PDA

View Full Version : za6to si tolkova zabluden?!



10-18-2006, 19:19
nie sme ot 1 klas i minalata godina mnogo se haresvahme,no ne6tata ne se polu4iha(mnogo momi4eta go haresvaha i mi napraviha"mrusno", be6e adski trudno da im se protivopostvq,no kakto i da e za v bude6te 6te sum po silna!)ta mnogo se haresvahme, ama i 2-ta sme mnogo sramejlivi i 6emeti nqkvi i mnogo si otivahme. Re6ih vacanciqta da mu pratq sms, ala bala ama zaminah na more,posle toi i edin den se vidqhme(slu4aino, toi mi kaza 4e ima gadje..................................) bqh raztursena iz osnovi,revah po cql den, ta kak taka nali do predi nqkolko sedmici bqhme vlubeni? kak taka se promeni, durja se grubo,samo za neq mi govori.purvona4alno misleh 4e go pravi za da revnuvam, da ama ne.... sega gi gledam v daskaloto-mnogo sa mili 1 kum drug. Dori s neq si govorim. ot cqlata istoriq precakana ostanah az,za6toto sega sum sama i stradam za nego. pi6a tova ne samo za da spodelq problema si,no i za da kaja na vsi4ki vas da ne se otkazvate kogato jelaete ne6to, za6toto za da go postignete 6te trqbva da minete prez mnogo ;ne dostavqite udovolstvie na drugite kato pravite to4no tova,koeto te iskat, kato se otkazvate! ta stignah do izvoda 4e nai-dobre e i za samata men da go zabravq, stiga sum stradala po nego,sega 6te budem uj priqteli,trudno e za6toto sme ot 1 klas, no pone sme za posledna godina-6te zavur6vame;) prosto 6te zatvorq tazi vrata. ne mi kazvaite 4e moje da se suberem za6toto ne sum sigurna dali vse o6te iskam tova. prosto si kajete mnenieto;)

Tender Poison
10-18-2006, 19:29
Ох,как може да става така!?Това е супер нечестно,ама целия живот е такъ...Няма да ти казвам,че ще се съберете,нещата сами ще си покажат!Наскоро и на мене ми се случи нещо подобно и само ще ти кажа-забрави го :cry:

iiirish
10-18-2006, 19:33
пишеш глупости или ако не, то тогава не знам как може момиче на 18 да мисли по подобен лапешки начин :-s "ta kak taka nali do predi nqkolko sedmici bqhme vlubeni" - абе, мила, той ако толкова силно искаше да е с теб до сега 100 пъти да е направил и невъзможното за да те има! той просто никога не е бил влюбен в теб и само така е изглеждало заради приказките на другите, или просто ти самата си си втълпила, че между вас е имало някакъв романс :oops: дето го е нямало :?

koalka
10-18-2006, 19:36
Ами това е хубаво,че си проумяла,че трябва да го забравиш.Явно чувствата му не са били много силни щом вече е с друга...но и такива неща се случват.Гледай себе си и върви напред!Така ще е най-добре.

CVETELLINA
10-18-2006, 21:01
Такам..значи момчето ако наистина е искало да е с теб,няма да тръгне с друга..А и как така е станало след като сте били влюбени и изведнъж той да тръгне с нея?Нещо не ми се връзва,би трябвало да има някаква причина..за тази промяна.. :roll: Но пък не можеш да обвиняваш само него,защото за да се роди една любов са нужни двама,но и за да се разруши също...така че и двамата имате по някаква вина...Наистина за 18 годишно момиче,според мен,разсъждаваш някак детински....Но все пак трябва да приемеш все някога нещата от живота..не винаги той е справедлив с нас...А и също така,знам колко е трудно да забравиш,някого когото обичаш,да не кажа и невъзможно,но поне остави той да бъде щастлив,ако наистина го обичаш..остави го с онова момиче,ако тя го прави щастлив...защото все пак насила хубост не става...Ти се опитай да продължиш напред,все някога ще успееш да не приемаш чак толкова вътрешно нещата...но за това трябва време..Успех :wink:

Mikohito
10-19-2006, 00:43
Сигорна ли си,че е имало нещо между вас.В смисъл може ти да си била влюбена в него но това незначи че и той е бил така може да е имал просто някакви симпатии към теб.А относно срамежливоста това е едно от най-лошите качества които може да има един човек защото заради това изпуска много шансове да бъде щастлив с човека когото обича.И на мен ми се е случвало да ми отнемат момичето което обичам защото не ми е стискало да й кажа истината.Мога да те посъветвам да бъдеш по решителна в бъдеще,а този съвет ще си го припомням и на мен защото скоро време ме очаква дилемата да кажа на едно момиче,че много я харесвам и че искам да има нещо между нас.Много е кофти това което ти се е случило ако наистина си сигорна че и двамата сте се харесвали толкова много.Може й да получите втори шанс но това ще се разбере в бъдеще за сега той си има приятелка и трябва да се радва на връзката си.В момена се чудя дали да те посъветвам да му кажеш че си го харесвала или по точно че го харесваш но ти сама казваш че незнаеш дали все още искаш това.

10-19-2006, 07:51
nie sme ot 1 klas i minalata godina mnogo se haresvahme,no ne6tata ne se polu4iha(mnogo momi4eta go haresvaha i mi napraviha"mrusno", be6e adski trudno da im se protivopostvq,no kakto i da e za v bude6te 6te sum po silna!)ta mnogo se haresvahme, ama i 2-ta sme mnogo sramejlivi i 6emeti nqkvi i mnogo si otivahme. Re6ih vacanciqta da mu pratq sms, ala bala ama zaminah na more,posle toi i edin den se vidqhme(slu4aino, toi mi kaza 4e ima gadje..................................) bqh raztursena iz osnovi,revah po cql den, ta kak taka nali do predi nqkolko sedmici bqhme vlubeni? kak taka se promeni, durja se grubo,samo za neq mi govori.purvona4alno misleh 4e go pravi za da revnuvam, da ama ne.... sega gi gledam v daskaloto-mnogo sa mili 1 kum drug. Dori s neq si govorim. ot cqlata istoriq precakana ostanah az,za6toto sega sum sama i stradam za nego. pi6a tova ne samo za da spodelq problema si,no i za da kaja na vsi4ki vas da ne se otkazvate kogato jelaete ne6to, za6toto za da go postignete 6te trqbva da minete prez mnogo ;ne dostavqite udovolstvie na drugite kato pravite to4no tova,koeto te iskat, kato se otkazvate! ta stignah do izvoda 4e nai-dobre e i za samata men da go zabravq, stiga sum stradala po nego,sega 6te budem uj priqteli,trudno e za6toto sme ot 1 klas, no pone sme za posledna godina-6te zavur6vame;) prosto 6te zatvorq tazi vrata. ne mi kazvaite 4e moje da se suberem za6toto ne sum sigurna dali vse o6te iskam tova. prosto si kajete mnenieto;)
хахахха Аз като бях 1-ви клас си мислех,че щом някое момиче ми каже "здравей",значи ме харесва.И твойта май същата. :-D

jony
10-19-2006, 08:08
абе девойко ти знаеш ли какво е любов? ако знаеш, значи знаеш, че той е е изпитвал такава към теб!!!!!!!!

Viktoriq_
10-19-2006, 21:00
Според мен си много права , че си загубила нещно на което много држиш , защото не си имала смелост !Губиш толкова много време в платоническа любов ... а ЗАЩО !?