PDA

View Full Version : [Интернет любов]-Vuzmojna ili prosto naivni chuvstva?!?



tedinkata_
10-18-2006, 18:54
Как мислите-Възможно ли е да намерите своята истинска любов във виртуалното пространство [и случвало ли ви се е някога това] или приемате интернета и сайтовете за запознанствa по-скоро като начин за забавление ? Мислите ли че може да вярвате на някой чувствата на които се крепят само на няколко изписани реда в чат например.. ?

koalka
10-18-2006, 19:03
Една от любимите ми теми!Да,наистина тади любов я има!Аз и приятелят ми сме жив пример за това,чатихме 4 месеца,накрая се видяхме,защото си допаднахме.На третата среща станахме гаджета,адски много се влюбих в него,разбрах,че е различен.Той е любовта на живота ми-винаги ще го обичам,каквото и да стане.И след 10 месеца още не мога да повярвам какво ми се случва и имам чувството,че съм в сън.Просто като се видяхме за пръв път адски много ми допадна с начина си на мислене,с държанието си,и най-малките действия от негова страна ми правиха впечетление.Още след първата среща той се влюби в мен,а аз след втората.Никога няма да забравя първата ни целувка на моста на ндк.Беше прекрасно.Просто в този момент още веднъж го изживявам.Аз ЗНАМ,че винаги ще го обичам,защото с него подзнах любовта,разбрах какво е обич,каво е да искаш да дадеш на човека до себе си цялата нежност и любов.Той ме промени.Той ми дава всичко-нежност,любов,разбиране.Ка во повече мога да искам от живота?

10-18-2006, 19:37
ne e vazmojno spored men pone ne realna istinska vruzka.. samo s internet ne stava... ne bih mogul da sevlubq v nqkoq macka shtoto ne sam takuv ako ne si q vidq otna4alo da se zapoznaem kakto si triabva... nqma nachin

Tender Poison
10-18-2006, 19:41
Според мен е възмоно да започне една връзка чрез чат и т.н.,но само в началото!!!Това да се влюбиш във виртуалното пространство е възможно,но само защото всичко се казва 3 пъти по-лесно от колкото в очите...Не мисля,че е заради друго ;)

iiirish
10-18-2006, 19:46
за да се влюбиш ти трябва нещо повече от 2-3 часа чатене на ден. във нета можеш да си допаднеш с някой, може той да те накефи като характер и начин на мислене, но любовта идва когато седите двамата един срещу друг очи в очи, а не като гледате мониторите на пс-тата си ;)

ChaosInTheHell
10-18-2006, 20:14
do predi nqkolko meseca za mene sa6testvuva6e liubovta v internet, no sega sam ubedena 4e tova e samo zabluda i razvle4enie,no ne i ne6to seriozno. obba4e vapreki vsi4ko i ot lubovnite razo4arovaniq po internet boli sa6to tolkova ,kolkoto i ot realnata lubov :cry: :cry: :cry:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-18-2006, 20:16
да възможно е защо не аз съм го изпитала и възможно ...

malone
10-19-2006, 08:28
Aми напоследък се обедих че е възможно макар че за влюбване не може да се говори [-X по скоро това е симпатия към човек с близки до твойте възгледи и интереси.

tX
10-19-2006, 08:51
Симпатия да, Любов не.
Евентуално като продължите с живи контакти може да премине в любов.

quench
10-19-2006, 08:55
Аз съм много цинично копеле,видял съм доста и това ме караше да си мисля,че няма любов. И да,наистина - тя не съществува обективно,а е само каквото мозъкът ви казва,че е. Затова и дефиниця няма. Гласувах положително,защото съм сериозно влюбен от много време,мисля,че това ще е спътницата ми в живота,моята опора и майката на децата ми. Ще ви пратя картички от сватбеното пътешествие като се оженим след 3-4 години (все пак да си на 30 и да имаш бебе не е лошо,нали?)
:lol:

BeBcHeTo
10-19-2006, 09:01
Да вазможно е...Такава любов наистина са6тествува:)

