PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Искам го за мен, как да ги разделя ?



10-19-2006, 15:44
moje da vi zvu4i gadno i tupo..nai-malkoto..nespravedlivo,no v moq slu4ai prosto 6te se slu4i,taka 4e kajete...Kak da razdeli6 dvama ..i da si vzeme6 mom4eto za sebe si?!?? Kazvaite vsqkakvi idei..zarejete sprevedlivostta...

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

lalalalalalalalalalalala
10-19-2006, 15:58
Evalata!Az bqh pisala predi okolo polvin godina nekva takava tema kato tvoita i daje ne si go bqh kazal naprao 4e si iskam mom4eto ZA MEN !!!!Oba4e nekfo si4ki tuka po4naha zakusnqla si;toi ve4e e s druga...i nekvi drugi gluposti.Pri mene dokato se 4udeh kfo da napraa te zeha 4e skusaha i az se nakefih mn zdravo.

Th3WildAng3l
10-19-2006, 16:00
Ам ... от колко време ходят. Питам защото има значение - ако се познават от кратко може да кажеш на момичето някаква измислена подробност за момчето, за която знаеш че ще я отблъсне.
Използвай нещо което знаеш за тях, нещо дребно - използвай го на своя страна. По филмите има много такива начини да азделиш момче и момиче. Пък и все пак си момиче - все ще измислиш нещо оригинално. Нали знаеш едно момиче ако реши да е кучка просто го прави.

10-19-2006, 16:03
ami kakvo da vi kaja, hvanaha se minalata sedmica nqkude,ama az mnogo si go iskam i 6te si go vurna..za dosega6nite otgovori mersi vi mnogo..dano vse pak da ima i o6te :)

Th3WildAng3l
10-19-2006, 16:07
Ем действай значи. Успех !!! :D

Cuddly
10-19-2006, 16:16
Нямам думи... тъпа к*рва! Колко такива приятелки съм имала...
Ама и вие ще си намерите майтора някой ден! :smt021

10-19-2006, 16:56
[ МНЕНИЕТО БЕШЕ ИЗТРИТО ]

koalka
10-19-2006, 18:03
Нямам думи... тъпа к*рва! Колко такива приятелки съм имала...
Ама и вие ще си намерите майтора някой ден! :smt021Малко грубичко го каза,ама със сплетни и интриги няма да стигнеш далеч!В грешка си момиче.

IlLuSi0nS`
10-19-2006, 18:22
ем на мен ми се случи веднъж да използвам такива номера но беше отдавна.. та тфа момче което харесвах ходеше с момичето от около година.. знаех че ме харесва но няма да направи нищо заради приятелката си..и така реших да ги разделя.. знаех кога тя обикновенно ходи втях и отидох малко по-рано, казах му че мн ме кефи, че не ме бърка че има приятелка и че само искам да се чукаме.. та тъкмо се бяхме почнали и тя дойде.. заряза го.. бях мн щастлива че постигнах своето..тогава.. след това той тръгна с мен но продължаваше да мисли за нея.. разбрах че мн я обича.. след няколко седмици се събраха ( с моя помощ - признах си ).. не бяха мн очаровани от мен..ха.. даже си ме намразиха.. но както казах тфа беше мн отдавна и тогава бях глупава..та ти го казах за да не си мислиш че така с мръсни номера можеш да постигнеш нещо истинско.. така че НЕ ГО ПРАВИ..защото всички ще бъдат наранени..

jony
10-19-2006, 18:27
ЛЕЛЕЛЛЕЛЕЕЕ ФАНИ СЕ СКРИИЙ НЯКЪДЕ БЕ К*ЧКО!!!!! ТОВА Е СУПЕР ПОДЛО И НЕЧЕСТНО! Вярно е че тряя да се бориш и да държиш на своето, но той не е твой не е бил И ДАНО И ДА НЕ СТАНЕ!!!!

