PDA

View Full Version : Tova veche e ujasno !!!



FiRe_LaDy
10-19-2006, 14:49
Off hora she otkacha.Iskam prosto da spodleq,zashtoto naistina mnogo mi teji.Az i prdi sam pisala,ama sega mi e oshte po zle,tyi kato s momcheto,koeto haresvam si chatihme i toi se dyrja dosta gadno.Boli me ot vsichko.Vseki mi kazva che takyv kato nego ne me zaslujaval i ne si struvalo da se zanimavam s nego.Da!Pravi sa,ama kato ne moga da go zabravq,kak da zabravq choveka kogoto obicham tolkova mnogo i kym kogoto se bqh privyrzala taka silno.Veche 5 meseca stradam.Borih se tolkova mnogo.DOkazah mu ne vednyj,che go obicham,no efektyt beshe za kratko. :smt010 :smt010 :smt010 Znam,che edva li nqkoi ot tuk shte moje da mi pomogne,no prosto imah nujda da spodelq.Ta,ako nqkoi moje da mi kaje neshto,s koeto da mi pomogne shte se radvam.Iskam da se naucha da jiveq bez da mislq za nego,toi da e kato neshto nepoznato za men.No kak .... ??? :smt010 :smt010 :smt010

Dr. Kazimbutt
10-19-2006, 15:08
Времето лекува. Потърпи малко и всичко ще мине.

Karameleno f
10-19-2006, 15:15
Az sum v su6toto polojenie ve4e ot 5 meseca ne moga da zabravq edno mom4e a si imai na predvid 4e ot 2 meseca ne sum go vijdala no pak ne spiram da mislq za zego..kazvat 4e vremeto lekuva dano da e taka.ina4e neznam kakvo trqbva da ti kaja prosto turpi6 i tursi6 nqkoi podhodq6t s kogoto da moje da go zameni6(ako e vuzmojno)

YahoGirl
10-19-2006, 15:27
mili4ka,ne se ot4aivai...nz kak da ti pomogna,no opredeleno vijdam 4e ti e mn kofti...taka e,kogato ima6 4uvstva,a drugiqt 4ovek e na momenti,spored nastroenieto...nz dali si imala vruzka s nego ili izpitva6 4uvstva,bez da ste bili zaedno,no trqbva da nameri6 sili,kolkoto i mu4itelno i trudno da e,trqbva da nameri6 sili 1. da re6i6 kakvo iska6-da produlji6 da se bori6 za nego,za6toto nqkoi be6e kazal"tova,koeto idva ot surceto,dokosva surceto" ...ili prosto da produlji6 napred 2. kogato si napravila svoq izbor,druj na nego,ne pozvolqvai na nikoi i ni6to da te razkolebae,druj na re6enieto ti,kolkoto i trudno da e 3. razberi 4e po koito i put da trugne6-da produlji6 da se bori6 za nego ili da go zabravi6 zavinagi-i v 2ta slu4aq nqma da ti e leko,no horata sa kazali"tova,koeto ne me ubiva,me pravi po-silen" 4. kolkoto i kofti da se 4uvstva6,po vremeto na vsi4ko tova,trqbva da znae6,4e ne si sama-ima6 semeistvo,priqteli,koito vinagi 6te te podkrepqt i 6te te obi4at...pokaji im 4e ima6 nujda ot podkrepa to4no sega,sigurna sum,4e 6te ti pomognat .... pojelavam ti da si mnogo 6tastliva i svi4ko gadno,koeto ti se e slu4ilo,cqlata bolka,koqto si preturpqla,da ti se vurne kato 6tastie v dvoini dozi :smt006

FiRe_LaDy
10-19-2006, 15:48
Abe kolko lekuva az nz veche.Za sq nishto ne pomaga. :roll: Inache izlizala sam nqkolko pyti s momcheta,ama vinagi praq sravnenie s toq det si go obicham.I kato che li tozi s kogoto sam ne mi dava tova,koeto mi davashe TOI.Off ujasno e.Ama vsichko shte se opravi(nadqvam se). :-#

