PDA

View Full Version : Защо не рядко любовта е бартерна сделка?



Бате Влади
10-18-2006, 12:03
Здравейте мили тийнчета! От няколко години вече не съм в категорията тийн, но последните си размишления и впечатления искам да ги споделя тук с Вас.
Като гледам повечето ми познати двойки, пък и мой познати момичета ми се струва, че любовта за тях е една бартерна сделка /сделка при която нещо се заменя за друго нещо и няма участие на пари/, танто за танто. Най - често момичетата предлагат любов и креватни наслади срещу возене в кола /личен шофьор на разполжение 24 часа в денонощието/, водене по заведенията вечер, физическа и морална подкрепа и т.н от страна на момчетата. Не мислите ли, че това е факт.
Спомням си, как една моя позната, която често се хвали, че приятеля й взимал четирицифрена сума обясни този феномен, като наследство от животните. Както на лъва му било грижа да осигурява храната и да брани семейството си, а на лъвицата да ражда, да отглежда децата си и да върти семейството, така било и при хората. Аз бих попитал няма ли нещо като Еволюция? С животните ли ще се сравняваме?
Честно да си кажа, колкото повече опознавам жените толкова повече се отчайвам. Почти всяка с която съм излизал все иска да я черпя, намеква ми техните колко кредити имали да изплащат, пък тя как само си харесвала най-новите дрешки от магазините, и накрая като разбере, че не карам кола и заплатата не ми е особено висока, си вади изводите, че не може да се разчита на мене и айде аут, повече “не те искам”. Е не казвам, че само този сценарий се повтаря, има и изключения. С някой по-зрели момичета поддържаме страхотни приятелски отношения, но само толкова.
Разбира се, че нямам нищо напротив да черпия и да наливам инвестиции в обекта които обичам, но все пак се питам редно ли е да има пасивност от негова /в случая/ нейна страна. Докато намеря подходяща жена за себе си, а именно такава която да не е с мене заради изгодата, и с която да има какво да си кажа и да имаме общи теми за разговор а не да се разбираме само в леглото, намерих оборотно решение. Когато ми се прииска физически контакт с жена отивам на едни клубове в София като този www.realxxl.com не искам да правя реклама но същност той е най-добрия, срещу 30 лв. за половин час си изразходвам насъбралата се в мен сексуална енергия. Като направя едни груби съпоставителни изчисления излиза и по евтино от бартерната сделка за която споменах по горе. Даже има и два големи плюса. Първият е, че всеки път мога да бъда с различно момиче /макар, че от месец насам ходя само при една, защото ме обслужва перфектно/, а вторият, че по време на този вид полови сношения ме интересува само на мен да ми е кеф, все пак за това си плащам. Има и някои минуси, но тях няма да ги коментирам сега.
Искам де се обърна към Вас млади дами. По никакъв начин не Ви обвинявам, че преди всичко търсите изгода и опора на мъжете до себе си. Може би и аз ако бях на ваше място щях да направя така. Не забравяйте обаче, че времето си тече и годините си минават. Не е изключено човекът които Ви е обгрижвал, до вчера да Ви зареже днес заради някоя по-млада и хубава, или пък просто да сте му писнали. Моят съвет е не разчитайте винаги на някои друг, а главно на себе си.
Поздрави!

gotinam
10-18-2006, 12:24
Бате Влади - голем го вади :lol:

Виж сега Бате, за доста от нещата, които си написал мога да се съглася с теб, че са наистина верни. Лошото е, че ако не беше един Бате, а беше 11-12 клас бих те разбрала. Щом не си в тийн възраст, значи си мъж, който трябва да изкарва достатъчно пари, за да има възможността да излиза и контактува с жени. Никоя жена няма да се хване с мъж, който не предлага нищо, не става въпрос толкова заради материалната страна на нещата, а за това, че един мъж, ако е способен има възможността и да изкарва достатъчно пари. Е ти явно имаш някакви способности щом може да отделяш по 30 лв. за клуб Реал. Добре де, това е най-лесното все пак. Плащаш си и я имаш за един час или там колкото се договорите. Но защо не се помъчиш малко и за тия 30 лв. да имаш истинска жена до себе си, да я спечелиш? Защото 30те лева ти дават възможност да излезеш и ако си способен да свалиш което и да е гадже. Повярвай ми не всички момичета в заведенията чакат да бъдат почерпени. Ако си пич и изглеждаш достатъчно добре, парите с които разполагаш за момента ще са на втори план. Просто Бате обмисли си подхода, а ние тук тийнеджърките не знам как можем да ти помогнем. Само ще ти кажа, че за мен, а сигурна съм има и други, един мъж ме привлича преди всичко с ума си, после с чара си и накрая с финансовото си покритие. Само с един голи пари, особено ако не са кой знае колко много, трудно би ме впечатлил някои. Мъжът преди всичко трябва да е способен и кадърен, ако е такъв, то в един момент ще има и достатъчно пари. Ако спадаш към тази група мъже, значи не с отчайвай. И още един съвет... не си струва да залагаш на лесното за 30 лв. по добре си направи една чикия за без пари, а 30 те лева ги инвестирай в нещо смислено, ако ще да е и поредния неуспешен опит за свалка с някое гадже, то поне опит ще натрупаш и все в един момент ще се случи и този успех-

koalka
10-18-2006, 13:16
Може да прозвучи като хвалене,но аз не съм такъв човек.Парите не са ми цел в живота.В момента съм на 16,приятеля ми също.Искаме като станем по-големи да живеем заедно и така.Не мисля за това какъв ще ни е дохода,какви дрехи ще си купувам и едва ли не каква кола ще карам.Въпрос на мнение и на принципи.Тези момичета са си к***и,и както ти каза това нещо,което те в замяна на дрешки предлагат,можеш да го намериш много по-евтино.Факт е че младите момичета искат да са с човек с пари,който да им купува всичко.Но факт е също,че са в огромна грешка.

Nightmare
10-18-2006, 17:38
Мога да се съглася с доста от нещата, които написа. Просто света, в който живеем днес е такъв. Материалното обира точките. Всеки се стреми да живее възможно най добре и да има възможно най много.
И момичетата, които описа искат същото. И голяма част от тях виждат лесен начин да го постигнат като увиснат на врата на някой с пари и по този начин си осигорят една въображаема сигорност, която не е вечна. Има и момичета, които искат сами да постигнат всичко, да са независими и да знаят, че това което имат си е само тяхно. Но това се постига трудно. И за да го постигнеш е нужна много воля и труд. Това не го могат всички. Именно за това има по слаби и не толкова упорити момичета, които са избрали лесния начин. Да зависят. Не можем да ги съдим. Всеки си избира сам начина на живот. Това си е техен избор и те си носят последсвтията от него.