PerfectStrang3r
10-19-2006, 09:25
Симпатии, пасване на характерите - да ! Ама, любов е абсурдно. Преди имах такава афера с момиче... мислеше си, че се обичаме, но като се видяхме на живо хич не си допаднахме и всичко приключи :) Любовта идва след очния контакт според мен :)

tedinkata_
10-19-2006, 11:01
Една от любимите ми теми!Да,наистина тади любов я има!Аз и приятелят ми сме жив пример за това,чатихме 4 месеца,накрая се видяхме,защото си допаднахме.На третата среща станахме гаджета,адски много се влюбих в него,разбрах,че е различен.Той е любовта на живота ми-винаги ще го обичам,каквото и да стане.И след 10 месеца още не мога да повярвам какво ми се случва и имам чувството,че съм в сън.Просто като се видяхме за пръв път адски много ми допадна с начина си на мислене,с държанието си,и най-малките действия от негова страна ми правиха впечетление.Още след първата среща той се влюби в мен,а аз след втората.Никога няма да забравя първата ни целувка на моста на ндк.Беше прекрасно.Просто в този момент още веднъж го изживявам.Аз ЗНАМ,че винаги ще го обичам,защото с него подзнах любовта,разбрах какво е обич,каво е да искаш да дадеш на човека до себе си цялата нежност и любов.Той ме промени.Той ми дава всичко-нежност,любов,разбиране.Ка во повече мога да искам от живота?

И аз съм на мнение че е възможна тази любов-Все пак се запознах с приятеля ми точно чрез интернет-писахме си известно време и в началота да-беше просто силно привличане...но следкато се видяхме си допаднахме още повече [вече 5 месеца сме заедно и много го обичам :smt007] Eстествено не всички "влюбени чатари" си допадат след срещите но при нас се получи :-)

GLeZoRanA
10-19-2006, 11:08
за да се влюбиш ти трябва нещо повече от 2-3 часа чатене на ден. във нета можеш да си допаднеш с някой, може той да те накефи като характер и начин на мислене, но любовта идва когато седите двамата един срещу друг очи в очи, а не като гледате мониторите на пс-тата си ;) АхЪ :) и после идвааа любовта ляляя

CrazyWitch
10-19-2006, 11:36
Да, възможно е. Тези от вас които не са я преживели, ще кажат, че не е възможно. С приятеля ми се запознахме в чата.. Чатихме месец, след което си взех карта на мтел с безплатни разговори от 21 до 5 сутринта. Говорихме по телефона 3 месеца без да се видим .. и решихме да се видим понеже и двамата бяхме :smt007 . Сега на 5.11 ще правим 1 година :smt052 :smt049 :smt060

Nadelina
10-19-2006, 11:57
Az mislq che syshtestvuva.. I sym syglasna s Crazy`Witch che tezi koito ne sa q prejiveli samo mogat da kajat che q nqma.. no tq syshtestvuva.. !!!

eas7a
10-19-2006, 13:37
Tакова нещо като интернет любов НЯМА! Неможеш да се влюбиш истински в някой без да сте говорили очи в очи... може да се запознаете по интернет да се харесате чрез разговори и снимки, но докато не се погледнете в очите според мен за любов неможе да се говори...

Amy_Lee^89
10-19-2006, 13:44
Az mislq che syshtestvuva.. I sym syglasna s Crazy`Witch che tezi koito ne sa q prejiveli samo mogat da kajat che q nqma.. no tq syshtestvuva.. !!!

=D> точно така! И при положение,че дори този форум е пълен с примери, как може толкова хора да твърдят, че е невъзможно... Навсякъде можеш да срещнеш любовта, защо не и в чата, дори когато си чатил доста време с някого, познаваш характера му и не си предубеден. И когато се видите наживо... :oops: :oops:

sladkoto_neli
10-19-2006, 14:35
напълно възможна е.даже аз мисля че понякога е по добре да баде интернет любов щото първо опознаваш човека и после вече става нещо.на мен ми се е случвало и излезе нещо хубаво.