Viktoriq_
10-19-2006, 18:33
Искаш го ...
Ами вземи си го ...
Но помни , че той не е ничий ... сега е нейн , а утре ... може и да е твой ... ! Но и аз мисля , че с лажи и интриги , ще нараниш само себе си ...

10-19-2006, 19:41
Е това момичетата сте подли същества! Ти чуваш ли се. Да не е твой собственост. Той също има мнение по-въпроса и чувства. Ако харесва нея просто го приеми. Или изчакай. Връзката им е нова, защо да правиш глупави интриги, за да вземеш момче, което дори не те харесва?

Amayo
10-19-2006, 19:47
Кат искаш нещо спечели си го с труд. Така като гледам той вече е избрал за себе си, и явно не го кефиш. Пробвай да му лапнеш паламудата и ако пак не стане значи си зверски грозна. :-D

jony
10-19-2006, 19:49
батенце там амайо или нещо от сорта! мое да не си прав, ама със сигурност ми повдигна духа!!! давай в същия дух!!!!!!!!
(тва с паламудата сепи мрака) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Viktoriq_
10-19-2006, 20:05
евала момчета ...
вече ПАЛАМУД ли му се вика !? аз пак не съм в час :oops:
хахахах

10-19-2006, 20:09
мене тва ме разби тотално още се хила дебилно като се сета! ](*,)

turtles
10-19-2006, 20:12
С интриги нищо не се печелело? Напротив - много се печели даже. Зависи каква е ценностната система на хората и какво търсят във взаимоотношенията си с околните.
Има хора, които очакват точно такова поведение от противоположния пол...
Аз лично не бих направила такова нещо, напълно съм против всякакви вмешателства. Защо? Най-вече защото е унизително дори да си помисля да се опитам да навредя по подмолен начин на някого. Двама души, ако знаят за какво са заедно, малко трудно ще се подлъжат да повярват на измислици или пък единият от тях да бъде прелъстен по някакъв начин.
В момента съм в подобна ситуация, но знам, че съм с вързани ръце. Човек може да си се надява, но това трябва да си остане в него. Може да иска да направи нещо, но трябва да е наясно какви ще са последствията от това, което прави. Не трябва да се бъркат решителността и хъса да се постигне с нещо с гадните номерца. Много обичат тук, виждам, да използват понятието "боря се". Има различни начини на борба. Борба с чест или борба без чест. Ако човек иска да падне до нивото на дребния интригант - значи просто няма за какво да си говорим...

iiirish
10-19-2006, 20:18
Искаш го ...
Ами вземи си го ...
Но помни , че той не е ничий ... сега е нейн , а утре ... може и да е твой ... ! Но и аз мисля , че с лажи и интриги , ще нараниш само себе си ...

напълно съм съгласна ;) и най-важното е, че ако той искаше да бъде с теб до сега вече да си в прегръдките му!

Nifada_
10-19-2006, 20:40
Ами тук може цял наръчник да се изпише...става, ама трябва да си много акълия.

GLeZoRanA
10-19-2006, 21:05
Искаш го ...
Ами вземи си го ...
Но помни , че той не е ничий ... сега е нейн , а утре ... може и да е твой ... ! Но и аз мисля , че с лажи и интриги , ще нараниш само себе си ...

напълно съм съгласна ;) и най-важното е, че ако той искаше да бъде с теб до сега вече да си в прегръдките му! Така си е :)... А между другото не се иска много акъл за това , а просто малко повече опит . :) Аз смея да кажа , че имам такъв и не се гордея ама ако го нямах сигурно сега нямаше да съм с момчето което обичам \:D/

I_ve7o
10-20-2006, 18:09
tova sa typi kele6ki istorii..iskam si gi moi si e ...emi na nego moje da my e pisnalo ot teb 4e se dyrji6 s nego kato s predmet koito ti prinadleji..pomisli malko moje ti da si go otblysnala

