PDA

View Full Version : ne e li stranno?



ludoto^f-4e
10-19-2006, 04:00
s edno momche se poznavame ot nqkolko meseca...chesto si 4atim,no neprekasnato se karame!na mene mi pisna ot tova i reshih da se pravq,4e ne go poznavam!obache toi prodalji da mi se vklu4va v 4ata...kazah mu 4e nqma nikaf smisal,shtom neprekasnato shte se karame,a toi otgovori:emi az se karam s teb zashtoto te obi4am!stranen chovek sam si!
:shock: :shock: :shock:
e vazmojno li e tova?mn mi e stranno!!!kajete si mnenieto [-o<
;)

koalka
10-19-2006, 04:03
На мен това ми е доста странно...незнам...но пък на теб,ако не ти допада,не си чати с него.Той не те обича...лъже,защото не може от един чат да се влюбиш,ако не си се видял с този човек.

10-19-2006, 04:04
На мен това ми е доста странно...незнам...но пък на теб,ако не ти допада,не си чати с него.Той не те обича...лъже,защото не може от един чат да се влюбиш,ако не си се видял с този човек.az ne govorq samo za 4ata.nii sme se vijdali nqkolko pati

baby girl
10-19-2006, 06:11
Пожелавам ти дълга връска ,така както сте я почнали май пожеланията ми ще станат реалност.

jony
10-19-2006, 06:31
тоя глупак не те обича! зарежи го!!!

sunny_girl16
10-19-2006, 06:40
Доста странен начин а покажеш на няого ,че го обичаш. Аз не бих била с някой ,с който се карам и не се разбирам дори и той да твърди , че ме обича. Неговото не е любов, а прищявка поне според мен.

Cosmo
10-19-2006, 08:18
Nqma smisyl.......edva li nai podhodqshtiq nachin da pokajesh na nqkoi che go obichash e kato se karash s nego! :-k
Ako bqh na tvoe mqsto nqmashe vyobshte da muobryshtam vnimanie! :)

PerfectStrang3r
10-19-2006, 09:20
Това е няк'ва тиий историйка :) Не се занимавай с него... няма смисъл :)

koalka
10-19-2006, 10:48
На мен това ми е доста странно...незнам...но пък на теб,ако не ти допада,не си чати с него.Той не те обича...лъже,защото не може от един чат да се влюбиш,ако не си се видял с този човек.az ne govorq samo za 4ata.nii sme se vijdali nqkolko patiДа не мислиш,че пак казва истината?Карал се с теб,защото те обичал.Трябва да си много наивна да вярваш на това.хаха

GLeZoRanA
10-19-2006, 11:09
:shock: Вече нищо не може да ме учуди :shock:

CrazyWitch
10-19-2006, 11:31
Не ме учудва понеже аз съм нещо подобно с приятеля ми. Ако той си науми някой негативни неща и е инат (като мен) е почти нормлано да ти се кара понеже му пука повечe за тебе от колкото за някой други хора. Аз например .. се карам много повече с най-добрата ми приятелка с която сме аверки от 8 години отколкото с хора които се познавам от година например. Колкото повече ти пука за някой толкова повече си освободен пред него и на доста пъти си изливаме ядя върху дадения човек.

10-19-2006, 11:35
s edno momche se poznavame ot nqkolko meseca...chesto si 4atim,no neprekasnato se karame!na mene mi pisna ot tova i reshih da se pravq,4e ne go poznavam!obache toi prodalji da mi se vklu4va v 4ata...kazah mu 4e nqma nikaf smisal,shtom neprekasnato shte se karame,a toi otgovori:emi az se karam s teb zashtoto te obi4am!stranen chovek sam si!
:shock: :shock: :shock:
e vazmojno li e tova?mn mi e stranno!!!kajete si mnenieto [-o<
;)
toq e pulen idiot zaebi go :shock:

eas7a
10-19-2006, 13:40
Prosto iska da zapazi vnimanieto ti kym nego za da moje da se kara s teb, qvno tova mu dostavq udovolstvie...

P.S. Toq Rejim na klaviaturata raboti kogato si iska :|

KuReC
10-20-2006, 08:24
devstveno pi6leme bez gram podhod ...

IKisseDAGirL
10-20-2006, 10:35
Не ме учудва понеже аз съм нещо подобно с приятеля ми. Ако той си науми някой негативни неща и е инат (като мен) е почти нормлано да ти се кара понеже му пука повечe за тебе от колкото за някой други хора. Аз например .. се карам много повече с най-добрата ми приятелка с която сме аверки от 8 години отколкото с хора които се познавам от година например. Колкото повече ти пука за някой толкова повече си освободен пред него и на доста пъти си изливаме ядя върху дадения човек.
да, точно така е

когато не ти пука за някого, ти няма да тръгнеш да си тровиш нервите заради него и да се караш, а просто ще си кажеш "еби му майката, кво ще се занимавам" и до там :? :mrgreen:
докато ако те интересува живота на този човек, е друго..

както и да е, не казвам, че той наистина те обича, невъзможно е, тъй като на живо сте се виждали само няколко пъти, а от един чат нищо не става
просто се е поувлякъл малко.. явно има някакви симпатии към теб, но го приема по-навътре и си въобразява, че те обича :roll:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-20-2006, 10:40
И на мене ми е много странно но и моя приятел го прави постоянно ми се кара за нещо и аз като не си мълча и става една и много пъти съм го питала защо го прави и отговора му винаги е един и същ карам ти се защото те обичам и не искам да правиш неща дето не са правилни :]]]]

ssiimmoonna
10-20-2006, 11:14
ami da vuzmojno e mn 4esto kogato nqkoi si misli ne6to za pravilno dr da go mislqt za stra6no gre6no i obratnoto ako si misli6 4e ne6to koeto e napravil nqkoi e gre6no za nego moje da e abslutno pravilno i taka taka 4e ne go razbirai pogre6no prosto 4oveka si iam nqkakuv stranen na4in za izrazqvane na 4uvstvata 6tom ti pokazva kakvo izpitva zn e dobre lo6oto 6te6e da e ako ne ti pokazva6e po dr na4in a prave6e samo tova