаз тия калпазани. :-)

iiirish
10-17-2006, 19:42
щом вече неведнъж си му поставяла въпроса дали иска да е с теб и той ти е отговорил положително, не виждам къде и причината за тревогата ти. във моята връзка също имаше един такъв подобен момент, но с много любов всичко се проеодолява. помисли, че понякога външните фактори доста негативно влияят върху една връзка, било то ежедневни или семейни проблеми и т.н. любовта разбира се винаги е преди всичко, но понякога със многото проблеми струпани на главите ни, и сами не забелязваме, че оставяме това чувство на заден план.

не се тревожи. надявам се всичко да си дойде на мястото. успех занапред ;)

Nightmare
10-17-2006, 19:59
Във всяка връзка идва моментът, в който първоначалната тръпка изчезва, но това не значи, че и любовта е изчезнала. Всяка връзка има критичен момент, но той преминава и после всичко пак си идва на мястото. Ще го разбереш, ще видиш. Не се тревожи, това което става с вас е нормално.

KuReC
10-18-2006, 10:49
Ако ти кажа че донякъде сте си омръзнали,ще ме обвинят за това,че така не ти помагам,а точно обратното-разколебавам те и те карам да си мислиш глупости.Но аз все пак ще ти го кажа-писнали сте си малко или много.И не става въпрос само за него,ами и за теб дори да не го усещаш или признаваш.Ти сама го каза,че постоянно сте се виждали,в това няма ама нищо лошо,но и аз започвам да се убеждавам,че е май не е и толкова хубаво.Сега някой ще се намери да каже,че значи не се обичате достатъчно,но щом толкова се притесняваш за връзката...абе влюбена си,грешка няма.Колкото и гадно да звучи обаче приеми на хубаво тези разредени срещи.И най-добре правете така,че един-два дена да НЕ се виждате много и следващите един-два - да сте колкото се може повече заедно(и после пак така)Ще видиш че срещите ви ще станат някак по-...както преди(каквото и да си имала в предвид)Ще се радвате един на друг много повече.Надявам се да се оправите,въпреки че не е особено голям проблем.Аз съм го изпитала и сега отново всичко си е наред

napulno si prava to4no taka e pogledni ot dobrata strana :smt016

koalka
10-18-2006, 13:31
Наистина най-важното е,че се обичате и сте заедно.Кажи му,че тези неща,каквито и да са те не са ти приятни и да намира повече време за теб.Но този път бъди твърда и кажи,че не си воъбразяваш.