PDA

View Full Version : объркана съм



няма
10-18-2006, 10:13
Здравеите на всички искам да ви излея един вид душата си... от няколко месеца много ама наистина мн харесвам едно момче и бяхме много близки и много ме кефише по характер но... стана там каквото стана и ние тръгнахме ... нищо лошо си казвате нали.. но .. не всичко е лошо... защо ли , зашото тои стана точно от тея момчета които аз мразя стана някакъф такъф мил , нежен, а аз от такива нежности се отблъсквам и нз... защото все оше имам чуства към него но тфа да е мил с мене ме отблъсква аз искам момчето да е студено да го гоня аз а не да е в краката ми... и неискам да се разделяме но ако му го кажа може да му стане мн тъпо и нз кфо да правя... моля ви даите савет плсссс :) :) :) :)

KuReC
10-18-2006, 10:23
emi varete na discoteka kaji na dj-q da pusne Tanq Boeva - Losho Mom4e i si izlei mukata ... 100% 6te ostane mnogo dovolen

Th3WildAng3l
10-18-2006, 10:25
Е тва е много кофти. И аз съм така по принцип - не обичам да тича след мене и да ми дава всичко на готово. Искам аз да си извоювам това което искам. Няква сбъркана съм .. ама какво да се прави.
Гадното в такива случаи е, че всъщност няма някакво логично обяснение, което да му дадеш. Някак си тъпо звучи "Ми късам с теб, защото си прекалено мил". Обаче пък като няма тръпка за тебе и като не се чувстваш добре защо да продължаваш???

Който и да е
10-18-2006, 10:27
За пръв път чувам момиче да не харесва нежности от типа на прегръдки, целувки, гушкане и т.н.
Струва ми се, че и ти не знаеш какво искаш.

KisskilleRcHe
10-18-2006, 11:44
Дам.... Ми дам не си намерила човека.....

koalka
10-18-2006, 13:26
Не мога да си представя такова нещо,но няма значение.Момчето иска да си изкаже чувствата,а ти...не знам какво да правиш...разбирам проблема ти да беше,че не е нежен,ама твойто....