ABSOLUTme
10-18-2006, 17:47
Може да прозвучи като хвалене,но аз не съм такъв човек.Парите не са ми цел в живота.В момента съм на 16,приятеля ми също.Искаме като станем по-големи да живеем заедно и така.Не мисля за това какъв ще ни е дохода,какви дрехи ще си купувам и едва ли не каква кола ще карам.Въпрос на мнение и на принципи.Тези момичета са си к***и,и както ти каза това нещо,което те в замяна на дрешки предлагат,можеш да го намериш много по-евтино.Факт е че младите момичета искат да са с човек с пари,който да им купува всичко.Но факт е също,че са в огромна грешка.
:!:

Cosmo
10-18-2006, 18:08
Spored men momichetata koito(moga da nareka materialistki) se celqt samo v parite,dreshkite i t.n sa bulshinstvo....malko ostanahme momichetata koito dyrjim na haraktera na momcheto,na otnoshenieto kam nas(ne priemaite tova kato hvalene).Nai-loshtoto e che materialistikite smqtat barternite si vryzki za liubov... az sam na 17 i imam vryzka s momche syshto na 17...toi nqma vazmojnost da mi kupuva skypi dreshki,da me vozi v lyskava kola(az i ne iskam),no az go obicham takyv kakyvto e... :smt007 s nego sam zaradi tova koeto e...ne mislq che bih mogla da sam s momchr/myj samo zaradi finasite mu! :smt011 :smt011 :smt011

white_chik
10-18-2006, 18:39
Значи аз съм малка и доста некомпететна,ама все пак ще изкажа мнението си.От скоро ходя с едно момче и досега не му позволявам да ме черпи,всеки път си плащам сметката до последанта стотинка и смятам,че така е редно.И въпреки скромната ми възраст имам много пирятелки - наборки,които точно,както каза,непрекъснато искат някой да ги черпи,да ги кара и да им купува тва и онова и за мен това са до някаква степен ограничени хора.Самата аз имам амбиция да успея в този живот,да работя много и да съм независима,а не да разчитам на някого да ме издържа и после да ми натяква,но това го казвам сега,ще видим какво ще стане в бъдещето.Не знам,но личното ми достойнство не ми позволява да "карам" накога да ми купува дрехи или каквото и да било

Cuddly
10-18-2006, 18:46
Хора, стига с тези крайни изказвания от типа на "Мен не ме интересуват парите, само любовта е важна, няма да погледна друг" и т.н. Сега говорите така, защото все още не трябва да плащате ток, вода, парно, да гледате деца, сами да си купувате това и онова. Мислете! Не казвам, че е правилно това, което го правят онези момичета - да ходиш с някой заради парите му. Да глупаво е, а те са тъпи п*тки, но държа да ви кажа, че парите са нещо много важно, колкото и да не ми се иска. Не пренебрегвайте този факт. Колко са безплатните неща!?! Много малко. Почти за всяко нещо трябват пари. Всичко опира най-накрая до пари.Което още един път доказва, че те са важни. А тези изказвания са необмислени и лапешки според мен.
Една уважаваща себе си жена няма да бъде с някой заради парите му. Ще намери подходящия за нея човек и ще постигнат заедно това, което искат. И многото пари според мен само ще допринесат за щастието им (няма да има скандали с какво ще се платят сметките, мадамата ще си позволява глезотиики, ще могат да отгледат децата си без да ги ограничават по никакъв начин и тези дечица ще си имат всичко и ще са щастливи.) За мен това е щастието!
За жалост аз не съм отгледана така, много хора също не са. Но се надявам да живея така, защото това ще бъде идеалният живот за мен.
Нищо лично! Просто така мисля.

zoben_pitbul
10-18-2006, 18:58
Смятам,че знам колко струват парите-какво може човек да притежава с тях,но знам и какво не може.Мога също така да оценя двете категории неща и противно на това,което мислех допреди 2-3 години парите далеч не са всичко.Любовта струва много повече от всяка скъпа дреха,кола или каквото и да е такова нещо.Щастие не може да се купи с пари.Естествено всеки си решава сам за себе си,това си е личен избор.Просто вече знам,че има защо любовта да е най-обсъжданото чувство от всички,тя Е всичко!Парите са хубаво нещо,успялият мъж е привлекателен,но това не е гаранция,че ще има ЛЮБОВ във връзките му-всичко друго да,може би,но любов-в това всички са равни.Не съм някакъв келеш без пукната стотинка в джоба си,нито съм комплексиран здуханяк без гадже.Това е истинското ми мнение и тъй като съм сигурен,че някой ще пита:"Обаче не си и богат,нали?" аз ще отговоря-за момента пари не ми липсват,а поради причини,което не смятам да споменавам тук(но все пак ги има) не смятам,че ще ми липсват и занапред.

eas7a
10-18-2006, 19:01
Абсолютно си прав... за съжаление 90% от момичетата сега искат само пари и глезотии... всички са се взели за някакви кукли барбита... а единствениете, които наистина заслужават всичко това са наистина свястните момичета, които за съжаление всички са заети... така че life sux... примири се...

Cuddly
10-18-2006, 19:04
Абе истината е, че трябва да има баланс между двете неща. Крайностите не са хубаво нещо!

white_chik
10-18-2006, 19:05
Абсолютно си прав... за съжаление 90% от момичетата сега искат само пари и глезотии... всички са се взели за някакви кукли барбита... а единствениете, които наистина заслужават всичко това са наистина свястните момичета, които за съжаление всички са заети... така че life sux... примири се...
Е тва изказване ми напълни душата,много точно

Tender Poison
10-18-2006, 19:38
Доста от нещата са верни 8) ,но не слагай всички момичета под един общ знаменател [-X

iiirish
10-18-2006, 19:59
ей, страшна тема просто :D много от нещата, които си писал са верни, но и много не са. не забравяй, че момичетата не трябва да се поставят под общ знаменател, както и всички останали. вярно, че има момичета без морал и ценности, но има и такива, които ценят тези качества в момчето. мисля, че в случея доста влияе възпитанието от родителите, въприятията от улицата и от заобикалящата среща извън къщи, от компанията и т.н. но всеки си има едно вътрешно гласче, което никога, ама никога не го лъже и винаги се опитва да поправи сторената грешка.

знаеш ли например, че когато се запознахме с приятеля ми той беше най-обикновен общ работник, получаваше 200 лв месечна заплата, не носеше маркови дрехи и не караше скъпа кола (всъщност изобщо нямаше). но въпреки всичко аз се влюбих в него и го обикнах повече от всичко на света. сега нещата стоят по друг начин - работата върви, скъпи парфюми и дрехи, новичка кола... но не това е нещото, което ме задържа при него вече една година! защото тези "промени" станаха доста скоро и ако аз примерно бях като онези момичета едва ли бих го изтърпяла повече от две или най-много три седмици, камоли повече от 11 месеца колкото му трябваха на него

PerfectStrang3r
10-19-2006, 09:09
Може да прозвучи като хвалене,но аз не съм такъв човек.Парите не са ми цел в живота.В момента съм на 16,приятеля ми също.Искаме като станем по-големи да живеем заедно и така.Не мисля за това какъв ще ни е дохода,какви дрехи ще си купувам и едва ли не каква кола ще карам.Въпрос на мнение и на принципи.Тези момичета са си к***и,и както ти каза това нещо,което те в замяна на дрешки предлагат,можеш да го намериш много по-евтино.Факт е че младите момичета искат да са с човек с пари,който да им купува всичко.Но факт е също,че са в огромна грешка.

