PDA

View Full Version : Бригада в USA



Cuddly
10-19-2006, 15:31
С приятеля ми сме заедно от година и седем месеца. Той учи в София и сме заедно 4 дни в седмицата, което е много добре. Засега се е налагало да се разделяме само веднъж за по-дълго време(един месец) - когато отидох да работя лятото на морето. Това беше най-кошмарният месец в живота ми...едва издържах.
Но наскоро той ми сервира, че иска да ходи на бригада в щатите. И преди бяхме говорили на тази тема, но тогава този момент беше далече и не обърнах внимание на това, което предстои. Само дето сега отново стана дума и нещата вече са сериозни. Не искам да го спирам - би било егоистично, но от друга страна имам чувството, че ще умра без него... Знам, че звучи клиширано, но е така! Като се имат предвид неразрешимите проблеми с родителите ми, тъпото училище, уроците (френски, английски и скоро литература и история).. той е единственото нещо, което ми помага да се откъсна от всичко това и когато замине..ще остана сама. Толкова го обичам.. Не искам да заминава! Пък и ме е страх..да не му се случи нещо. Не знам...имам чувството, че ще се побъркам и въобще нямам представа какво да правя и как да преодолея всичко това. Истината е просто, че не мога да живея без него..той е всичко за мен! Прекалено привързани сме един към друг.. :smt057
Дайте някакъв съвет. Вероятно все на някой от тук се е случвало. Как го преживяхте вие? :smt010

Който и да е
10-19-2006, 16:02
Офф, ще ти стане кофти ама по-добре да ти кажа истината отколкото да те лъжа. Аз изгубих 2 гаджета заради тези скапани бригади. Това е. При теб може да е по-различно, защото сте заедно дълго време, ама знае ли човек...

Който и да е
10-19-2006, 16:03
А защо не отидеш и ти на бригада с него? Виждал съм двойки да правят такива неща.

Cuddly
10-19-2006, 16:12
С удоволствие бих отишла, но съм още ученичка. Няма как... ](*,) :smt010

KuReC
10-20-2006, 08:42
emi 6te strada6 togaa dokato se vurne

InHell
10-20-2006, 14:47
Ако приятелят ти си мисли, че ще изкара много пари, жестоко се лъже. Пари от бригада се печелеха преди 4-5 години. Казвам го от личен опит.

mnogomili4kata-sf
10-20-2006, 18:50
Ами след една такава бригада сестра ми и гаджето и се обичат повече от всякога!така,че не винаги е задължително да го изгубиш... + тва има още доста време до тогава