PDA

View Full Version : Обица на пъпа ...



Komshiikata
10-18-2006, 11:38
Много се кефя на мацки с обички на пъпа и твърдо сум се решила да си сложа.Искам да знам дали много боли,колко време след продупчването свикваш ... Ако някой от форума има обица на пъпа ще сум му много благодарна ако сподели процедурата :))) Благодаря ви предварително.

Ligli4ka
10-18-2006, 11:53
zdr macko ideqta ti za obica ne enikak lo6a az li4no imam piarsing na pup4eto :lol: mn individualno e tova kolko 6te te boli i za kaolko vreme sled tova 6te ti mine,na men li4no sled kato mi go probiha trqbva6e da go promivam sutrin i ve4er v produljenie na 3 meseca.Purvata sedmica ti e malko nepriqtno,izvestno vreme ne moje6 da spi6 po korem,no puk kato ti mine zabravq6 samoto probivane pri men li4no be6e dosta bolezneno,no nali znae6 pogovorkata "turpi babo za hubost",edinstveniq problem e 4e moje da ti se vuzpali pup4eto koieto e dosta bolezneno i nepriqtno,no ako se griji6 dobre za nego vsi4ko 6te e ok :lol: i ne zabravqi kogato otide6 da ti napravqt piarsing da proveri6 dali iglatata e sterilna tova e mnogo vajno!!! nadqvam se da sum ti pomognala :) i uspeh :o

Komshiikata
10-18-2006, 12:03
Благодаря ти много :)))

Komshiikata
10-18-2006, 15:05
А ,да попитам колко горе - долу струва ???

i'm so excited!
10-18-2006, 16:10
вече стана напълно достъпно за всеки да има пиърсинг, затова и цените вече не са толкова големи..
възможно е да се продупчиш както за 20, така и за 40лв., но мисля, че сама можеш да прецениш кое е по-удачно. понякога евтиното излиза по-скъпо.

IKisseDAGirL
10-18-2006, 16:17
ами аз имам обица на пъпа, продупчих се преди около 2 месеца и нещо :D

мен лично ме болеше повече слагането на упойката, от колкото самото дупчене :lol: просто областта около пъпа ти се "втвърдява" един вид и не усещаш нищо освен лек допир
гадното идва първата вечер след процедурата, мен тогава най-мн ме болеше, после вече е поносимо :roll:

единственото лошо нещо е, че лесно може да се инфектира и бавно зараства :?

за цената - аз си я направих за 15 кинта, като обаче предварително си бях купила обица

Komshiikata
10-18-2006, 18:40
Еййй...цена нямате,благодаря ви много :)

ELiTyYy
10-19-2006, 15:47
Мила аз си сложих обичка преди 10 дена .. Боли ,но не много .. болката е поносима.. мн и се кефя..ето ти и снимчици :D
http://img450.imageshack.us/img450/8030/obi4ka12js1.png
http://img351.imageshack.us/img351/3188/obi4ka2fk5.png
... взеха ми 27лв 8-[

Th3WildAng3l
10-19-2006, 16:11
Аз имах обеца, но се наложи да си я махна и понеже много бързо се затваря дупчицата (или поне при мене) ... вече нямам.
Като ме пробиваха не ме болеше - повече ме беше страх, защото изпитвам паника от игли и спринцовки. За цената не се сещам :(

Komshiikata
10-19-2006, 18:54
ELiTyYy ei macko blagodarq ti mnogo

ELiTyYy
10-19-2006, 21:14
Komshiikata Бебс като се решиш иди ,не боли мн.. и си направи снимчици да видим как е :D :smt008

Komshiikata
10-20-2006, 14:25
Komshiikata Бебс като се решиш иди ,не боли мн.. и си направи снимчици да видим как е :D :smt008

Добре :)

madlena15
01-23-2013, 14:55
Здравейте! От години си мечтая да си сложа обеца на пъпа просто адски мн ми харесва.. Е момента настъпи, днес една фр си прави татос и и споменах, че искам да се дупча ;р уж на шега на майтап. Бяхме на Витошка първото студио не работи затворено .. второто от 11 часа ... и си казах значи не ми е ден няма да е днес. Обаче видяхме 3-то студио което беше отворено! Влезнахме оказа се, че момчето го няма но ако изчакаме 30 мин ще дойде. Казахме си перфектно ще хапнем и след тва отиваме.. Въобразих си, че болката е голяма леко се бях наплашила почти се отказах докато не влезнахме. Е момчето влезна малко след нас, стреснах се като го видях но се оказа страшен пич. Поздравихме се каза ми да сядам седнах видя, че се въртя пита ме как съм .. ест му казах “леко ми е притеснено и съм наплашена :D “Попита ме нещо конкретно ли има проблем страх казах не просто от началото ми е някво сдухано .. усмихна се и каза няма страшно няма да боли! Седнах и приятелките ми седят и се хилят а мен ми се реве :D и ми казват да не гледам иглата, обаче на мен ми беше интересно и си гледах ;р Момчето ме пръсна с някъв спрей след това взе иглата не беше мн голяма и усетих, че ме боцна лекичко и ми каза тва е само я завинтвам и си готова .. после се смяхме, защото очаквах съвсем друга болка :D .. Така че хора не се притеснявайте изобщо не боли .. ДЕЙСТВАЙТЕ :)))

muhtesemfan
01-23-2013, 18:22
2006 ? :| :|