Моето мнение е същото. Пък и такива връзки са много често срещани. Аз не искам много пари... искам любов... и в момента я имам. Някой беше казал:
" Имаш ли любов - имаш всичко, нямаш ли любов - не е от значение какво друго имаш ! ". Аз имам достатъчно пари, за да живея по моя си начин... искам само и единствено любов, нищо друго.

Ekita_
10-19-2006, 15:53
Вижте сга сладурета...Взели 16,17 годишни момиченца да ни уверяват колко са чисти и святи са намеренията им,как парите не значат нищо и как любовта към 16-17 годишните им гаджета е единствена и неповторима и вечна и непокварима...Порастнете.
Не казвам,че правилно да чакаш всико на готово и да си търсиш спонсор едва ли не,докато обикаляш по фризьорските салони и кафетата.Но коя нормална,зряла жена ще се обвърже с някой,който няма перспектива,не е деен,задоволява се с малкото,което има и не върви наникъде.Какво семейство можеш да създадеш?Докато си млад,нищо освен чувствата ти няма значение.Когато сметките за ток,телефон,наем,бебе,кола и т.н. завалят ти става ясно,че само с чувства не се създава дом,или се създава,но трудно се задържа всичката романика,желанието,поезият а.
Така че тези жени търсят преди всичко стабилност.Това не ги прави курви,просто не достатъчно силни,за да се справят сами.Открихте и вие топлата вода...
Към автора,смятам,че да плащаш за секс е доста по-жалко и по-безперспективно,отколкото да черпиш приятелката си едно кафе.

Cuddly
10-19-2006, 16:14
Вижте сга сладурета...Взели 16,17 годишни момиченца да ни уверяват колко са чисти и святи са намеренията им,как парите не значат нищо и как любовта към 16-17 годишните им гаджета е единствена и неповторима и вечна и непокварима...Порастнете.
Не казвам,че правилно да чакаш всико на готово и да си търсиш спонсор едва ли не,докато обикаляш по фризьорските салони и кафетата.Но коя нормална,зряла жена ще се обвърже с някой,който няма перспектива,не е деен,задоволява се с малкото,което има и не върви наникъде.Какво семейство можеш да създадеш?Докато си млад,нищо освен чувствата ти няма значение.Когато сметките за ток,телефон,наем,бебе,кола и т.н. завалят ти става ясно,че само с чувства не се създава дом,или се създава,но трудно се задържа всичката романика,желанието,поезият а.
Така че тези жени търсят преди всичко стабилност.Това не ги прави курви,просто не достатъчно силни,за да се справят сами.Открихте и вие топлата вода...
Към автора,смятам,че да плащаш за секс е доста по-жалко и по-безперспективно,отколкото да черпиш приятелката си едно кафе.


Поздравявам те! Изключително правилно разсъждаваш. Това е и моето мнение! :smt023

vladi_addict
10-19-2006, 16:45
Вижте сга сладурета...Взели 16,17 годишни момиченца да ни уверяват колко са чисти и святи са намеренията им,как парите не значат нищо и как любовта към 16-17 годишните им гаджета е единствена и неповторима и вечна и непокварима...Порастнете.
Не казвам,че правилно да чакаш всико на готово и да си търсиш спонсор едва ли не,докато обикаляш по фризьорските салони и кафетата.Но коя нормална,зряла жена ще се обвърже с някой,който няма перспектива,не е деен,задоволява се с малкото,което има и не върви наникъде.Какво семейство можеш да създадеш?Докато си млад,нищо освен чувствата ти няма значение.Когато сметките за ток,телефон,наем,бебе,кола и т.н. завалят ти става ясно,че само с чувства не се създава дом,или се създава,но трудно се задържа всичката романика,желанието,поезият а.
Така че тези жени търсят преди всичко стабилност.Това не ги прави курви,просто не достатъчно силни,за да се справят сами.Открихте и вие топлата вода...
Към автора,смятам,че да плащаш за секс е доста по-жалко и по-безперспективно,отколкото да черпиш приятелката си едно кафе.
е да, но какви сметки забога плащат 15-16-17 годишните :|
не е жалко, че дава пари за секс. - жалкото е че ВИЕ го предлагате.
общо взето колкото и теми по този въпрос да се изпишат, спора няма да приключи, но моето участие свършва до тук, защото ми е писнало от горе споменатия "бартер"

Viktoriq_
10-19-2006, 17:29
Бате Владо ,
ще кажа само " Разни хора , разни идеали " !

gotinam
10-20-2006, 09:57
Вижте сга сладурета...Взели 16,17 годишни момиченца да ни уверяват колко са чисти и святи са намеренията им,как парите не значат нищо и как любовта към 16-17 годишните им гаджета е единствена и неповторима и вечна и непокварима...Порастнете.
Не казвам,че правилно да чакаш всико на готово и да си търсиш спонсор едва ли не,докато обикаляш по фризьорските салони и кафетата.Но коя нормална,зряла жена ще се обвърже с някой,който няма перспектива,не е деен,задоволява се с малкото,което има и не върви наникъде.Какво семейство можеш да създадеш?Докато си млад,нищо освен чувствата ти няма значение.Когато сметките за ток,телефон,наем,бебе,кола и т.н. завалят ти става ясно,че само с чувства не се създава дом,или се създава,но трудно се задържа всичката романика,желанието,поезият а.
Така че тези жени търсят преди всичко стабилност.Това не ги прави курви,просто не достатъчно силни,за да се справят сами.Открихте и вие топлата вода...
Към автора,смятам,че да плащаш за секс е доста по-жалко и по-безперспективно,отколкото да черпиш приятелката си едно кафе.

Много добре му го каза! =D>

WindWaker
10-20-2006, 10:11
Вижте сга сладурета...Взели 16,17 годишни момиченца да ни уверяват колко са чисти и святи са намеренията им,как парите не значат нищо и как любовта към 16-17 годишните им гаджета е единствена и неповторима и вечна и непокварима...Порастнете.
Не казвам,че правилно да чакаш всико на готово и да си търсиш спонсор едва ли не,докато обикаляш по фризьорските салони и кафетата.Но коя нормална,зряла жена ще се обвърже с някой,който няма перспектива,не е деен,задоволява се с малкото,което има и не върви наникъде.Какво семейство можеш да създадеш?Докато си млад,нищо освен чувствата ти няма значение.Когато сметките за ток,телефон,наем,бебе,кола и т.н. завалят ти става ясно,че само с чувства не се създава дом,или се създава,но трудно се задържа всичката романика,желанието,поезият а.
Така че тези жени търсят преди всичко стабилност.Това не ги прави курви,просто не достатъчно силни,за да се справят сами.Открихте и вие топлата вода...
Към автора,смятам,че да плащаш за секс е доста по-жалко и по-безперспективно,отколкото да черпиш приятелката си едно кафе.

