PDA

View Full Version : Za PyRvAtA SrEsHtA - KaK Da Q VpEcHaTLq ??



KyDe`E`BoNbOnA
10-19-2006, 08:23
Излязохме с едно момиче,което много харесвам и е супер красива ама се изложих супер яко :oops: ... Лошо впечатление и направих, май и бях доста скучен почти не говорих много... ](*,) ама все пак излезем отново, май :)

Моля ви да ми кажете какви теми да подхвана, защото съм супер зле с тия работи #-o ... Незнам, момичетата да кажат какво ги кефи, какво да говорим на първа среща, кое им е било най-интересното... Незнам дайте съвет моля Ви !
Момчетата пък как подхождат абе деам супер съм объркан ся...Как да я впечатля?? Да и е интересно с мене.

ПЛС без ебавки и подигравки тука. Очаквам съвети от момичетата и момчетата които имат съвети ПЛС ама не нешо от рода на 'Говорете пъвро по-бощи неща и после по-такива' - кви по-общи и след това какви по-такива ???? Благодаря ви

tX
10-19-2006, 08:53
Говорете си за драни катерици. :|
Приеми я като приятел от мъжки род, а не като евентуално гадже, иначе ще го подухаш.

PerfectStrang3r
10-19-2006, 08:56
Емии като за начало... познавахте ли се преди срещата ? Ако не... сега на втората си говорете кой от къде е, разкажи и някои интересни твои случки, забавни историики, такива работи. И ако разговора замре... питай я какво харесва, няк'ви подробности за нея, живота й. Пък е и по - добре да излезете на кино примерно... защото там поне ще има за какво да говорите - за филма ( ако не заспите де :) ).

blood_dodo
10-19-2006, 09:02
Каквото ти е на ума - да отива на езика ;)
Бъди себе си. Представи си че е някой авер (за да не се притесняваш). Помисли - нея какво я интересува.
(Мене най ме кефи с геймърка :) Никакъв проблем с комуникацията)