FiRe_LaDy
10-19-2006, 15:54
YahoGirl dumite me nakaraha da se zamislq mnogo.Mi az iskam da se borq za nego,ama nqma smisal.Toi prosto se pravi na nedostejim i na interesen.BIla sam s nego i to ne vednaj.I dokato hodihme sichko beshe OK dori poveche ot OK,no kakvo stana .. ne moga da si obesnq. :smt010 A lubovta vyv men napira ...

darkgirl
10-19-2006, 16:27
DOkazah mu ne vednyj,che go obicham,no efektyt beshe za kratko. да разбираме ли че не отговорил на чувствата ти :?: ако е така няма смисъл да се опитваш за него забрави го не мисли повече за него и просто се помъчи да си намериш някой който би те разбрал

vvs_go
10-19-2006, 17:13
Off hora she otkacha.Iskam prosto da spodleq,zashtoto naistina mnogo mi teji.Az i prdi sam pisala,ama sega mi e oshte po zle,tyi kato s momcheto,koeto haresvam si chatihme i toi se dyrja dosta gadno.Boli me ot vsichko.Vseki mi kazva che takyv kato nego ne me zaslujaval i ne si struvalo da se zanimavam s nego.Da!Pravi sa,ama kato ne moga da go zabravq,kak da zabravq choveka kogoto obicham tolkova mnogo i kym kogoto se bqh privyrzala taka silno.Veche 5 meseca stradam.Borih se tolkova mnogo.DOkazah mu ne vednyj,che go obicham,no efektyt beshe za kratko. :smt010 :smt010 :smt010 Znam,che edva li nqkoi ot tuk shte moje da mi pomogne,no prosto imah nujda da spodelq.Ta,ako nqkoi moje da mi kaje neshto,s koeto da mi pomogne shte se radvam.Iskam da se naucha da jiveq bez da mislq za nego,toi da e kato neshto nepoznato za men.No kak .... ??? :smt010 :smt010 :smt010 da ti kaja mnoo 6te se kefq ako si namerq macka deto 6te me haresva tolkova

FiRe_LaDy
10-19-2006, 17:28
vvs_go az pak shte se kefq ako si namerq momche koeto da si me obichka taka. :-#

Nightmare
10-19-2006, 17:29
Понякога наистина се чувстваме безсилни, когато трябва да забравим някого. Но това си е част от живота, може би една от най неприятните. Ще видиш, че ще ти мине, просто е нужно повечко време. Излизай, виждай се с приятели, спортувай нещо. Не казвам, че е лесно или че ще стане за 2\3 месеца. Трудно е, понякога изглежда непоносимо, но няма как. Малко повече надежда и сила и ще се получи.

FiRe_LaDy
10-19-2006, 17:49
Poprincip sam silen chovek i nes e predavam lesno.Ponqkoga naistina se dyrja mnogo silno i si prekarvam super,osobeno kato izlqza s priqteli,ako ne go sreshna mi e nqkvo qko,ama kat go vidq ili kat mi napishe neshto v chata ... mnogo se sduhvam.Kato se setq kakvo e bilo predi,a sega kakvo e.Kak vsichki ni se radvaha,a sega samo chuvam `` kolko sladki bqhte ``,`` kak si te :smt008 i gushkate ``,`` kato mu se syrdeshe i na nego mu stane krivo kak me kefehte `` ... zashto !? Zahto veche tova e minalo,zashto ne prodylji.Zashto me naka taka ... nima e losho da obichash,nima ne sam zaslujila lubov i malko laski i mili dumi.Tolkova malko iskah i ne go poluchish,a kak sega da iskam drugo? :smt010 :smt010 :smt010 :smt019

