PDA

View Full Version : Гадно постъпих...



Ескада
10-18-2006, 20:01
Значи,да си споделя,лятото ходих на почивка на СПА център,уж за разнообразие.Обаче се оказа,че съм заобиколена от старци :lol: с едно момче(горе-долу колкото мен)се харесахме,там си "движихме" двамата,беше много хубаво,но нали знаете...лятна авантюра.Аз тогава бях и още съм лудо влюбена в едно момче,въпреки,че всичко е невъзможно,но заради това не можах да се отпусна с,да го наречем М.Когато се върнахме се видяхме няколко пъти и....шок и ужас,той беше хлътнал страшно :shock: А на мен ми беше много тежко,че не мога да му отвърна,просто за пръв път сили нямах да излъжа за чувствата си...Отгоре на всичко,всички около мене ми мрънкаха,че М. бил перфектен-красив,възпитан,свестен,за ожен и....влюбен до уши.Ама аз не можех-обичам другия.Спрях да отговарям на обажданията му,на смс-ите,избягвам местата,където ходи....и така скапах отношенията и на семействата,щото се харесаха....много ми е гадно и все се сещам как кофти постъпих,защото той беше много искрен и....не мога да се оттърся от чувството за вина... :roll:

iiirish
10-18-2006, 20:17
и в какво се изразява вината ти?! че си "съсипала" прекрасните отношения между родителите ви?! :-s че след като е заможен не си се възползвала от парите му?! :-s че си "пренебрегнала" компетентното мнение на всички, които ти го набиват в очите?! :-s

айде стига, моля ти се! ако всеки път, когато отблъсквахме някой от себе си се самообвинявахме какво щеше да стане накрая? :? на сърцето не се заповядва - само то може да каже кого ще обича и кого ще отблъсне! тук виновни няма!

koalka
10-19-2006, 04:11
Не си виновна за нищо...просто не се е получило.Обичаш друго момче,ком не можеш да стае заедно не трябва да се измъчваш,но не можеш да лъжеш М.Гадно ще е и спрямо него.По-добре си постъпила.Може да е такъв,какъвто го описаха роднините ти,но липсва най-важното-ти не го обичаш.

blood_dodo
10-19-2006, 05:28
Поне да му беше казала защо го отбягваш... А сега се постави за миг на негово място. Да, и аз така си помислих...

baby girl
10-19-2006, 06:02
Мисля ,че няма за какво да се виниш ,ти си :smt007 в друг все пак ,и си постъпила много правилно ,защото така или иначе е щяло да се наложи да му кажеш ,но щеше още повече да го заболи ,защото колкото по дълго сте били заедно толкова повече е щял да те обича.

jony
10-19-2006, 06:54
постъпи честно! ако е такъв какъвто го описваш ще го оцени! кажи му истината в очите-по-добре ще да е!

white_chik
10-19-2006, 07:35
Еми ти нямаш вина,че нямаш чувства към мочето.Тая работа не става на сила,или има страст,или не,не се измъчвай

quench
10-19-2006, 08:07
Виж,не ща да съм черната станция,но има потенциална вероятност в близко бъдеще да си скапеш отношенията с много хора - и ако се притесняваш за това,ще се съсипеш. Бъди непукистка и егоистка.

blood_dodo
10-19-2006, 08:53
Бъди непукистка и егоистка.
Първото... Ми не е много хубав съвет...
А пък за егоиста - батка, всички сме такива в една или друга степен ;)

quench
10-19-2006, 08:57
Що да не е хубав съвет? Жесток си е! Не можеш да мислиш за всички и всичко - иначе отиваш да те лекуват в писхото! Живота ви ще става все по-сложен и ще ви се налага да си опъвате нервите до краен предел,научете се сега да разпускате.

SINDEL
10-19-2006, 09:04
Не си виновна, мила. Даже по-добре си постъпила 4е си си прекъснала отношенията с него преди да го нарани още пове4е това, 4е ти нямаш 4увства към него. Не се самообвинявай [-X

blood_dodo
10-19-2006, 09:13
Непукист е човек, неитересуващ се от нищо. Ама нищичко. И за това ти казвам че не е много на добре

No_LiMiTe^f
10-19-2006, 09:16
Не си ти виновната!Не може да ходиш по принуда с някой,така залъгваш и него и себе си!Можеше просто да продължите да си бъдете приятели!Трябва да го обясниш на хората около теб,които те карат да се чувстваш виновна,защото не си такава!

PerfectStrang3r
10-19-2006, 09:16
Е, за какво си виновна, не разбрах ?? Ти не си го обичала, а той тебе да. Чувствал се е гадно... е и ? Какво да се прави... на сърцето не може да се заповядва !

blood_dodo
10-19-2006, 09:19
на сърцето не може да се заповядва !Всичко може... Обаче ти трябва специализирана помощ. И тъй като не вярвам да идеш на психотерапевт точно поради такава причина - кажи му в очите че нямаш чувства към него. Толкоз. Ама недей да го отбягваш.

eas7a
10-19-2006, 13:45
Правилно си постъпила, няма за какво да ти е гадно или да се самообвиняваш

KuReC
10-20-2006, 08:28
e kvo otrqzala si go i kvo sq golqma rabota q spokoino ni6to ne e stanalo

IKisseDAGirL
10-20-2006, 10:18
Поне да му беше казала защо го отбягваш... А сега се постави за миг на негово място. Да, и аз така си помислих...
нямаш вина, че не го харесваш, но за това определено имаш.. кви са тия работи.. като децата в детската градина.. вместо да бягаш от него, да му беше обяснила като хората, кой знае как се чуди и се измъчва момчето :|

АТАКАБГ
10-20-2006, 15:01
А след като е влюбена в друг защо се е забила с тва момче и му е дала напразни надежди?! Виновна си е,кво я защитавате. :lol:
Тъпата женска солидарност :lol:

tosti
10-20-2006, 16:54
emi ne si vinovna momi4eta kat tebe kolko iska6 kato nema 4ustva nema sa nqq se mu4i6 q :) xvani se razveseli i tva e ;-) nqma6 vina osven 4e si mu dala povod ot skuka:)

KuReC
10-21-2006, 12:29
А след като е влюбена в друг защо се е забила с тва момче и му е дала напразни надежди?! Виновна си е,кво я защитавате. :lol:
Тъпата женска солидарност :lol:

kvi nadejdi mu e dala da ne q e **** 4e da mu e dala nadejdi we q misli malko i togaz pi6i