PDA

View Full Version : otslabvaneee ? -savet i mnenie PLSSsSSs ?- :(



iskam da sam slaba :9
10-19-2006, 15:21
Mnoo vi molq iskam za 2-3 meseca nai mnogo da otslabna s 10 kg oba4e ne s gladuvane shtoto probvax ama ne stava i samo mi priloshava.. az sam 1 72 visoka na 18 god i teja 65 kg tova mnogo li e spored vas pls kajete istinata :( :( :( i savet4e za otslabvane molq viii :cry:

10-19-2006, 15:28
ами нз...сега дали е много...може да си си едра
аз съм на 16г. 180 висок и съм 59 кг...
пробвай безвъглехидратна диета
вярон, че е малко вредна. Ако не спортувай.
Значи не можеш нищо да не правиш и да отслабнеш/..

DaBigBadMUJU
10-20-2006, 10:16
Гост-а за какво се сравняваш с нея като си момче :0....
А иначе да отговоря на въпроса....за 2-3 месеца 10 кг-ма ми се вижда малко трудно да ги свалиш...без някакви екстремни мерки....а иначе за това дали е добре 65 кг си го преценяваш ти....гледаш се в огледалото и си преценяваш мазна ли си...или просто си едра....а за самото отслабване трябва да споделиш малко как се храниш..какви навици си си изградила и т.н....като цяло трябва да започнеш да се храниш "здравословно" както гласи клишето :)...ограничаваш сладките неща(от магазина и каквито и да е) и белия хляб(и въобще хляба трябва тотално да го орежеш).....ако ядеш полуготови храни и от тея гадни закуски(визирам баничките) трябва да ги спреш напълно...защото направо са отвратителни....а като ме питат : "амм т'гаа какво да ям на даскало?Да гладувам ли?"...всъщност отговорът е много прост....я ябълка..я бананче....я някакъв друг плод и т.н....като цяло трябва да се постараеш да постигнеш отрицателен калориен баланс за деня(да приемаш по малко калории на ден отколкото изгаряш) и ще отслабнеш...ако не се лъжа в един килограм мазнини са 7700 Ккалории...тоест теоретично ако имаш енергиен баланс -500 на ден, ще сваляш 1 килограм на 15 дена...но това е само теоретично....а ако се интересуваш от някакви по конкретни диети вече питаи пак...че пак почнах да се отплесвам и цял ден ще пиша :)

Barry
10-29-2006, 21:44
kilogramite ne sa ti mn no vse pak ti si znae6 nai dobre no 10 kilograma nadolo sa mnogo 5-6 ti stigat tova 6te stane s dieta.Ne qj sled 17:00!
I mn kardio ( vuv fitnes zalata vartene na veloergometyra nai ve4e)

GLeZoRanA
10-30-2006, 10:11
Абе забелязах нещо в една тема казвате , че не трябва да се яде след 18 после след 17 то накрая го изкарайте , че не трябва да се яде въобще . както и да е . на мен пък са ми казвали специалисти , че не е препоръчително да се яде след 19 часа..истината не е в диетите , а в разделното хранене и спорта . За 2-3 месеца спокойно можеш да свалиш желаните килограми стига да не прекаляваш . Ядеш в малки количества 4-5 пъти дневно . Ето тука можешда прочетеш за разделното хранене -> http://www.bb-team.org/nutrition/000619.php
Няма нищо по ефикасно от това . Не се занимавай с глупави диети!!!!!!!

Barry
10-30-2006, 19:10
ne govori gluposti pls..ako samo vartish koleloto vuv fitnesa primerno bez nikakva dieta ne moje6 da opredelq6 mestata na koito gubi6 masa..naprimer moje6 da zagubi6 pove4e sm ot racete/krakata ot kolkoto ot korema bez dieta nqma da stane..no ne dieta v smisal da ne qde6 a da ti q izgotfi po vazmojnost dietolog

GLeZoRanA
10-30-2006, 19:18
ne govori gluposti pls..ako samo vartish koleloto vuv fitnesa primerno bez nikakva dieta ne moje6 da opredelq6 mestata na koito gubi6 masa..naprimer moje6 da zagubi6 pove4e sm ot racete/krakata ot kolkoto ot korema bez dieta nqma da stane..no ne dieta v smisal da ne qde6 a da ti q izgotfi po vazmojnost dietolog Абе моля ти се не говори глупости :) Ти ходила ли си във фитнес зала ? там няма само колела :) ДИЕТА не е начин :) Кво ето самото момиче каза , и е прилошавало което кво значи??Че не трябва да се ограничаваш с нищо!!!! Просто трябва да спортуваш и да ядеш правилно, а не да ми гладуваш или да ми ядеш само плодове , зелеви супи и всякви такива тъпотии!!!!!!!!!!!!!!! Не говори глупости

