PDA

View Full Version : Ако можехте да върнете времето...



Th3WildAng3l
10-18-2006, 11:56
Има ли грешка, която сте допуснали, за която да сте съжелявали мнооооого дълго време? За какво става въпрос -споделете. Ако имахте възможност да върнете времето назад, какво бихте ли поправили тази грешка?
Изобщо ако можехте да върнете времето назад бихте ли променили по някакав начин нещо?

priti_kiti
10-18-2006, 12:01
ъм.. грешки съм имала много, да.
но чак пък безумно много да съжалявам сега.. не мисля. квото ми се е случвало,ми се е случвало за добро - зела съм си поуки,тоест повече няма да повторя дадената грешка.
да споделя - да бе :)
естествено,ако можех да върна времето назад,бих поправила някои неща.. но общо взето си харесвам живота :)

DoPye
10-18-2006, 12:11
много са :lol: :lol: :lol: :lol:

мизерния ми живот няма да ми стигне за да ги поправя

DetE-Idi0t
10-18-2006, 12:31
И аз имам доста грешки зад гърба си (няма значение какви), но не бих върнал времето, защото пак ще направя някоя простутия. Предпочитам да отпътувам напред с няколко години.

bunnie
10-18-2006, 12:39
osnovnoto,koeto bih napravila ko imam vazmojnost da varna vremeto nazad e da opravq otno6enieto si s edin 4ovek ... zasega tva si mislq,a ima o6te mn gre6ki,no i s tqh i bez tqh jivota prodaljava ...

techCandy
10-18-2006, 13:12
Всеки е правил грешки, малко или много, но малко са непоправимите.
Мислех си, по едно време, че ако можех да върна времето назад, всичко щеше да стои по различен начин. Но вече не искам, всички тия неща, които са ми се случили са били много градивни за характера ми, ако не бяха, сега няаше да съм такава каквато съм, затова не искам нищо да променям. Лесно ми е така да говоря, когато всичко е минало, и все пак, нищо не бих променила.

the_destiny
10-18-2006, 15:51
Правила съм доста грешки, той кой ли не е, но с времето се научих да не съжалявам за тях, защото нищо не мога да направя. За жалост има безвъзвратни неща. А дори и ако имах възможност, не бих се изкушила - ще поправя едно, но ще "разваля" друго.

fake
10-18-2006, 15:55
не. това, което ми се е случило, ме е направило такава, каквато съм.харесвам това, което съм=>не бих върнала времето за да си променям грешките...бих го върнала, за да изживея някои моменти от миналото...ама като се замисля, ще дойдат нови със сигурност по-хубави такива...така че не, благодаря, предпочитам да си живея в настоящето

drawers
10-18-2006, 16:03
aко можех да ги поправя, животът ми щеше да стане перфектен, което за мен е скука и безинтересие. и както казаха другите, грешките служат за градиране на характера. и каквото било, било. не съжалявам за нищо от живота си. понякога тези грешки са ме карали да потъвам в дън земя, но не съжалявам...!

Dr. Kazimbutt
10-18-2006, 16:05
Допуснал съм много грешки, но не съжалявам за нито една от тях, защото съжалението не помага. От всичките съм си извадил необходимата поука, а това е нещо много ценно, което не бих искал да загубя, променяйки миналото.

kobrichka
10-18-2006, 16:11
няма човек които да не е правил гршки,убедена съм безгрешни хора НЯМА,искало ми се е да върна времето но като се замисля защо да го връщам човек се учи от грешките си и от тях става по силен и по сомулверен в себе си,и гледа да не повтаря същите грешки.Гледаш напред и не сажаляваш за нищо защото живата щеше да е скучен ако беше само рози без бодли

i'm so excited!
10-18-2006, 16:12
ако не бях допуснала тия грешки, сега нямаше да знам как да направя правилно нещата, нали така..

6emet4e
10-18-2006, 18:28
грешки съм допускала много и съм ги осъзнавала,което е най-важното.може да има и такива който да са ме мъчили много време и много да съм съжалявала,но дори да можех да върна времето едва ли щях да ги поправя!в краина сметка както са казали вече и другите-всеки се учи от грешките си,ако не беше така аз нямаше да съм сега,човекът който съм!
така или иначе трябва да се учим да гледаме напред-квото можем-оправяме,другото го преживяваме и от там се учим как да постъпваме правилно,да не правим една грешка по 100 пъти... и т.н. 8-[

NiKOLAN
10-18-2006, 18:56
и аз тва се замислих дори да мога да върна времето назад колкото и силно да го искам след това ще стане по лощо... квото такова...

Dharma
10-18-2006, 19:27
da pravila sum "gre6ki", no ne bih iskala da vru6tam vremeto na zad-stanaloto,stanalo obraten put nqma

miloto_girl_4e
10-18-2006, 19:28
Имала съм грешки, разбира се, но това не значи, че искам да върна времето назад...
Правила съм неща, за които после съм съжалявала и съм страдала, но грешките са за това, за да се учи човек от тях...
Такаче не искам да връщав времето назад, харесвам си сегашният живот :wink:

sAsHeTo0_f
10-18-2006, 19:31
ne bih varnala vremeto vav nikakav slu4ai 6toto moa da si popravq gre6kite ma 100% 6te napravq novi

IKisseDAGirL
10-19-2006, 08:03
научих се да не съжалявам за нищо, направено в миналото и никога да не се обръщам назад... просто всичко, независимо хубаво или лошо, винаги си остава зад гърба ми :) убедила съм се, че всяка грешка, колкото и лоша да ти се струва, в крайна сметка се оказва, че е била за добро, така че какъв е смисъла да се тормозя?

koalka
10-19-2006, 11:37
Не бих го върнала.Просто тези неща,което са ми се случили не съжалявам за тях.

CrazyWitch
10-19-2006, 12:29
Еми в момента не се сещам. Както знаем никой не е безгрешен! .. Щом не се сещам за грешките си, явно не съм съгрешила толкова :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-20-2006, 15:29
ami po princip sega ne se seshtam za neshto za koeto tolkova da sujelqvam.. sega mi e malko gadno poneje sum zaek v novo daskalo s angliiski i az go u4a za purva god i poneje samo az ne sum u4ila ae do sega gospojata malko mi se podigrava :shock: zatova sujelqvam.. no moje bi drugata godina kogatot tq nqma da ni prepodava tova shte mine :)

titin4eto
10-20-2006, 19:22
понякога МНОГО, ама МНОГО ми се иска да върна времето назад, но при мисълта, че няма никога да мога - тогава преставам да мисля за това и продължавам напред.... а и е много по-лесно да се сещаш от дистанцията на времето за дадени случки... Затова е по-добре човек да продължава напред и само ПОНЯКОГА да се връща в спомените си, независимо какви са-тъжни или весели, защото това е опит, а и както е казано "Страна без история, не е история", така че това може да се каже и за дадена личност.... та нали миналото е твоята история.... така че в крайна сметка -
не, не искам да връщам времето назад...човек се учи от грешките си, а и не можеш да определиш дали случилото се е за добро или за зло... А и колкото повече си припомняш някакви гадни неща, толкова повечете боли.... така че - не [-X

NiKOLAN
10-21-2006, 03:05
яки ммуебех да върба времето нямаще да пуя толквоа тяа в4ер

teenkopele
10-21-2006, 06:15
Грешки съм правил, както всеки друг. Някои са били почти незначителни, други не. За това да се връщам, да ги поправям, не съм мислил, а и както вече казаха- "това, което ми се е случило, ме е направило такъв, какъвто съм...". Бих се върнал, за да изживея някои моменти отново. :wink: