PDA

View Full Version : Kakvo mi stava?!?



Dannnni
10-18-2006, 15:50
Predi okolo godina se vlubih v edno mom4e.Be6e nai dobur priatel na brat mi.Izlizahme zaedno na diskoteka i bqhme zaedno po4ti vsqka ve4er.I taka go obiknah.Gadjeto na brat mi(Sestrata na vyprosnoto mo4e)razbra za 4uvstvata mi kum N.da re4em.Tq kazala na brat mi i na nego.Brat mi napravq iztre6tq.Zabrani mi da izlizam s tqh i t.n.Kaza 4e s1m iskala da s1sipq vryzkata mu no tova ne e vqrno.Ot togava N.zapo4na da se dyrji stranno s men.Svalq6e me i t.n.Az sprqh da govorq i da izlizam s tqh zaradi brat mi.No tazi godina otnovo zapo4nahme da izlizame az brat mi TOI i o6te drugi fr.i osyznah 4e o6te go obi4am.Misleh 4e ve4e sym go zabravila.Edna ve4er na diskotekata toi zapo4na da me pregru6ta i az mu kazah 4e ako ne prestane 6te go udarq.Toi se napi i si trygna.Razbrah 4e mi e prou4il GSM nomera.No prez denq 6tom se vidim otronvan=me samo edno"Zdrasti!"Molq vi kajete da spra li da izlizam s tqh otnovo ili da se borq za lubovta mu.

TraPPed
10-18-2006, 16:05
Taq rabota ti e vyrzana v kurpa,bori6 se razbira se,a i ako za tova to za da go drazni6.

iiirish
10-18-2006, 16:33
поне симпатиите му към теб са сигурни. щом се е опитвал да покаже, че между вас може да съществува близост, значи имаш възможност да се бориш. брат ти може да е преграда, но не и пречка ;)

Nightmare
10-18-2006, 16:39
Не виждам какво пречи на брат ти да се опиташ да имаш нещо с това момче. Явно е че и той те харесва. Не мисля, че трябва да се отказваш пак.

No_LiMiTe^f
10-18-2006, 17:05
Много е гадно тва че си го отблъснала!Обясни на брат ти че изпитваш чувства към него и че вече си достатъчно голяма да взимаш решения сама и да поемаш последствията!

PerfectStrang3r
10-18-2006, 17:10
Емии естествено.. пробвай се с него. Нищо не ти пречи. А брат ти, поговорете и той ще те разбере :)

Viktoriq_
10-18-2006, 17:27
За мен брат ти няма никакво право да си мисли това или онова ! Как може ти да му развалиш отношенията му с въпросното му гадже !
Ако си сигурна в любовта си към него , не се чуди ... Вземи си го ! Защото аз съм сигурна от написаното , че той изпитва нещо към теб ...
Пак и точно това с напиването си е типично за влюбените маже ;)
УСПЕХ ....
Ключа е в теб ;)

koalka
10-18-2006, 17:57
По-добре щом имаш чувства да се бориш за него,а не така да му казваш,че ще го удариш.Най-добре ще е да поговори с него и да му кажеш какво чувстваш.А това е много тъпо дето брат ти ти го е казал.Не го слушай,няма той да ти диктува живота.

MimityYy
10-18-2006, 18:09
bori se za lubovta si ..

Cosmo
10-18-2006, 18:12
Nqma zashto da se chudish....deistvai...momcheto qvno iska da e s teb...a brat ti iska ili ne shte trqbva da prieme kakvo stava... :wink:
Uspeh!