Много добре му го каза! =D>

ne sym napylno syglasen. dokato stane vreme da misli6 za vsi4kite teq raboti - minavat po 20 - 22 - 25 godini. a za bebeta - ako vsi4ko vyrvi normalno - ne bi trqbvalo predi (primerno ! ) 25-tata godi6nina da ima6 bebe (kamo li pove4e ot edno). i ne - nqmam nujda ot jena s koqto kato sme dvamata 6te mojem da si pla6tame toka i vodata.....imam nujda ot jena, koqto da me obi4a istinski i koqto da IMA jelanie v syvmestniq ni jivot vsi4ko da byde poravno (tva 4e az gledam da pla6tam vsi4ko e drugo i e moe re6enie). nqmam nujda ot jena koqto prosto da vijda v mene "dobrata investiciq" za jivota i v byde6te.
taka 4e 16-17 godi6nite sa pone na 40-50% pravi 4e iskat lubov i 4uvstva.....a ostanalite sy6to s tolkova procenta 4e vse pak trqbva i vzaimno usilie za da byde vyzmojen edin syvmesten jivot, edno semeistvo s dobro byde6te.

gotinam
10-20-2006, 11:04
ne sym napylno syglasen. dokato stane vreme da misli6 za vsi4kite teq raboti - minavat po 20 - 22 - 25 godini. a za bebeta - ako vsi4ko vyrvi normalno - ne bi trqbvalo predi (primerno ! ) 25-tata godi6nina da ima6 bebe (kamo li pove4e ot edno). i ne - nqmam nujda ot jena s koqto kato sme dvamata 6te mojem da si pla6tame toka i vodata.....imam nujda ot jena, koqto da me obi4a istinski i koqto da IMA jelanie v syvmestniq ni jivot vsi4ko da byde poravno (tva 4e az gledam da pla6tam vsi4ko e drugo i e moe re6enie). nqmam nujda ot jena koqto prosto da vijda v mene "dobrata investiciq" za jivota i v byde6te.
taka 4e 16-17 godi6nite sa pone na 40-50% pravi 4e iskat lubov i 4uvstva.....a ostanalite sy6to s tolkova procenta 4e vse pak trqbva i vzaimno usilie za da byde vyzmojen edin syvmesten jivot, edno semeistvo s dobro byde6te.

Аз още в началото се обърнах към автора, че темата му не е актуална за тийн форума. Естествено е 16-17 годишните да търсят любов и чувства, а тези над 25 и някои други неща.
Разбирам, че теб те интересува едно момиче дали те обича и т.н. Но авторът който явно е на възраст над 25 трябва да е неясно, че една любов само къща не храни и че колкото и силна да е тази любов, ако нямате пари да си платите парното започват проблеми, скандали и т.н. Според мен Бате Влади иска някоя тийнеджърка но е неспособен дори такава да си свали, а да не говорим за по-големите какички. За това залага на най-лесния вариант - плаща си за секс с проститутка. Няма нищо лошо в това, но е позорно за млад мъж да предпочита такъв секс, пред опиянението да се бори за да спечели някоя жена, независимо на каква цена ще е това. Примиренчеството особено в мъжете лично аз го презирам. Един мъж, за да е мъж, трябва да умее да се бори, а не да хленчи по форумите, както е в случая на "баткото". ;-)

WindWaker
10-20-2006, 11:42
ne sym napylno syglasen. dokato stane vreme da misli6 za vsi4kite teq raboti - minavat po 20 - 22 - 25 godini. a za bebeta - ako vsi4ko vyrvi normalno - ne bi trqbvalo predi (primerno ! ) 25-tata godi6nina da ima6 bebe (kamo li pove4e ot edno). i ne - nqmam nujda ot jena s koqto kato sme dvamata 6te mojem da si pla6tame toka i vodata.....imam nujda ot jena, koqto da me obi4a istinski i koqto da IMA jelanie v syvmestniq ni jivot vsi4ko da byde poravno (tva 4e az gledam da pla6tam vsi4ko e drugo i e moe re6enie). nqmam nujda ot jena koqto prosto da vijda v mene "dobrata investiciq" za jivota i v byde6te.
taka 4e 16-17 godi6nite sa pone na 40-50% pravi 4e iskat lubov i 4uvstva.....a ostanalite sy6to s tolkova procenta 4e vse pak trqbva i vzaimno usilie za da byde vyzmojen edin syvmesten jivot, edno semeistvo s dobro byde6te.

Аз още в началото се обърнах към автора, че темата му не е актуална за тийн форума. Естествено е 16-17 годишните да търсят любов и чувства, а тези над 25 и някои други неща.
Разбирам, че теб те интересува едно момиче дали те обича и т.н. Но авторът който явно е на възраст над 25 трябва да е неясно, че една любов само къща не храни и че колкото и силна да е тази любов, ако нямате пари да си платите парното започват проблеми, скандали и т.н. Според мен Бате Влади иска някоя тийнеджърка но е неспособен дори такава да си свали, а да не говорим за по-големите какички. За това залага на най-лесния вариант - плаща си за секс с проститутка. Няма нищо лошо в това, но е позорно за млад мъж да предпочита такъв секс, пред опиянението да се бори за да спечели някоя жена, независимо на каква цена ще е това. Примиренчеството особено в мъжете лично аз го презирам. Един мъж, за да е мъж, трябва да умее да се бори, а не да хленчи по форумите, както е в случая на "баткото". ;-)

vij, az ne sym malak, ne mi kazvai 4e az tyrsq samo lubov....ne e taka. prosto kazvam 4e osven tva 4e iskam tq da me obi4a (ako zaslujavam) kazvam sy6to 4e trqbva razbira se i jelanie ot neina strana da raboti i da mi pomaga v tva da syzdadem semeistvo s dobri vyzmojnosti. a ne da lentqistva i da har4i samo "moite" pari. razbira6 li ? s po to4ni dumi - iskam ambiciozna jena do sebe si. a kakvoto zavisi ot men (materialno) - 6te go pravq ( i GO pravq).
moita teza be6e 4e dori i kogato doide vremeto za da se misli za smetki - togava sy6to trqbva da ima 4uvstva. inak...samo 6toto 6te ni vyrvi finansovo...za ko mi e takava vryzka ?
radvam se 4e v momenta vryzkata mi e to4no takava za kakvato opisah po-gore. dano pa da ostane dulgo...
a za pla6taneto na seks.....tva e typo. MNOgO typo. 4isto i prosto zna4i ne e sposoben da si nameri podhodq6ta priqtelka. a 4isto djentalmenski e spored men da izqvqva jelanie toi da pla6ta....no ne vinagi, za6toto taka moje da q nakara da se 4uvstva unijena i da se 4uvstva kato sobstvenost. abe zlatnata sreda mu e maikata.... :)

gotinam
10-20-2006, 12:30
vij, az ne sym malak, ne mi kazvai 4e az tyrsq samo lubov....ne e taka. prosto kazvam 4e osven tva 4e iskam tq da me obi4a (ako zaslujavam) kazvam sy6to 4e trqbva razbira se i jelanie ot neina strana da raboti i da mi pomaga v tva da syzdadem semeistvo s dobri vyzmojnosti. a ne da lentqistva i da har4i samo "moite" pari. razbira6 li ? s po to4ni dumi - iskam ambiciozna jena do sebe si. a kakvoto zavisi ot men (materialno) - 6te go pravq ( i GO pravq).
moita teza be6e 4e dori i kogato doide vremeto za da se misli za smetki - togava sy6to trqbva da ima 4uvstva. inak...samo 6toto 6te ni vyrvi finansovo...za ko mi e takava vryzka ?
radvam se 4e v momenta vryzkata mi e to4no takava za kakvato opisah po-gore. dano pa da ostane dulgo...
a za pla6taneto na seks.....tva e typo. MNOgO typo. 4isto i prosto zna4i ne e sposoben da si nameri podhodq6ta priqtelka. a 4isto djentalmenski e spored men da izqvqva jelanie toi da pla6ta....no ne vinagi, za6toto taka moje da q nakara da se 4uvstva unijena i da se 4uvstva kato sobstvenost. abe zlatnata sreda mu e maikata.... :)