^cool^girl^
10-19-2006, 17:18
Според мен, можеш да започнеш да изпитваш в началото някакви чувства на симпатия, но чак любов определено не.По~скоро си привлечен от човека отсреща, но любовта настъпва след като сте се видели на живо и сте прекарали времето си заедно, а не само седейки пред мониторите. :smt007 ;-) :!:

АТАКАБГ
10-21-2006, 02:40
В нета може да се харесате,да изпитвате симпатии един към друг.
Но любов може да има само ако се видите наживо след като сте си писали. Ако не се познавате,а само си пишете в чата,в скайп или във форума е несериозно да се говори за любов.

tosti
10-21-2006, 08:18
ima li privli4ane vsi4ko e vazmojno:) ;-)

dEnIsTy
10-21-2006, 08:45
Една от любимите ми теми!Да,наистина тади любов я има!Аз и приятелят ми сме жив пример за това,чатихме 4 месеца,накрая се видяхме,защото си допаднахме.На третата среща станахме гаджета,адски много се влюбих в него,разбрах,че е различен.Той е любовта на живота ми-винаги ще го обичам,каквото и да стане.И след 10 месеца още не мога да повярвам какво ми се случва и имам чувството,че съм в сън.Просто като се видяхме за пръв път адски много ми допадна с начина си на мислене,с държанието си,и най-малките действия от негова страна ми правиха впечетление.Още след първата среща той се влюби в мен,а аз след втората.Никога няма да забравя първата ни целувка на моста на ндк.Беше прекрасно.Просто в този момент още веднъж го изживявам.Аз ЗНАМ,че винаги ще го обичам,защото с него подзнах любовта,разбрах какво е обич,каво е да искаш да дадеш на човека до себе си цялата нежност и любов.Той ме промени.Той ми дава всичко-нежност,любов,разбиране.Ка во повече мога да искам от живота?
:smt007 =D>

miloto_girl_4e
10-21-2006, 09:42
Много ясно, че е възможно...
Каква е разликата дали ще срещнеш момчето/момичето в някоя дискотека или някъде из нета? Еми .. никаква според мен..
Имала съм 3 гаджета от нета ...
И едно от тях беше първата ми истинска любов...
Сегашното ми пак е оттам...
Какво да се прави ... често се запознавам с хора от нета ...
И за мен няма разлика дали ще го срещна в някой форум/сайт/чат или в дискотеката/градският транспорт/училище
Да, възможна е такава любов, стига от интернет пространството да я пренесете в реалността :!: :wink:

jony
10-21-2006, 11:26
не мога да се съгляся с мнението че е възможна! може би просто мнго съм патил и са ме наранявали... но е така!
не аз смятам че е невъзможна!

DiabolicAngel
10-21-2006, 12:18
Да-възможно е.Въпреки че е за кратко в повечето случай :roll:

KuReC
10-21-2006, 12:46
kak sa sabirat sega6nite mladeji
A v daskalo
B v discoto
V v INTERNET
4ti slu4ai nqma na4i e vuzmojno

teardrop
10-21-2006, 12:49
Според мен е възможно, но само ако в един момент имате и "живи" контакти, а не само по чата. Тогава вече нещата вогат да прерастнат в нещо по-силно според мен.

TaKe_SmILeS
10-21-2006, 13:50
mislq,4e moje.ne sum prejivqvala vse o6te ne6to takova,no puk 4esto prelitat priqtni 4uvstava,i razli4ni me4atelni8 misli,puk moje i da ima nqkoi den nqkoq re6ava6ta sre6ta O:)

TraPPed
10-21-2006, 14:14
Ami az li4no ne sym izjivqvala takava lubov,vsi4ko napisano ot drugite zvu4i mnogo hubavo,bila sum svidetel oba4e na takava lubov i vinago mi e bilo 4udno,kak e stanalo tova,vsmisyl kak to4no se oceliha i taka dobre si pasnaha?!

Slave4You
10-21-2006, 14:37
Не,аз не вярвам че може да има такова нещо пък и аз никога не съм се сваляла по чата,особено с хора които не познавам.Използвам чата само за да си чатя с приятел/ки :)

TreeHill
10-21-2006, 18:03
prostotii...