ReconnEcT
10-30-2006, 20:53
ne govori gluposti pls..ako samo vartish koleloto vuv fitnesa primerno bez nikakva dieta ne moje6 da opredelq6 mestata na koito gubi6 masa..naprimer moje6 da zagubi6 pove4e sm ot racete/krakata ot kolkoto ot korema bez dieta nqma da stane..no ne dieta v smisal da ne qde6 a da ti q izgotfi po vazmojnost dietolog Абе моля ти се не говори глупости :) Ти ходила ли си във фитнес зала ? там няма само колела :) ДИЕТА не е начин :) Кво ето самото момиче каза , и е прилошавало което кво значи??Че не трябва да се ограничаваш с нищо!!!! Просто трябва да спортуваш и да ядеш правилно, а не да ми гладуваш или да ми ядеш само плодове , зелеви супи и всякви такива тъпотии!!!!!!!!!!!!!!! Не говори глупости

алеле ти недаваи мн савети нз ко праи6 за да отслабне6 ма определено нема резултат земи ти напраи не6о ефективно после даваи савети на хората 4е не си4ки искат да са дебели се пак темата е за отслабване не за затластяване :)

Kako
10-31-2006, 07:50
Начи аз на 14 и съм висок 1.70(ако е важно).Преди 3 месеца бях пълна свиня!Ма по4нах да тичам всяка сутрин когато мога,тръгнах на фитнес не пазих диети,а просто ядох от всичко на масата по малко и туй е!! O:)

10-31-2006, 09:09
Начи аз на 14 и съм висок 1.70(ако е важно).Преди 3 месеца бях пълна свиня!Ма по4нах да тичам всяка сутрин когато мога,тръгнах на фитнес не пазих диети,а просто ядох от всичко на масата по малко и туй е!! O:)

Пич тва хубаво за тичането и яденето ,че си го намалил ,ама за кво фитнес? Аз също мислех да тръгна тази година и аз съм на 14 ,но ми казаха ,че съм още малък и че ако почна да хода ,че ми се забави разстежа.Аз съм малко повече кила отколкото трябва.1.75 и 80 кила..

фенна глезораната
10-31-2006, 09:55
алеле ти недаваи мн савети нз ко праи6 за да отслабне6 ма определено нема резултат земи ти напраи не6о ефективно после даваи савети на хората 4е не си4ки искат да са дебели се пак темата е за отслабване не за затластяване :)[/quote]
аве еу келе6 ти знае6 лкоя е и как колко е слаба ве еуу келе6 нема така за нея 4и 6ти отрейа мъедете ве деуби и гея смотан :smt013 :smt018

brain_stew
10-31-2006, 10:11
ne govori gluposti pls..ako samo vartish koleloto vuv fitnesa primerno bez nikakva dieta ne moje6 da opredelq6 mestata na koito gubi6 masa..naprimer moje6 da zagubi6 pove4e sm ot racete/krakata ot kolkoto ot korema bez dieta nqma da stane..no ne dieta v smisal da ne qde6 a da ti q izgotfi po vazmojnost dietolog Абе моля ти се не говори глупости :) Ти ходила ли си във фитнес зала ? там няма само колела :) ДИЕТА не е начин :) Кво ето самото момиче каза , и е прилошавало което кво значи??Че не трябва да се ограничаваш с нищо!!!! Просто трябва да спортуваш и да ядеш правилно, а не да ми гладуваш или да ми ядеш само плодове , зелеви супи и всякви такива тъпотии!!!!!!!!!!!!!!! Не говори глупости

алеле ти недаваи мн савети нз ко праи6 за да отслабне6 ма определено нема резултат земи ти напраи не6о ефективно после даваи савети на хората 4е не си4ки искат да са дебели се пак темата е за отслабване не за затластяване :)

Абе, плямпало!Недей да я обиждаш така!Тя изглежда супер.Тва, че не е кльощав скелет не значи, че е дебела...И дава много добри съвети!Ти кат си много знаещ, що не кажеш нещо за да помогнеш на нуждаещия се, вместо да ръсиш глупости по адрес на другите!

