PDA

View Full Version : "GloBul ще предаде на абоната за вашето обаждане"



miloto_girl_4e
10-18-2006, 09:11
Не знам защо, но на определено време тази услуга на GloBul да ми предава чрез SMS пропуснати разговори ми се деактивира, сега се е получило същото, а аз не помня как да си я активирам... ще ми помогнете ли? :mrgreen:

Axxxel
10-18-2006, 11:48
Изпращаш смс с текст A или yes на номер 1775.Системата на Глобул автоматично изключва тази функция на всеки два месеца.Каквото и да ми говорите Глобул си остават Смотан оператор.Нито сайта им е направен като хората (постоянно изхвърля и дава грешки), нито промоциите са им хубави...

DetE-Idi0t
10-18-2006, 13:23
Изпращаш смс с текст A или yes на номер 1775.Системата на Глобул автоматично изключва тази функция на всеки два месеца.Каквото и да ми говорите Глобул си остават Смотан оператор.Нито сайта им е направен като хората (постоянно изхвърля и дава грешки), нито промоциите са им хубави...

Не просто смотан, а най-смотания!
Имаше един код (##002#), но не помня за активация или деактивация беше. За по сигурно съ мъ съ на номер 1775 със съдържание А (активиране) и D (деактивиране)

Psycho Realm
10-18-2006, 16:55
Axxxel, колко си прост. Смотан оператор, така е като си купувате мизерните B-Conect-и и други разни промоцийки, които всъщност са такава набутвация, че няма повече накъде. Видяли там, че пише с големи букви "БЕЗПЛАТНО", чели-недочели и после оператора им бил смотан.

Axxxel
10-18-2006, 17:42
Axxxel, колко си прост. Смотан оператор, така е като си купувате мизерните B-Conect-и и други разни промоцийки, които всъщност са такава набутвация, че няма повече накъде. Видяли там, че пише с големи букви "БЕЗПЛАТНО", чели-недочели и после оператора им бил смотан.
И Аз те обичам...но явно не Аз съм простият...Да видя някъде из поста ми да пиша, че нещо се заплаща?Даже незнам какво имаш в предвид.Събери си мислите и дай отново.Фактите са си факти.Глобул нали бяха изкарали промоция с която говориш с един номер безплатно еди колко си време.После видяха, че явно много време са отпуснали и го намалиха, като същевременно увеличиха таксата за смяна на безплатния номер.Какво направиха М-тел...Пуснаха безплатните прими...видя се, че не им е изгодно, но оставиха нещата така.Даже удължиха срока за безплатните разговори.А М-тел Лууп...Ако събереш достатъчно приятелчета с които да се включиш в тази мрежа, наистина ще ти излиза доста изгодно.Глобул какво...Некви предплатени с ДО 320 минути...Смешници са колкото и да се опитваш да обиждаш.А това кой какво си купува си е негова работа.Ти си медиум бре...как така си помисли, че съм на предплатена услуга.Нито съм на Глобул, нито съм на Ваучер.Логическата мисъл просто ти убягва, затова замълчи...видяхме те, че си Ентелегентен...

Psycho Realm
10-18-2006, 20:36
Глобул нали бяха изкарали промоция с която говориш с един номер безплатно еди колко си време.После видяха, че явно много време са отпуснали и го намалиха, като същевременно увеличиха таксата за смяна на безплатния номер.
Ами въпросните промоции са за такива като теб, шарани, които като видят думата безплатно си мислят, че са хванали Господ за шлифера и, че отсега нататък ще плащат по-малко.

Какво направиха М-тел...Пуснаха безплатните прими...видя се, че не им е изгодно, но оставиха нещата така.Даже удължиха срока за безплатните разговори.
Да, и идиотичните пубери/селяни/олигофрени се насираха да говорят вечер, даже тези карти нагло се продаваха за трицифрени суми.

А М-тел Лууп...Ако събереш достатъчно приятелчета с които да се включиш в тази мрежа, наистина ще ти излиза доста изгодно.
Това Лууп, или какво е там си е точно за идиотични пубери, които им е писнало да врънкат техните да им заредят КАРТАТА. хехехех.

Глобул какво...Некви предплатени с ДО 320 минути...Смешници са колкото и да се опитваш да обиждаш
Е, ти какво искаш, unlimited време за 20 лева ли? Явно си доста жалък, щом не си осъзнал, че всичките тези промоцийки, безплатни разговори, луупове и други подобни shits, широко рекламирани, са за точно определена група, такива като теб, търсещи ДАЛАВЕРАТА.
Нито на Мтел, нито на Глобул им пука за хилядите тъпаци с прими и подобни.

Axxxel
10-18-2006, 21:57
Жалък си...потретва ти, че не съм на предплатена услуга и съм си намерил лесното...и недей да ми се правиш на много голям...такива като тебе много ги обичам..някво макс 18 годишно недоносче ми стои зад монитора и се мисли за голяма работа.Блахахаха.Пиша ти факти...и съм убеден, че съм много по-навътре в телекомуникационната техника от тебе...просто спри да се излагаш като се правиш на голям...