No_LiMiTe^f
10-21-2006, 20:03
Аз мисля че е възможна!Познавам много хора,които след дълго чатене после стават гаджета!И даже една приятелка ходи вече 4 години с едно момче с което се бяха запознали в чата!ВЪЗМОЖНА Е!

cveti_vratsa
10-21-2006, 21:01
В повечето случай сичко е на базик,но съм чувала и за много сериозни връзки от чата,даже некой са довели до брак :D :D :D ,а на мен не ми се е случвала такава любов(па и неща такава :smt012 ) :wink: :wink: :wink:

Nasindo
10-21-2006, 21:05
Ай престанете де...как може да има любов ,когато не познаваш лично човека(познаваш не значи 3/4 дена ,а примерно 2/3/4 месеца ,може и години през,които откриваш "нещото" в този човек) =; :-k ](*,)

cveti_vratsa
10-21-2006, 21:12
Ай престанете де...как може да има любов ,когато не познаваш лично човека(познаваш не значи 3/4 дена ,а примерно 2/3/4 месеца ,може и години през,които откриваш "нещото" в този човек) =; :-k ](*,) Така де :D :D И аз съм на същото мнение :D :wink:

ssiimmoonna
10-22-2006, 06:17
mi da vuzmojna e za6to da ne e ako 4uvstvata sa mn silni vinagi moje ako 6te da sa v razli4ni kara6ta na sveta!!!e malko e kofti 6toto ne moje6 da go vijda6 4oveka i prez 5 min se pritesnqva6 dali ne e s nqkoi i kakvo pravi znam edno tova sus sigurnost ne e ubov za revnivci :D

terry
10-22-2006, 08:55
според мен може да има такава любов, и точно в момента аз съм живия пример за това.

die_die_my_darling
10-22-2006, 09:30
vsi4ko e vazmojno

delfin4eto
10-22-2006, 15:38
Приемам го повече , като начин на забавление, но винаги си има изключения.Според мен , тоест аз, не бих се доверила на няколко изписани реда, защото може да се напише всичко от всеки.Не можеш да си сигурен , кой е то другата страна и , дали това , което пише е това , което чувства!!!!

10-22-2006, 19:25
vsi4ko e vazmojno

absolutno. abe drugo si e da se vijdate .. :?

lo6a_ako
10-22-2006, 19:41
dams vsi4ko e vazmojno...ama vsi4ko se svejda do tam 4e za da ima vraska trebe purvo da ima sre6ta zapoznanstfo...da se opoznaqt i taka...ako teq hora si pasnat 6to pa da ne tragnat...as sa6to poznavam mn takiva hora no 4esno kazano ne mislq 4e na men 6te mi se slu4i ne6to podobno... :-)

Tokio_Hotelkata
10-22-2006, 21:23
Ami da slu4i mi se...6 meseca vse pak,i toi e nai-prekrasnoto mom4e na sveta!!! :smt007

skate_warrior
10-24-2006, 08:05
vuzmojno e dam.. 8) :-({|= :lol:

. Marto.cool . .
12-16-2006, 21:28
Mm dam spored men e vuzmojna :) no po malko slu4ai sa naivni 4ustva... v koito ediniq prosto se zabavqlava i segavri s drugiq.
a i iskam da kaja i ne6to za avtora na temata.. Baby {P} s obi4kata.

GeGeTo
12-16-2006, 21:49
MISLIA,4E E VUZMOJNO,ZA6TOTO PREJIVIAVAM NE6TO PODOBNO V MOMENTA,NE MISLIA,4E E VLIYBVANE,NO MI TREPKA NE6TO.NE E TOLKO SILNO KATO VLIYBVANETO,NO FAKT E,4E IMA NIAKVO 4UVSTVO.

He3HauKa
12-16-2006, 23:33
Ами значи с мойта най-голяма любов ( за сега ) се запознахме в чата...Но определено не се влюбих в него,докато водехме виртуални разговори.Но се запознахме именно в прословутото IRC :lol: и в последствие открихме общи познати и излязахме на кафе и т.н. :lol: Лично аз смятам ,че дори и във виртуалното пространство може да прехвърчат искри между двама души,но за влюбване-едва когато се срещнат на живо :lol:

MoHuTo
12-16-2006, 23:35
за да се влюбиш ти трябва нещо повече от 2-3 часа чатене на ден. във нета можеш да си допаднеш с някой, може той да те накефи като характер и начин на мислене, но любовта идва когато седите двамата един срещу друг очи в очи, а не като гледате мониторите на пс-тата си ;)

Напълно съм съгласна с теб!

o.c_fenka
12-17-2006, 13:52
ami tri sa nai hubavite mi vrazki zapo4ali imenno ot 4ata i daje sega e tazi tretata i sega sam s 4oveka koito qvno vinagi sam tarsila taka 4e...........