s0me0ne`l0ves`y0u
10-19-2006, 17:56
Off hora she otkacha.Iskam prosto da spodleq,zashtoto naistina mnogo mi teji.Az i prdi sam pisala,ama sega mi e oshte po zle,tyi kato s momcheto,koeto haresvam si chatihme i toi se dyrja dosta gadno.Boli me ot vsichko.Vseki mi kazva che takyv kato nego ne me zaslujaval i ne si struvalo da se zanimavam s nego.Da!Pravi sa,ama kato ne moga da go zabravq,kak da zabravq choveka kogoto obicham tolkova mnogo i kym kogoto se bqh privyrzala taka silno.Veche 5 meseca stradam.Borih se tolkova mnogo.DOkazah mu ne vednyj,che go obicham,no efektyt beshe za kratko. :smt010 :smt010 :smt010 Znam,che edva li nqkoi ot tuk shte moje da mi pomogne,no prosto imah nujda da spodelq.Ta,ako nqkoi moje da mi kaje neshto,s koeto da mi pomogne shte se radvam.Iskam da se naucha da jiveq bez da mislq za nego,toi da e kato neshto nepoznato za men.No kak .... ??? :smt010 :smt010 :smt010az sam v napalno sashtoto polojenie!momcheto,koeto obicham e na momenti,ponqkoga e mn mil,a ponqkoga moje da narani chovek ujasno mnogo!sega dori ne si govorim ot meseci.az sashto kato teb neznam kakvo da pravq...da se borq li za nego i dali vobshte ima smisal...ili da zabravq che sa6testvuva!truden izbor,zashtoto ot edna strana izpitvam mnogo silni 4uvstva kam nego,no ot druga osaznavam che toi ne zaslujava tazi lubov(sam mi go e kazval predi vreme)!bila sam s nego ne vednaj,bqhme i mnogo dobri priqteli,no vsichko si ima krai.toi mnogo me narani.tova e edinstvenata pri4ina,poradi koqto vse oshte nqmam namereniq da opitam da se sdobrq s nego...znam 4e mnogo te boli,znam 4e sega misli6 4e nikoi drug ne moje da go zamesti!no ako povqrvash v sebe si shte razberesh 4e ne e taka.sigurna sam 4e 6te sre6tne6,nqkoi koito 6te zasluji tvoqta lubov i tozi nqkoi sashto 6te te obi4a!edin savet:ne plachi za nqkoi,koito dori obrashta grab na salzite ti!nqma smisal!gledai napred :)

cveti_vratsa
10-19-2006, 18:06
Явно не съм била само аз,аз съм в почти същата ситуация и немога да го забравя,а той го направи мн мн мн отдавна.Простоо разбрах,че ние се влубваме мн по лесно и когато едно момче ти казва обичам те,това значи харесвам те,а за нас тия работи са мн различни,просто времето лекува колкото и много да е това.Дано да го забравиш,Успех :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Viktoriq_
10-19-2006, 18:14
ВРЕМЕТО ЛЕКУВА , но само ако ти го желаеш ... !
Има много неща , които можеш да направиш , но най важното е да ПОВЯРВАШ , че можеш да го забравиш . Поеярвай и аз съм била на твоето положение ... и ми помогна следващото момче в живота ми .. Но никога не забравяй , че решението е в теб ...
Само ти можеш да кажеш на сърцето да не чувства и да не бие за него ... Не е лесно , но ако го искаш ...НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!
целувки

