PDA

View Full Version : Въпрос за трен. програма



10-18-2006, 12:49
Имам въпрос. Преди тренирах ама през лятото се отпуснах и искам да се стегна. Висок съм 176 и тежа около 70, не съм се теглил скоро.
Та искам да си стегна задните части,бедрата и корема. :roll:
От няколко дни бягам по 1-2 км постепено ги увеличавам и ще започна и коремни преси. Та това ще помогне ли? Преди играех баскетбол, но както ви казвам го зарязах през лятото. Само не ми споменаваите фитнес, моля ви, 1 година и половина почти всеки ден ся тренирал и имам горе доло добре оформени ръце.

Kerrigan
10-18-2006, 13:54
Фитнеса,приателю,не оформя само ръцете...(зависи какво разбираш под оформени ръце,че имаш ;) ).Има си упражнения за корем,за бедра и за задни части,ще правиш малко клекове,малко с буталката (ей ти гъз),малко за прасец,корема се стяга пък най лесно!Има си специални лежанки дето са за долни гърди(под наклон)..Та там фащаш 1 диск 10 кила прегръщаш го и прай коремни пресий!Това е най-обещаващото нещо!Пък и никога не пречи да постегнеш и някоя друга мускулна група като гръб,гърди,трицепс,бицепс! :)

10-19-2006, 07:54
И по 15 километра да бягаш, без диета все едно не правиш почти нищо..виж и в www.bb-team.org/forum :)