He3HauKa
10-20-2006, 18:17
Ako toi iskashe da e s teb shteshe da e s teb,shtom ima priqtelka nemojesh da go nakarash da te zaharesva.sorry macka

zoben_pitbul
10-20-2006, 19:02
Ето ти най-добрата идея-отиди в някой по-височък блок,качи се на последния етаж и се хвърли безсърдечна кучка такава :smt096

brr
10-20-2006, 19:38
e sega shte q izqdete! mi kato go iska mnogo qsno che shte se opita da gi razdeli...takava nova vrazka ne e tolkova vajna (samo ako tq naistina go iska , ne zarad prishtqvki). Skapa shte te posavetvam da ne izpolzvash nomera kato prelastqvane i sluhove..mnogo sa izvestni i malko lekomisleni. Shte ti dam ideq ... kato si reshila da badesh kuchka - badi dokrai! Izberi si nqkoq tvoq poznata (ne izbirai svestni hora pls shte se chuvstvam vinovna) koqto namira momcheto za simpatichno i i nabii v glavata che tq trqbva da go ima. Tq shte svarshi ostanaloto! Sled tova veche si go primakni kam teb lekichko malko po malko i toi shte q ostavi! No tova deistva samo ako momicheto e leko zle a toi haresva teb!!! i vse pak ne trqbva da e mn zle mackata shtoto nqma da i klavne :P oh tova deto go napisah sega mi se struva malko tupichko...nqma znachenie stom iskash da badesh kuchka nastroi se na tazi valna i badi izobretatelna! nai vajnoto e da si sigurna che nqma da te hvanat zashtoto ako toi razbere che pravish nomerca shte te namrazi.. ako si dobar manipulator oshte po-dobre ! i nikoga ne se uvlichai i ne zabravqi che go pravish samo zashtoto go obichash i go iskash DO (ne "Za") sebe si!!!

miloto_girl_4e
10-20-2006, 19:40
Еми това е тъпо.... да разделяш хората..
Макарче, ако се обичат истински каквото и да направиш няма да успееш ...
И въпреки това си мисля, че ако момчето те харесва само ще си дойде при теб и няма да има нужда да разделяш никого...

jony
10-20-2006, 19:41
АБЕ УМРЕТЕ БЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!
ОСТАВЕТЕ МОМЧЕТО НА МИРА БЕ КУЧКИ ТАКИВА! :smt021 :smt027 :smt062 :smt066 :smt067 :smt068 :smt070 :smt071 :smt072 :smt075

Scarabey
10-20-2006, 21:00
Е ако поне нещо изпитваше към тебе,щеше да я зареже и да иска да е с тебе.Май не прави нищо а?!Е са и да се тръшкаш и да ревеш нищо не можеш да направиш.Просто го приеми!!!и имам една питанка защо си мислиш,че като ги разделиш той ще падне в прегръдките ти???Ххаааахаа е явно си яко заблудена :wink:

Bloodlust
10-20-2006, 22:38
Вместо да заговорничиш и да мъчиш момчето, вземи свърши някоя обществено - полезна дейност. Като например да се метнеш от някъде, да се гръмнеш, да се самоубиеш един вид. Направи услуга на човечеството - умри и намали броя на кучките с една. Ако имаш проблеми със самоубиването - викни ме да ти помогна. С радост бих те удушила... :twisted:

kofti_nick
10-20-2006, 22:49
:shock:

sladkoto_bebence
10-21-2006, 06:36
Spored men e mn tapo da zavijda6 na nqkoi,kamoli da go razdeli6 s gadjeto mu! :smt018 Sajalqvam,4e 6te go kaja,no ti si egoistka!Ostavi gi,ne gi razdelqi,za6toto ako toi iska da e s neq,kato gi razdeli6 6te te namrazi!Vremeto 6te ti pokaje!Te mogat da skasat i sami!No dokato 4aka6 moje6 da se vlubi6 istinski v nqkoi dr!Savetvam te da gi ostavi6 namira!