FiRe_LaDy
10-19-2006, 18:18
Kato vijdam kakvo mi e na men i sega i vie pishete.POjelavam vi go ot syrce da se opravite byrzo i vsichko da se naredi.Kakto iskam i pri men da stane taka.Naistina momchetata mn lesno kazvat ` obicham te ` ,no chuvstvat li go?Dokato pri nas momichetata e po razlichno - kazvame go samo kogato go chuvstvame(est ne govorq za vsichki kato edno,a za po golqmata chast).I vse pak uspeh.Shte boli,ama trqbva da sme silni i da se preborim s bolkata. :smt068 :smt067 :smt068 :smt067

cveti_vratsa
10-19-2006, 18:34
ВРЕМЕТО ЛЕКУВА , но само ако ти го желаеш ... !
Има много неща , които можеш да направиш , но най важното е да ПОВЯРВАШ , че можеш да го забравиш . Поеярвай и аз съм била на твоето положение ... и ми помогна следващото момче в живота ми .. Но никога не забравяй , че решението е в теб ...
Само ти можеш да кажеш на сърцето да не чувства и да не бие за него ... Не е лесно , но ако го искаш ...НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!
целувки тва е мн вярно :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ако искаш ще го забравиш,намери си някой друг дори и да нямаш никакво желание за др връзка,ще го преодолееш по лесно...

FiRe_LaDy
10-19-2006, 18:40
cveti_vratsa struva mi sa che ta znam koq si :wink: Chatish li ? I ako da - kak se pishesh ? :)

cveti_vratsa
10-19-2006, 19:16
Чатя ма Неказвам как се пиша :D ,кажи коя предполагаш,че съм и ще ти кажа дали съм аз :) :) :)

exelero
10-19-2006, 23:12
Ехе и аз искам да си намеря такова момиче да ме харесва и иска толкова много мисля че не искам толкоз много [-(

Та по темата викат че уж времето лекува ама на мен ми костваше близо 2 години да забравя едно момиче със което бяхме 2 години после месеци наред се побърквах и не спирах да мисля за нея ама вече не е така :)

Та искам да ти кажа че ако толкова много го обичаш както казваш това може би ще ти коства 1-2 години :?
И най вероятно да направиш като мен после 2-3 години да не се занимаваш със гаджета заради тази връска която си приключила и сега като се замисля съжелявам че съм седял ей така. Обаче сега като имам приятелка постоянно се чудя дали няма да и писна бързо и такива и понеже не искам пак да страдам почти не влагам чуства.... и ми е едно гадно такова щото ако вложа чуства да не стани 2-3-5 месеца и после аз не те харесвам вече и обичам и айде пак толкова време мъка :smt011

10-20-2006, 07:20
Iskam da se naucha da jiveq bez da mislq za nego,toi da e kato neshto nepoznato za men.No kak .... ??? :smt010 :smt010 :smt010

Сама ще си откриеш така. Всеки си ема начините да забрави някой. А ясно ти е казано и показано, че той не те харсва, постарай се да почнеш да се държиш безразлично.

FiRe_LaDy
10-20-2006, 18:20
Mii az ot dosta vreme se pravq na bezrazlichna i kazvam,che sma go zabravila,no defakto ne e taka.Nadqvam se skoro da stane i tova i pak da si byda dobre(pff edva li :roll: ).

Inache cveti_vratsa misle,che hodeshe s edin Nikolai i toi e ot Vraca :wink:

DeSerT17R0Se
10-20-2006, 18:38
ohh milichkii trqbva da napravim klub za zabravqne na ljubovta.Az sm v s1shtoto polojenie na povecheto ot vas.Obicham go,a toi se pravi na priqtno razseqn i samo kogato mu iznasq sme zaedno koeto e mnooogo redko:( Nz kakvo da te pos1vetvam koeto da e razlichno ot drugite.Az se pravq che ne mi puka i se opitvam da prod1lja napred,no e malko trudno..Jelaq ti uspeh!!! dano da go zabravish po skoro i da ti olekne na dushata.

koalka
10-20-2006, 18:43
Съгласна съм с мненията на останалите.Трябва по някакъв начин да го забравиш,и да се надяваме,че времето наистина лекува.

KuReC
10-21-2006, 12:37
emi kakto obi4am da praq na takiva temi

:smt073 :smt073 :smt073