по темата:
Както казаха вече, хранене и диета!Може и с някакъв спорт да почнеш да се занимаваш, за да супееш да отслабнеш.Прави упражнения, тичай, ходи пеша...Недей да се тъпчиш с много сладко-умерено го давай.Повече зеленчуци и плодове...И това съчетано с една хубава програма за тренировки било то във фитнеса, или в домашни условия и ще изглеждаш перфектно! :wink:

Barry
10-31-2006, 10:50
Of maiko..prost narod slabata darjava..1vo ne sum momi4e a sum mom4e i 2ro vuv fitness zala hodq ot 6-7 meseca mn momi4eta sfaliha kilogramite si bukvalno pred men i tova ne e samo sus sporta trqbva i dieta no ne GLAD a da se qdat 4isti hrani prestanete da oburkvate momi4eto edinsvenoto koeto i trqbva e fitness zala kudeto instruktora 6te i izgotfi programa i nqkakva dieta (pak povtarqm ne GLADUVANE) s 4isti hrani bez maznini i da ne qde sled 17-18:00.

GLeZoRanA
10-31-2006, 10:55
Of maiko..prost narod slabata darjava..1vo ne sum momi4e a sum mom4e i 2ro vuv fitness zala hodq ot 6-7 meseca mn momi4eta sfaliha kilogramite si bukvalno pred men i tova ne e samo sus sporta trqbva i dieta no ne GLAD a da se qdat 4isti hrani prestanete da oburkvate momi4eto edinsvenoto koeto i trqbva e fitness zala kudeto instruktora 6te i izgotfi programa i nqkakva dieta (pak povtarqm ne GLADUVANE) s 4isti hrani bez maznini i da ne qde sled 17-18:00.19:00 иначе за другото съм съгласна

Barry
10-31-2006, 11:42
dobre de 19:00 :)

ReconnEcT
10-31-2006, 20:59
ne govori gluposti pls..ako samo vartish koleloto vuv fitnesa primerno bez nikakva dieta ne moje6 da opredelq6 mestata na koito gubi6 masa..naprimer moje6 da zagubi6 pove4e sm ot racete/krakata ot kolkoto ot korema bez dieta nqma da stane..no ne dieta v smisal da ne qde6 a da ti q izgotfi po vazmojnost dietolog Абе моля ти се не говори глупости :) Ти ходила ли си във фитнес зала ? там няма само колела :) ДИЕТА не е начин :) Кво ето самото момиче каза , и е прилошавало което кво значи??Че не трябва да се ограничаваш с нищо!!!! Просто трябва да спортуваш и да ядеш правилно, а не да ми гладуваш или да ми ядеш само плодове , зелеви супи и всякви такива тъпотии!!!!!!!!!!!!!!! Не говори глупости

алеле ти недаваи мн савети нз ко праи6 за да отслабне6 ма определено нема резултат земи ти напраи не6о ефективно после даваи савети на хората 4е не си4ки искат да са дебели се пак темата е за отслабване не за затластяване :)


чудя се дали Обединеното Кралство не значи ОК... ние така му викахме по едно време...
ОК- Ориндж Каунти.. Овча Купел все е едно и също...

таааа ако е така внимавай, че ще те дискънектна за постоянно ;)

като ме дисканект ,аз 6е се реконект , само гледаи да не ти дам 6ут доуН :Д не се бъркаи в ли4ните ми отно6ения с вапросната "ДАМА "

ReconnEcT
10-31-2006, 21:05
алеле ти недаваи мн савети нз ко праи6 за да отслабне6 ма определено нема резултат земи ти напраи не6о ефективно после даваи савети на хората 4е не си4ки искат да са дебели се пак темата е за отслабване не за затластяване :)
аве еу келе6 ти знае6 лкоя е и как колко е слаба ве еуу келе6 нема така за нея 4и 6ти отрейа мъедете ве деуби и гея смотан :smt013 :smt018[/quote]

мноо дуре я знам коя е виждал сам я ,ни6то 4е така умело се крие от си4ки,понеже си4ки мноо я "оби4ат" . Ти не знаи много 4е такива пи6лигар4ета дето заплашват по форуми наи ги оби4ам . Секи си изказва мнението , така 4е не се бъркаи в моито ясно ?! колкото до глезорана не каам 4е е дебела но не смятам и 4е е слаба нз кво прави , не ме и касае ама е некак сме6но то4но тя да дава савети за отслабване ако има6 не6о против мнението ми ела ми го кажи в о4ите - кв красно село пита6 за Иван каат ти блок - 4акам те \:D/

Barry
10-31-2006, 21:07
uspokoite se 4e 6te se sbiete online o6te malko..

ReconnEcT
11-01-2006, 09:46
то защото в Красно Село е един Иван...

айде не се прави на мъж, че си смешен...

еми нали ме описа преди малко пита6 за един иван дет се праи на мажкар и сме6ен :)