Да, разбрах те какво имаш предвид и съм съгласна с твоята теза. Естествено е и жената също да се грижи и да изкарва пари, а не да чака само мъжа да я издържа. Иначе би била твърде зависима от него, което ми се струва глупаво.
Просто самата тема зададена в съвсем друг смисъл, като упрек към всички жени, че са материалистки, което съвсем не е така. От друга страна този които я е писал и тези които мислят по този начин, искам да им обърна внимание най-вече първо да погледнат себе си, а след това да упрекват другите. Според мен ако един мъж е умен и способен, може да изкарва пари, може да сваля жени. Ако чака и хленчи само, нито ще има пари, нито ще има някоя която да му обърне внимание. Мога да ти кажа, че повечето жени харесваме умните и способните мъже, а такива обикновено съвсем стествено имат и достатъчно пари, но поне за мен, финансовата част е на втори план. Тук "баткото" хленчи за съвсем друго нещо и на мен ми е ясен от към кой тип мъже спада.

zoben_pitbul
10-20-2006, 19:28
Проблема според мен е не точно това,че автора на темата е неуспял и пише глупости по форумите.Нито е че момичета предлагат секс срещу пари и подаръци.А че има хора,които могат да лъжат в очите,че обичат,а да са само заради парите(в най-добрия случай и заради секса).И че адски много момичета никога не са усещали дори НЕЩО ПОДОБНО на любов и знаят със сигурност само за съществуването на парите и това им е пътеводител в живота така да се каже и ако някой може да им предложи 100лв. месечно повече(примерно) те ще го предпочетат пред човека,който ще им даде истинска любов и нежност.Както казаха по-нагоре съществен е и момента със сметките,но докато всъщност само истинските аутсайдери не изкарват достатъчно за свестен живот,жените искат някой да ги глези,да им купува всеки месец нов чифт обувки,да ходят на море в хотел пет(минимум четири) звезди.Много жени в днешно време са така,може би имат и причина за това.Но петнайсетгодишните к*рвета нямат и въпреки това кой им купи нови ботушки?

Бате Влади
10-23-2006, 11:56
Скъпи приятели, радвам се, че се разви такава широка дискусия по темата. Ще си позволя да опонирам на някои с които не съм съгласен.
Първо искам да се обърна към теб Готино момиче. Забелязваш ли как си противоречиш сама на себе си на моменти.

Щом не си в тийн възраст, значи си мъж, който трябва да изкарва достатъчно пари, за да има възможността да излиза и контактува с жени
и

Само ще ти кажа, че за мен, а сигурна съм има и други, един мъж ме привлича преди всичко с ума си, после с чара си и накрая с финансовото си покритие. Само с един голи пари, особено ако не са кой знае колко много, трудно би ме впечатлил някои.
??


Според мен ако един мъж е умен и способен, може да изкарва пари, може да сваля жени.

Добре, а замисляла ли си се въхру варианта един мъж да е умен и способен, обаче да не изкарва много пари. Когато бях студент бакалавър карах един от стажовете си в едно бюро по-труда и се нагледах на много такива плачевни случай. Знаеш ли колко хора с по-няколко дипломи и тапии и с по два езика бяха навити да работят като миячи на чинии? Те пак са си “умни и способни”, но недостатъчно май, а?? Ако един мъж е наистина “умен и способен”, но за момента не може да се уреди на добра работа, какво ще кажеш а? Как ти се струва? Стигнах до извода, че в България когато нямаш нужните връзки рядко можеш да развиеш потенциала си.


Мога да ти кажа, че повечето жени харесваме умните и способните мъже, а такива обикновено съвсем стествено имат и достатъчно пари, но поне за мен, финансовата част е на втори план.

Между тези две неща не винаги има тъждествено равенство. Явно не си достатъчно зряла за да го разбереш. Защо направо не си признаеш, че се овлажняваш от лъскавите неща, които разни батковци могат да ти предложат и си подбираш партньорите предимно по материалното им състояние. Няма нищо лошо в това. Твоето мислене е донякъде детско, до някъде к....нско / извинявай ако звуча грубо но за друга дума не се сещам. Имам опит с к...ите, което и предразпалага база за сравнения./ но не те обвинявам и за това. Личи си, че произлизаш от средностатистическо българско семейство, а добре знаем, че в България средностатистическия гражданин си е направо беден. Май нерядко си лишавана дори от джобни и се стараеш да пооправиш живота си, но не се вгледаш в себе си и в собствените си сили и потенциял, а ти е по-лесно да разчиташ на друг.
Искам да ти задам няколко въпроса Драга, но преди всичко искам те да не прозвучат като заяждане!!! Ще се радвам ако ми отговориш! Ако не, то изводите са ясни.
1. Коя е последната книга която си прочела и кога?
2. Имаш ли интерес към някаква област от заобикалящия те свят?
3. Как си представяш себе си след няколко години?
4. Мислила ли си да се хванеш някъде на работа за през лятната ваканция, предимно за опит, пък и да си имаш малко повечко парички?
5. Вълнуват ли те промените в държавата, президентските избори например и бъдещото ни членство в Евросъюза?
6. Имаш ли някакви цели и приоритети в живота. Ако да какви са те, ако не е тайна?


една любов само къща не храни и че колкото и силна да е тази любов, ако нямате пари да си платите парното започват проблеми, скандали и т.н.

