PDA

View Full Version : Bez4uvstveno zahvurlena blizo petmese4na vruzka



YahoGirl
10-18-2006, 10:38
Ot dosta vreme vlizam vuv foruma,no ne pi6a mnogo 4esto...vsi4kite mi mneniq,koito sum dala,donqkude sa svurzani i s fakti ot moq jivot i (do)-sega6nata mi vruzka-pitah kakvo li ne-kato se zapo4ne ot tova,s kakva sponntannost da zaradvam priqtelq mi,mine se prez tova-za6to izhladnqvat 4uvstvata,stigne se do tova-za6to izneverqvat mom4etata,pri polojenie 4e imat momi4e,koeto se starae da im dade vsi4ko....i eto sega mai e krainata to4ka- za6to tolkova lesno toi zatri okolo polovin godina hubavi momenti i 6tastlivo prekaravan zaedno jivot...Moqta istoriq e slednata-bqhme 6tastlivi,mnogo 6tastlivi...postoqqno se tursehme...toi be6e obiknoveno mom4e,koeto me obi4a6e iskrenno,po detski istinsko....no nqkaksi sqka6 nqkoi ni uro4asa i preoburna vsi4ko...sled 1 sedmica,prekarana na moreto,s negovite"priteli"guzar4eta,toi nqkaksi se ot4ujdi...vupreki vs nie produljihme zaedno...no sedmica sled sedmica,toi ohladnqva6e vse pove4e i pove4e,a az umirah malko po malko...dokato nakraq v edin "slun4ev den" se skarahme i toi poiska "po4ivka,ne za postoqnno,samo za malko"....pri koeto az mu kazah 4e e napulno svoboden,pod ugovorkata 4e si ostavame samo priqteli i taka e po-dobre i za dvamata...I kakvo,to4no sled 1 den,toi mi reve kolko golqm idiot bil da napravi tazi glupost,da me ostavi....prizna mi 4e e zaradi druga,koqto go nakarala da me ostavi,za da hodi s neq...be6e osuznal 4e e sgre6il...govore6e 4e e nai-tupiq,da me ostavi sled tolkova vreme ,s izvinenie zaradi nqkva kurva,deto 6te e s nego nqkvi sedmici...i na drugiq den mi kaza 4e bil piqn,vs kazano bilo impulsivno,iska da si ostanem pak samo priqteli...pri koeto az se qdosah,nagovorih mu kup ne6ta,ot koito toi 6te6e da zapla4e...i v kraina smetka,me celuna i me pregurna...na su6tata ve4er izlzohme s cqlata mu kompaniq"priqteli"(koito daje ne mu obru6tat vnimanie) .....cqla ve4er ne si govorihme,toi izglejda6e taka,sqka6 vseki moment 6te se razpla4e(a po princip nikoga ne sum go vijdala takuv)...polse kato si trugnah me izprati i ot obstoqtelstvata razbrah 4e sme "samo priqteli"...na drugiq den go vidqh za 5 min i tova be6e....
Sega ve4e 4-5 dni ne sme se vijdali,pi6em si samo ponqkoga vuv skype,no izglejda toi mnogo burzo preodolq vsi4ko....postoqnno e vesel,izglejda mi 4e nqma kakpa tuga v nego zaradi kraq...a mi kazva uj 4e me obi4a i 4e mu e mnogo trudno bez mene,4e ni6to ne e su6toto...ne znam dali hodi s onazi drugata,ne iskam i da znam....mislq 4e golqmo vliqnie mu okazvat negovite priqteli,koito qvno mu govorqt da ne se subira s men i 4e nemoje postoqnno tolkova dulgo da e s edno momi4e,za6toto te sa takiva-"GUZARI"...neznam kakvo stana s nego,sqka6 nqkoi mu promi mozuka...ima li smisul da se izmu4vam i da si mislq 4e 6te proumee gre6kata si i 6te se vurne...ili spored vas toi vuob6te ne zaslujava da mu se dade 6ans da se vurne,sled kato vednuj ve4e propilq moqta pro6ka.... :smt010 :smt090 4uvstvam se prazna kato bezdunna propast i mi e mnogo mu4no za nego,no v su6toto vreme sum obidena i naranena,4e taka lekomisleno toi zahvurli na6ata vruzka,4e me ostavi v minaloto bez da mu migne okoto... :smt009 :smt010

koalka
10-18-2006, 13:36
Сигурно ти е много гадно,но трябва да разбереш,че няма смисъл да се терзаеш за него.Обичаш го,но явно той не е сериозен,не знае какво иска и т.н.Не можеш едва ли не цял живот да се измъчваш заради него.Просто не си струва.Той така е решил...решил е приятелите да му диктуват живота и нещо от сорта.Избрал е да те зареже за някво друго момиче,това показва колко сериозен е спрямо теб.

