PDA

View Full Version : Влюбен съм а нз какво да правя ;(



siemens
10-19-2006, 14:14
Днес за пръв път пиша в този форум .. може би от страх ... попринцип съм доста на ТИ .. с момичета и мога да разрешавам доста проблеми ... но уви ето и аз попаднах в задънена улица .. попанах в момент в който знам какво искам но незнам как да го постигна :) та проблемът ми е ...


Срещнах се с едно момиче и двамата бяхме познати един за друг само от чата ... излезнахме прекарахме си деня перфектно говорихме си гушкахме се ... много ми хареса за това реших да не избързвам реших че с нея искам да имам наистина сериозна връзка така че не е нужно от първата среща да става нещо .. та свърши и този ден ... след няколко дена пак се видяхме ... тогава тя не ми даде да я целуна като имаше причина за това не искам да я обяснявам ....

Ето я и третата среща .. тази неделя ........ пак си искарахме добре .. като исключиме че беше на моменти доста нервна и доста раздразнителна ... когато я изпращах към тях си говорихме .... беше в много лошо настроение защото беше уязвима от други хора и аз се опитвах да я разведрас думи .... та прегърнахме се за чао и тогва се целунахме .. беше целувка без език .. беше нещо от сорта на целувка " Със теб съм " ... не исках да я насилвам за повече защото реших че има време .. и трябва да съм добричък .... та след 2 дена се видяхме аз тя един приятел и нейна приятелка ... тя не ми позволи да я целуна за здрасти ... после ме отблъскваше когато тръгвах да и хвана ръката .... а на тръгване от кафето се опитах да поговора с нея ... и тя ми каза че не е сега момента и че иска да поговорим в петък и пак не ми позволи да я целуна... е утре е този ден и не издържам на напрежението .... незнам какво да правя а постоянно мисля за нея ...... Проблема ми е че най-накрая намерих момиче което мога да обикна и ме е страх да не го загуба ... защото цяло лято се лутах в безмислени връзки с цел СЕКС .. а сега искам нещо повече .. а то какво стана ............
П.П . И двамата сме на 17 години ... Благодаря ви предварително

Krem4eto
10-19-2006, 14:30
Днес за пръв път пиша в този форум .. може би от страх ... попринцип съм доста на ТИ .. с момичета и мога да разрешавам доста проблеми ... но уви ето и аз попаднах в задънена улица .. попанах в момент в който знам какво искам но незнам как да го постигна :) та проблемът ми е ...


Срещнах се с едно момиче и двамата бяхме познати един за друг само от чата ... излезнахме прекарахме си деня перфектно говорихме си гушкахме се ... много ми хареса за това реших да не избързвам реших че с нея искам да имам наистина сериозна връзка така че не е нужно от първата среща да става нещо .. та свърши и този ден ... след няколко дена пак се видяхме ... тогава тя не ми даде да я целуна като имаше причина за това не искам да я обяснявам ....

Ето я и третата среща .. тази неделя ........ пак си искарахме добре .. като исключиме че беше на моменти доста нервна и доста раздразнителна ... когато я изпращах към тях си говорихме .... беше в много лошо настроение защото беше уязвима от други хора и аз се опитвах да я разведрас думи .... та прегърнахме се за чао и тогва се целунахме .. беше целувка без език .. беше нещо от сорта на целувка " Със теб съм " ... не исках да я насилвам за повече защото реших че има време .. и трябва да съм добричък .... та след 2 дена се видяхме аз тя един приятел и нейна приятелка ... тя не ми позволи да я целуна за здрасти ... после ме отблъскваше когато тръгвах да и хвана ръката .... а на тръгване от кафето се опитах да поговора с нея ... и тя ми каза че не е сега момента и че иска да поговорим в петък и пак не ми позволи да я целуна... е утре е този ден и не издържам на напрежението .... незнам какво да правя а постоянно мисля за нея ...... Проблема ми е че най-накрая намерих момиче което мога да обикна и ме е страх да не го загуба ... защото цяло лято се лутах в безмислени връзки с цел СЕКС .. а сега искам нещо повече .. а то какво стана ............
П.П . И двамата сме на 17 години ... Благодаря ви предварително

Поговорете утре , но мисля че не те харесва,защото една целувка по устата без език може тя да я счита за приятелска,пък и постоянно те отблъсква ,ако те харесваше поне малко не мисля че така щеше да се държи и все пак УСПЕХ!

siemens
10-19-2006, 14:41
Ми тва за отблъскването май не съм го обяснил правилно .. тоест тя само последният път когато се видяхме ме отблъскваше .. иначе винаги ме е гушкала постоянно .... Тя има проблеми в очилище и ги преживява доста по тежко отколкото е нормално и до тва също се свежда пременящото и се настроение :) .. апа и не иксам да ми казвате дали ме харесва или не ..... искам ми кажете ко да направа утре щот много искам да я задържа ... а не стане ли до 1-2 дена .. нямам нерви да се боря .............

bai penio ot selo
10-19-2006, 15:16
"Тя има проблеми в очилище"
Май и ти имаш проблеми в Очилище. Малумник!!! ](*,)

KuReC
10-20-2006, 08:39
e kai ko e stanalo pone ... ama spored mene 6ti vurji

blood_dodo
10-20-2006, 08:47
"Тя има проблеми в очилище"
Май и ти имаш проблеми в Очилище. Малумник!!! ](*,)Епа ти като си от село поне да се беше изучил...
малУмник..

She-Devil
10-20-2006, 09:06
да не миришеш нещо ? къпал ли си се, ве киртак :-k

frozen
10-20-2006, 09:48
Абе момчето съвет търси вие тука само се подигравате.. Значи според мен момичето си изживява някои неща и в същото време чувства натиск и от твоя страна. Мисля че това с теб й идва в повече. Не трябва да бъдеш прекалено настоятелен, иначе ще я отблъснеш. Просто почакай, недей да бързаш, покажи и подкрепа, само не я притискай. И така малко по малко тя ще се отпусне и нещата ще се наредят самички :)

carevi4noto_momi4e
10-20-2006, 09:52
abe vie ste nekvi mnogo tupi!!! vmesto da pomagate my gledate pravopisnite gre6ki are duhaite...
are kat mine sre6tata kaji kvo e stanalo
deba i boklucite..

KuReC
10-21-2006, 12:19
are e lud kaji kvo stana mina petuka ...