Права си напълно. Но както сигурно от опит знаеш, любовта е взаимно чувство. Най-хубаво е когато обичаш и същевременно бъдеш обичан. По същата логика искам да попитам не е ли редно жената също да участва с приходи в семейния бюджет? Не е ли редно тези сметки да се поделят или поне да се разпределят по някакъв начин?
До колкото разбирам по твоята логика, жената трябва да седи в къщи и да си “чеша кикерицата” /цитат от Кембъла/, а мъжа да носи парите и да се гърби от работа по цял ден. Нали жените много претендирате за еманципация. Ще ти разкажа за един опит които си направихме с моите приятели. Отидохме на пицария веднъж с голяма компания, в която имаше и доста момичета. Те на няколко пъти засегнаха темата за еманципацията на жената. Когато дойде момента за плащане на сметката обаче, момчетата се бяхме наговорили да се правим на ударени/т.е. да платим само нашите сметки/. Тогава една от “отраканите” девойки каза:” Абе вие кавалери ли сте, или кво?” Един приятел просто припомни преди малко казаното за еманципацията. И тогава, познай кои на кого плати.:)
Безспорно не е трудно за една съвременна уважаваща себе си жена да намери някои попечител за себе си. Аз ти пожелавам да откриеш своя, и Той да те носи на ръце, и винаги да се държи добре с тебе. Искам да си позволя обаче пак да цитирам Кембъла и да ти кажа каква е ценностната система на повечето такива попечители. “Мястото на жената в къщи е от кухнята до тоалетната. Като почне мача, на масата требва да са ракийката, салатката и мезенцето. Ако земе да се изпречи пред телевизора, точно когато вкарат гол, да й плеснеш един шамар и да ходи навънка да мие колата, за да не земе да мине пред телевизора когато вкарат и другия гол.”
Много момичета споделят мнението на Цеци Красимирова, че е по-добре да плачеш на задната седалка на Mercedes, отколкото да се смееш на предната седалка на Москвич. Няма нищо лошо в това. Те откриват щастието си даже и когато са побийвани от мъжете им понякога.

Бате Влади
10-23-2006, 12:11
Според мен Бате Влади иска някоя тийнеджърка но е неспособен дори такава да си свали, а да не говорим за по-големите какички.

Да това е така признавам си. Като излезна с някоя тийнеиджърка и като почне да ме занимава с някои детски истории, или пък да не може едно изречение да построи аз съм този които се отдръпва. Времето е ценен ресурс и когато пораснеш и узрееш ще разбереш неговата стойност драга. Е има и такива на тийн възраст от които съм бил впечатлен, но те ми заявяват косвено или директно: “Сори пич, ма като не караш кола, явно не може да се разчита на тебе и не си ми нужен”. За по-възрастните жени не стои така въпроса. Имам доста приятелки и бивши колежки от университета, с които се виждаме и поддържаме прекрасни приятелски отношения. Тук искам да разкажа за моята приятелка М. Тя ми е колежка от университета и вече 6 години сме много добри приятели. Да й се чуди на акъла човек, как може да се унижава да излиза с такива като мене. Това момиче знае два езика, работи като стюардеса и взима 1500лв. заплата. Кара собствена кола, изплаща апартамент, в които живее с брат си и нищо не й липсва. Всичко в живота си е постигнала сама. Чудя се, защо не са повече момичетата като нея. Тя е идеален пример.


но е позорно за млад мъж да предпочита такъв секс, пред опиянението да се бори за да спечели някоя жена, независимо на каква цена ще е това.

За мен пък е още по-позорно да се хвана с някоя, да налея инвестиции в нея и благодарение на това да си я използвам само като креватна принадлежност, при наличие на малко чувства или липса на такива. Според мен това е гавра и никоя жена не го заслужава. Варианта с клубовете е по-добър, защото от една страна това им е работата на момичетата там, а от друга секса е сигурен, като автомат за кафе, пускаш монетите и получаваш кафето. Знаеш ли колко приятели се опариха, като наляха стотици левове, водиха по заведения и плащаха сметки за gsm и др. на някакви малки наточени к..ички и те накрая не им пуснаха. Като им казах цените по клубовете и те се плеснаха по челата и казаха, “Ей брато аз за тия пари дето ги дадох по оная, колко пъти щях да чукам не е истина. Другия път идвам с тебе”. Сещам се за два такива случая. Подчертавам в тези случай НЕ ГОВОРИМ ЗА ЧУВСТВА.
И на последно място:

Бате Влади - голем го вади Благодаря за комплимента Готино момиче! Да знаеш колко пъти са ми го казвали по клубовете.

Ekita_ написа:

Към автора,смятам,че да плащаш за секс е доста по-жалко и по-безперспективно,отколкото да черпиш приятелката си едно кафе.

Мисля, че тук е мястото да кажа няколко финални изречения, като представя и малко себе си. Всъщносг съм на 26. Драга Ekita, искам да ти кажа, че никога не съм се скрънзял да плащам сметки. Даже мисля, че на първата среща това е задължително. Ако една жена ми допада не й давам да си бърка в джоба. Може би не съм попаднал на подходяща все още. Спомням си обаче като излязох в една студена зимна вечер с една тийнеиджърка и тя горката като разбра, че съм без кола егати физиономията направи. “ЕЕ, пак ли трябва да се прибирам с такси”. След което разбира се ми писа един emai, “не искам да те виждам повече”, под измислен предтекст.

Готино момиче написа:

Мога да ти кажа, че повечето жени харесваме умните и способните мъже, а такива обикновено съвсем стествено имат и достатъчно пари, но поне за мен, финансовата част е на втори план. Тук "баткото" хленчи за съвсем друго нещо и на мен ми е ясен от към кой тип мъже спада.


И като съм тръгнал да разказвам за себе си Готина момиче, ще ти кажа от нещата които съм постигнал, а ти прецени към кои тип мъже спадам. Докато учих в университета успоредно въртях бизнес които за онова време беше печаливш и така подпомагах семейния бюджет. Научих се на доста строителни занаяти по-между-другото, и често съм заангажиран уикендите на някои обекти с баща ми. Завърших с отличие бакалавър в Софийския университет, и веднага след това заминах за щатите. Там прекарах по-малко от година и се върнах защото не ми хареса, пък и други причини. За работното място което заемам в момента, кандидатствахме 40 човека, и избраният бях аз. Заплатата не е голяма, но работата ми позволява да посещавам разни курсове и да си вдигам квалификацията. Миналата седмица видях, че са ме приели държавна поръчка в СУ, една магистърска степен в която средно 10тима кандидата се борят за едно място. Това са малко от нещата разбира се. Ако и 1/3 постигнеш от това което съм постигнал ела да ми се похвалиш, много ще се радвам за теб. Пожелавам ти един ден да изпиташ моралното удоволетворение от това да донесеш пари в къщи и да кажеш, Ето искам и аз да имам някакъв принос.
Не мога да кажа, че живея бедно, даже бих казал, че живея по-добре от повечето българи.
Занимавам се с един от най-скъпите спортове, ски, позволявам се компаниьонка веднъж седмично, живея в голяма къща в едно предградие на София лятото, а зимата в апартамент в широкия център, само дето не мога да си позволя да карам кола, а две се водят на мое име. И какво всичко това трябва да значи, че щом материалните ми блага не са видими, айде аут.
И не на последно място искам да благодаря на WindWaker и да се съглася с всичко написано от него. Благодаря и на Всички които имаха нервите и времето да изчетат писанията ми до тук! Извинявам се, ако съм бил груб на моменти, но някои от писанията на Готиното момиче, ги приемам за лична обида.
Благодаря за Вниманието още веднъж!!!
Поздрави!!!