alkobalko
10-18-2006, 13:51
Сигурно ти е много гадно,но трябва да разбереш,че няма смисъл да се терзаеш за него.Обичаш го,но явно той не е сериозен,не знае какво иска и т.н.Не можеш едва ли не цял живот да се измъчваш заради него.Просто не си струва.Той така е решил...решил е приятелите да му диктуват живота и нещо от сорта.Избрал е да те зареже за някво друго момиче,това показва колко сериозен е спрямо теб.
Напълно подкрепям.

white_chik
10-18-2006, 18:26
Мноо е кофти,когато приятелите влияят.Според мен не си заслужава да се мъчиш повече,щом той позволява "гъзарчетата" да му влияят значи не е дорасъл да бъде с теб.Дала си ми втори шанс,той пак е сбъркал,еми здраве да е.Опитай се да го преодолееш,"няма нещо или някого,без което или когото не можеш да живееш" така казва една приятелка и аз подкрепям с две ръце

strange__
10-18-2006, 18:45
Аз пък с две ръце подкрепям идеята за втория шанс,защото всеки греши,но когато сгрешиш и ти се даде възможност да се поправиш,а ти с лека ръка пропилееш и нея,тогава колкото и да боли трябва да си тръгнеш :!:

Nifada_
10-18-2006, 18:59
Аз пък с две ръце подкрепям идеята за втория шанс,защото всеки греши,но когато сгрешиш и ти се даде възможност да се поправиш,а ти с лека ръка пропилееш и нея,тогава колкото и да боли трябва да си тръгнеш :!:

Аз също мисля, че има нужда от втори шанс, но за момента е рано за това. Пиятелите влияят, това е ясно, не можеш да си сигурна дали няма нещо и с онази другата. В случая най-важното е ти какво искаш. Дай си сметка много ли страдаш за него, би ли искала пак да сте заедно и да простиш или след всичко това вече няма да е същото и нямаш нужда от това. Имай предвид, че понякога след подобна раздяла мъжете оценяват какво са имали и ако отново след това сте заедно връзката ви може да е много по-пълноценна и хубава. Помисли и бъди напълно искрена със себе си, вземи решение и действай. Ако решиш да си го върнеш, има начини за това. Ако искаш да си говорим повече за това, пиши ми на лични. Стискам ти палци!

tedinkata_
10-18-2006, 19:01
az bqx predi vreme v podobna sityacia i mu dadox shans zashtoto mnogo go obichax/m/ no sled kato probvaxme pak -sega vsi4ko e pove4e ot dobre i se obichame daje poveche ot predi:) mislq 4e i ti triabva da mu dadesh shans i ako i tozi pat ne te razbere i oceni... sama si znaesh... uspex :-)

Tender Poison
10-18-2006, 19:50
Мисля че трябва да му дадеш отново шанс и ако продължи така го остави и продължи живота си,всички грешим-да,нооо има момент в който трябва да спрем,за да бъдем щастливи!Ако той пропилее шанса си отново...продължи напред!Да-ще боли,но болката ще отмине и ще намериш някой,който ще оцени каква си.Късмет!!!

PaMit0
10-18-2006, 20:32
Не се тормози за мом4е което не може да си даде сметка какво моми4е е изгубил.Вярно оби4аш го и сега ти е кофти,но по-добре го забрави.Ако наистина те оби4а той сам 6те се вьрне при теб,ако не,негов проблем само той губи,а наи-лесният на4ин да забрави6 някой е да го замени6 с друг,така 4е излизаи насам натам с приятелите си купони ала бала абе разсеивай се и си намери някой пи4,който 6те може да те оцени и да те оби4а истински,а не да се подиграва с 4увствата ти.

Ескада
10-18-2006, 20:40
Ситурно ситуацията е кофти,ама не мога да се наема да го прочета тоя роман на латиница....хора МОЛЯ ВИ пишете на добрата стара КИ-РИ-ЛИ-ЦА!Не глаголица,йероглифи или шльокавица...а български езииик...!Така като пишете много хубави мнения остават непрочетени :roll:

Mikohito
10-19-2006, 01:37
Много хора правят грешки но много малко повтарят една и съща грешка два пъти.Обади му се и си определете среща нахъсай се яко и още като го видиш му налети с въпросите какво става и дали имате шанс да бъдете отново заедно.Изяснете си всичко.