CekC_Cbc_Tpyn
12-17-2006, 14:26
Мм...според мен в чата е възможно да се определи само дали характерите си допадат .Нищо повече.Размяна на снимки-бегла представа,защото виждаш на снимката само определена емоция на човека,а на живо е съвсем различно.Но измести ли се чата в реалността,на среща,тогава с времето би могла да се излюпи^^ любов. :)
Но определено смятам че любовта никого не пита,никого не чака и идва в най -неочакваните моменти и места.Чата си е пак вид пространство=> и там може да възникне любов(образно казано) :)

01-01-2007, 12:17
Една от любимите ми теми!Да,наистина тади любов я има!Аз и приятелят ми сме жив пример за това,чатихме 4 месеца,накрая се видяхме,защото си допаднахме.На третата среща станахме гаджета,адски много се влюбих в него,разбрах,че е различен.Той е любовта на живота ми-винаги ще го обичам,каквото и да стане.И след 10 месеца още не мога да повярвам какво ми се случва и имам чувството,че съм в сън.Просто като се видяхме за пръв път адски много ми допадна с начина си на мислене,с държанието си,и най-малките действия от негова страна ми правиха впечетление.Още след първата среща той се влюби в мен,а аз след втората.Никога няма да забравя първата ни целувка на моста на ндк.Беше прекрасно.Просто в този момент още веднъж го изживявам.Аз ЗНАМ,че винаги ще го обичам,защото с него подзнах любовта,разбрах какво е обич,каво е да искаш да дадеш на човека до себе си цялата нежност и любов.Той ме промени.Той ми дава всичко-нежност,любов,разбиране.Ка во повече мога да искам от живота?

Пълен респект от мен! =D> =D> =D>

Undying
01-01-2007, 12:33
Аз лично мисля че за любовта граници няма.Дали ще я срещнеш на улицата,в кафето или в чата-какво значение има?Е какво като не са се виждали,за някои физическия контакт не е толкова важен и може да бъде напълно компенсиран от психическия.Вярно че липсват неща като ласките,целувките и т.н.,но какво по-хубаво от това да ти кажат (било то и в чата или по телефона) че те обичат.Е,най-хубаво си е в очите,но тва не е нещо фатално или решаващо.Пък и в днешно време има толкова начини да контактуваш с човек-камери,микрофони,ала бала,че да се влюбиш в интернет е също толкова възможно,колкото и любовта на живо.

mon4eto
01-01-2007, 12:48
Mi zavisi:ako popadne6 na seriozen 4ovek sre6tu teb opredeleno e vazmojna,no ako popadne6 na xora,koito te tarsqt za udovolstviq-opredleno Ne! Taka4e az smqtam 4e e nevazmojna virtualnata lubov po prostata pri4ina 4e sa malko normalnite xora v mrejata :?

passion_kisssss
01-01-2007, 12:55
за да се влюбиш ти трябва нещо повече от 2-3 часа чатене на ден. във нета можеш да си допаднеш с някой, може той да те накефи като характер и начин на мислене, но любовта идва когато седите двамата един срещу друг очи в очи, а не като гледате мониторите на пс-тата си ;)

мммммммммм..................и аз така мисля!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dorianchety
01-01-2007, 12:56
слу4вало ми се е ... :oops:

malko mace
01-01-2007, 13:16
Ne znam,moje i da e vazmojno... :-k :? :roll: No az izpolzvam chata samo kato zabavlenie i ne bih se doverila na niakogo,s kogoto sme si pisali niakolko reda!Moje bi sam tvarde konservativna i ne moga da go vazpriema,no lichno az ne udobriavam mnogo-mnogo takiva vrazki i ne bih se podlojila na takava.Razbira se,ima i niakoi izkluchenia,no riskat si e goliam,a i e po-goliam chansat vrazkata ti da e po-kratkotrayna!Az si namiram samo "priateli"v chat!

evil_lady_in_black
01-01-2007, 13:50
Е сега може и да е възможно аз лично имам доста гаджета от нета , но не всички са истинската любов :-)