Бате Влади
10-23-2006, 16:54
Ekita_ написа

някой,който няма перспектива,не е деен,задоволява се с малкото,което има и не върви наникъде.
Едва ли има нормален мъж които да иска да отговаря на горното описатие. Но я да перефразираме малко написаното от теб. Как ти, се струва една жена да е дейна, амбициозна, да има перспектива, да не се задоволява с малкото което има или това което й се поднася, да върви нанякъде и да се развива и усъвършенства постоянно? Май на тея хора им викахме кариеристи. Аз лично познавам няколко такива мацки и им свалям шапка. Но защо това не е идеаът и не се гони от повечето момичета, ще ми кажеш ли? Защо ти и Готиното момиче никъде не написахте, че поне малко искате да заприличате на тях?Това което си написала

някой,който няма перспектива,не е деен,задоволява се с малкото,което има и не върви наникъде.
само, че в женски род, важи напълно за такива момиченца които се осланят и разчитат, че ще живеят на чужд гръб, а собственния им потенциал и възможности просто ще си дремят в тях.
Ако сте с нагласата, че цял живот някои ще ви плаща сметките, в един момент от него ще почувствате дълбока празнота, повярвайте ми.

Бате Влади
10-24-2006, 06:37
Нещо май нема какво да кажете, а?? :)
Затворих ли ви устичките? Хайде опонирайте ме, докажете, че не съм прав, чакам??
:) :)

Sazi
10-24-2006, 06:45
Emi idi ebi se s toq i oniq posle ako nedai si Boje ti lepnat ne6toooo.....6te si skube6 kosata

broken_dreams
10-24-2006, 12:49
Аз отдавна следя темата, но все решавах да не пиша. Вчера бях написала стабилно дълъг текст но реших да не го поствам.
Отчасти съм съгласни с тезата на Бате Влади, но от друга страна не съм. Аз съм малко по-голяма от теб-на 27 години и половина съм, ама може и на мен мисленето да ми е още детинско. Не съм съгласна с това, че 95% от жените са пълни използвачки и искат да гледат в мъжа до себе си само пари, коли и къщи. Да, съгласна съм, че има такива, но не са чак такъв голам процент. Голям е процента може би при все още не зрелите момичета, които незнаят какво искат. Една зряла жена мисли много по-различно от една тийнейджърка. Според мен ако искаш жена, постигнала нещо в живота си и наясно с това което иска се нуждаеш точно от такава жена а не някоя в тийн възраст. Ако си търсиш някоя с която да си водите морално-етични беседи и да говорите за политика не мисля, че трябва да търсиш сред 16 годишните, а при по-възрастните. Просто е напълно нормално един човек на 16 да се вълнува от различни неща от тези които вълнуват 26 годишните. Както и едно 6 годишно дете ще се интересува от по-различни неща от тези които вълнуват 16 годишните. Просото когато си на 16 те интересуват повече купоните и забавленията, но когато поотраснеш виждането за живота много се променя. Искам да ти кажа, че в 21 век и много нараства процента на работещите жени кариеристки. Мога да ти дам много примери за такива жени. Това че ти незнаеш как да намериш такава жена не значи, че тя не съществува.
А тук идва и един друг момент. Има и ужасно много мъже използвачи. Кой каквото и да говори не е в състояние да ме убеди в противното. И тук мога да дам много примери, но ще спомена само един. Моя близка приятелка има страхотна работа. Завършила е наказателно право и межународни отношения като мен. Занимава се със собствен бизнес и определено е много начена и интелигентна. Освен това е точно от тези жени които когато минат по улицата 60% от мъжете се обръщат след тях. Бившия и приятел е художник. Не беше нито толкова талантлив колкото мислеше нито печелише много пари. Но няма значение. Приятелката ми много го обичаше и той уж я обичаше също. Тя му помагаше хиляди пъти и с пари и с морална подкрепа. Накрая на нея и писна и престана да му помага финансово. След като видя че от нея няма да се измъкнат повече пари си събра нещата и сега чух че живеел с една 48 годишна вдовица която му давала жилище и също му помагала финансово. Убедена съм че като и свършат парите отново ще си вдигне чукалата. Така че мога да дам и много примери за мъже използвачи. Не казвам, че няма и такива жени, но вече сме много далеч от 17век и повярвай ми супер много жени са си еманципирани. Мога да ти направя дори списък с жени постигнали дори милярди със собствени усилия.
Единствено още искам да ти кажа, че според мен е много глупаво да ходиш при разни проститутки, вместо да си потърсиш сериозна жена. Чета, че вече не си и много малък-на 26 си. Не ми приличаш на глупав и повърхностен човек-тогава защо търсиш повърхностни отношения с жените? Лично аз мога да те запозная с поне 50 жени постигнали много в живота си и печелещи добри пари без да се нуждаят от мъже. Дори преди 2 дни проведох много интересен разговор с моя приятелка-невро хирург. Беше нещо от сорта:
-А не писна ми тея мъже вече. Омръзна ми постоянно някой да се опитва да ме използва и финансово и моционално.
-Това значи ли, че се отказваш завинаги от мъжете?-попитах аз
-Значи. Омръзна ми от мъже на които смисъла на живота им е да се правят на големите мачовци и да парадират с парите и плиткоумните си гаджета манекенки. След кратка пауза каза-А и за какво са ми мъже когато и сама мога да живея в апартамент за половин милион. Вярно, че е малко пусто и самотно но пак е по-добре. Определено по-добре да си сама отколкото да си с неподходящ мъж. А и така няма да има кой да ми пречи на кариерата.
След кратко оплакване от мъжете почнахме да говорим за президентските избори.
А друга моя позната остави приятеля си притежаващ доста солидни суми в банковата си сметка, защото той очакваше от нея тя да седи до печката и да харчи неговите пари. Тя му каза, че няма да си пожертва кариерата заради някой мъж и се разделиха. Попринцип мога и да ти напиша още доста примери,но не мисля, че от това има смисъл.
Тъй като нямам желание да влизам в спорове спирам дотук.
П.П.Ако имаш желание Бате Влади да ти отговоря на 6-те въпроса които зададе ще го направя с удоволствие.

tosti
10-24-2006, 13:31
zavisi ot 4oveka ;) no dosta momi4eta gledat materialnoto i sexa i za tva teq barbita sa sus super smotano mislene ;-) a drugite svestni momi4eta koito sa dostaaaaaaaaaa malko sa ili zaeti ili prosto ne gi poznavame tai 4e koi kak se uredi ;-)

zoben_pitbul
10-30-2006, 19:34
Emi idi ebi se s toq i oniq posle ako nedai si Boje ti lepnat ne6toooo.....6te si skube6 kosata
Затапи го,да знаеш :lol: Ебати отговора :smt044 Само това ли могат да отговорят "материалните момичета"?

Бате Влади
11-09-2006, 08:13
Благодаря на всички които взеха отношение по темата, най-вече на Broken Dreams! Извинявам се, че чак сега отговарям, но напоследък нещата при мене се развиват доста динамично и нямам почти никакво време.

@ Broken Dreams: Много ми хареса всичко което си написала. Съгласен съм с тебе за всичките неща които казваш. Много съм любопитен какво си написала в дългия пост, които не си постнала тук. Постни го ако можеш! Скоро мисля да се регистрирам тук, и ако го пазиш ще те помоля да ми го пратиш на лична. Просто съм ужасно любопитен какво си написала. Ще ми бъде много приятно ако отговориш на 6те въпроса, на които Готината мацка не отговори. Ти сигурно имаш какво да кажеш за разлика от нея.

@ Готина мацка: Като гледам май откривам още едно несъответствие в нещата които си написала.
Готина Мацка написа:

Е ти явно имаш някакви способности щом може да отделяш по 30 лв. за клуб Реал.
и

Мога да ти кажа, че повечето жени харесваме умните и способните мъже, а такива обикновено съвсем eстествено имат и достатъчно пари, но поне за мен, финансовата част е на втори план. Тук "баткото" хленчи за съвсем друго нещо и на мен ми е ясен от към кой тип мъже спада.

И кое е вярното я кажи сега? Знаеш ли напоследък се случиха някои неща в живота ми и стигнах до един извод, а той е да благодаря на Бога, че такива момиченца като тебе бягат от мене. Вчера стигнах до оприличаването, че ако имам жена като тебе до себе си, то е все едно да си пъхна 10 таралежа в гащите. Не ми се разказват в детайли ситуациите в които попадах, но оцених стойността на това да съм сам, отколкото с неподходящи хора, особено такива под интелектуалното ми ниво. Знаеш ли, сещам се за нещо което се случва понякога в живота на хората и на мен лично веднъж ми се случи. Представи си един мъж да е умен, да е способен, и съответно както казваш ти да има добра работа и да изкарва доста пари. Това е страхотно. Но я си представи в един момент ако този човек загуби работата си, известно време не може да си намери друга, бизнесът му загива, оказва се разорен. Естествено, че според твоите критерии този човек вече не е нито умен, нито способен просто е един мухльо. Неговата трагедия няма да се изчерпа само с фалита, той навярно ще бъде изоставен и от жена си. Естествено, че ако е умен и способен той пак ще стъпи на краката си. Та в тази връзка бих възкликнал: ДА ПАЗИ ГОСПОД НАЙСТИНА УМНИТЕ И СПОСОБНИТЕ МЪЖЕ ОТ ЖЕНИ КАТО ТЕБЕ!!!
Най-често умните и способните мъже изкарват добри пари, но ако тези хора наистина са умни и способни едва ли биха ги споделили с повърхностни жени като тебе.
Та в тази връзка я разкажи за “умните и способните мъже” с които излизаш. Какво си говориш с тях? Как са натрупали състоянието си? С честен труд ли? Как са изкарали началния капитал? Или може би пък това теле изобщо не те интересува, защо ли питам глупости?
На твоята възраст едва ли оценяваш, че животът в нашата страна е наистина труден и родителите ти за да ти осигурят прилично съществуване се лишават от много неща. Дано някои ден да си им благодарна и признателна и те да са доволни и щастливи от това, че са отгледали и възпитали една прекрасна дъщеря. Желая ти го искрено!
На няколко пъти прочетох, че е доста унизително да плащам за секс, вместо да воювам с всички сили за да спечеля някоя жена. Мили момичета, много Ви е кеф когато тичат след вас и сте желани, ма я ми кажете защо когато момчетата които до вчера са ви желали на всяка цена започнат да не ви обръщат внимание Вие се обръщате към тях и се депресирате леко? Обичате да тичат след вас, да ви вдигат акциите, понякога и без покритие.
Наскоро се виждах с моята бивша колежка от университета М. Тя беше доста разтревожена защото й бяха превели само 1000лв. от заплатата./по принцип й е 1500лв./ Направо мислеше да съди авиокомпанията. Пожелавам на всяко момиче такъв доход и дерзания от такъв характер!!!
И както написа Ekita_
Но коя нормална,зряла жена ще се обвърже с някой,който няма перспектива,не е деен,задоволява се с малкото,което има и не върви наникъде.
Искам да попитам тези неща които си изредила само, че в женски род не се ли отнасят за
жените които предимно търсят стабилност ??

Много бих искал да чуя някоя нова реплика от страна на Готината мацка, например да ми отговори на онея 6 въпроса, поне просто да го няма впечатлението, че съм я затапил. :)
И накрая искам да кажа, момичета търсете мъжката опора и мъжкото рамо до Вас, но разчитайте предимно на собствения си потенциял и възможности! Не ги оставяйте да дремят във Вас!

Изказвам дълбока благодарност на всички които четоха писанията ми до тук и взеха отношение по темата!
Поздрави бате Влади!!!

Unknown-18
01-19-2007, 19:35
Бате Влади не чакай отговор от Готина мацка.Тя редовно го прави тоя номер.Като я затапят спира да пише в темата и търси подобна тема за да може да продължава да показва "интелигентност" и "зрялост".Тва е от мене а по темата за бартера ще кажа че тва го виждам всяка сутрин като изляза от нас,всяка вечер като отида на диско или кръчма даже и като ходя до магазина.Любов ли е това момиче на 15-16-17 да слиза от БМВ-то на приятеля си който изглежда като неин баща???Тва си е чиста сметкаджийска работа.На момичето му е осигурено удобството от готина кола и от това да не си плаща сметките по заведенията а "оня" си ебе когато си иска.Ех любов любов......

TreeHill
01-19-2007, 19:40
Може да прозвучи като хвалене,но аз не съм такъв човек.Парите не са ми цел в живота.В момента съм на 16,приятеля ми също.Искаме като станем по-големи да живеем заедно и така.Не мисля за това какъв ще ни е дохода,какви дрехи ще си купувам и едва ли не каква кола ще карам.Въпрос на мнение и на принципи.Тези момичета са си к***и,и както ти каза това нещо,което те в замяна на дрешки предлагат,можеш да го намериш много по-евтино.Факт е че младите момичета искат да са с човек с пари,който да им купува всичко.Но факт е също,че са в огромна грешка.

vvs_go
01-19-2007, 22:12
btw lyvicata nosi hrana na lyva

rrrrrr
01-20-2007, 17:33
Спомням си, как една моя позната, която често се хвали, че приятеля й взимал четирицифрена сума обясни този феномен, като наследство от животните. Както на лъва му било грижа да осигурява храната и да брани семейството си, а на лъвицата да ражда, да отглежда децата си и да върти семейството, така било и при хората.
Само да те светна че точно лъвуцата изхранва семейството барабар с лъвовете...

Unknown-18
01-21-2007, 07:13
Абе оставете ги лъвовете и лъвиците в крайна сметка ние сме хора а по темата която подхванахте кой трябва да изхранва семейството и т.н. ще кажа че в едно семейство задалженията и всичко останало трябва да се поделя.В нас например е така че когато баща ми почива майка ми е наработа и тогава той готви и чисти и обратното когато майка ми е в нас.Имало е случай когато баща ми е без работа и майка ми само носи пари в къщи ама не го е зарязала щото са е случвало и майка ми да остане без работа а баща ми да носи кинти.В едно семейство тези неща са си нормални просто по голямата част от младите момичета още не го разбират.Аз лично не бих се занимавал с жена за която цял живот да блъскам като луд на ляво на дясно а тя да си клати краката в къщи пред телевизора.Такава жена на мене не ми трябва.За година две или три докато си намери работа не бих имал нищо против ама нямам намерение да живея с жена която робува на собствения си мързел.Нито пък аз бих си позволил да робувам на моя мързел.