iskamTe_vednaga
10-21-2006, 06:41
Нямам думи... тъпа к*рва! Колко такива приятелки съм имала...
Ама и вие ще си намерите майтора някой ден! :smt021Малко грубичко го каза,ама със сплетни и интриги няма да стигнеш далеч!В грешка си момиче.
е не тая ...... е в голяма грешка!!! сега ако успее да ги раздели нали се сеща че ще се намери някоя друга да и врътне същия номер и да и отнеме тъй желаното момче....тъпкано ще и се върне...всичко се плаща...

iskamTe_vednaga
10-21-2006, 06:43
най -малкото не си ли се замислила че той може би иска да е с нея...може да не иска да бъде с теб...защо искаш да ги разделиш?

tosti
10-21-2006, 08:08
abe nai mn da te namrazi i da te zabravi a i ti si nekva mn intelegentna iz4akai da skusat i togava pravi ne6to sq si sedi na zadnika a ne da se prai6 na mn golqma ku4ka ;-)

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-21-2006, 13:13
Това което искаш да напраиш е много тъпо и е абсолютно ку*венска постъпка ти не обичаш този човек защото според мен когато обичаш някои искаш той да е щастлив а той явно е щастлив с друга ... би тряло да го оставиш да е щастлив с нея

АТАКАБГ
10-21-2006, 20:08
И аз искам едно момиче,което в момента е заето,но никога няма да тръгна да ги разделям с гаджето и нарочно. Или ще изчакам да скъсат или ще си търся друго момиче.
Няма по-долно нещо от това да се опитваш да разделиш една двама души,които са заедно.

АТАКАБГ
10-21-2006, 20:15
И аз искам едно момиче,което в момента е заето,но никога няма да тръгна да ги разделям с гаджето и нарочно. Или ще изчакам да скъсат или ще си търся друго момиче.
Няма по-долно нещо от това да се опитваш да разделиш двама души,които са заедно.

FiRe_LaDy
10-21-2006, 20:17
Ako toi nqma nikvi chuvstva kym teb - zabravi za nego.Nqma smisal.PO tozi nachin osven omrazata mu kam tebe .. drugo nqma da spechelish!!!

cveti_vratsa
10-21-2006, 21:19
Нямам думи... тъпа к*рва! Колко такива приятелки съм имала...
Ама и вие ще си намерите майтора някой ден! :smt021 :!: :!: :!: :!: :!:

MoHuTo
10-22-2006, 00:19
Ммм според мен най-тъпото нещо,което би могла да направиш е да ги разделиш! [-X Я се замисли ако ти си на мястото на това момиче,как би се почувствала?Не мн добре нали???Пък и той ако наистина искаше да е с теб,досега да го е направил!

ssiimmoonna
10-22-2006, 06:07
da mn e egoisti4no i gadno ne moga da pomogna

alkobalko
10-22-2006, 06:14
Ти не си много в ред. Щом момчето е решило да е с друго момиче, ти не трябва да правиш нищо, за да ги разделиш. Помисли си, че щом е с нея може би я обича и държи на нея и иска да са заедно. Много подло ще бъде, ако се опиташ да ги разделиш.

TreeHill
10-22-2006, 18:37
abe q staai se mahai ... :smt013

10-22-2006, 19:12
Abe Momi4e ... Prosto Sedni S nego ako toi ima nqkvi 4uvstva kum teb... 6te q zareje... Ako nqma NemoJE6 S Sila da nApRavi6 hubavi Ne6tata... Kakvoto i da iska6 nqma da stane ako toi ne te haresva pone. I nedei vytri Intrigi... nqma da stigne6 do nikade, Vse nqkoga toi 6te razbere za tqh i 6te se izpokarate. A ako ne te haresva mu bii 6uta... zna4e ne te zaslujava i tolkova. Ima hilqti gotini myje na taq zemq;) Uspehi.

Nifada_
10-22-2006, 19:19
Еми това е тъпо.... да разделяш хората..
Макарче, ако се обичат истински каквото и да направиш няма да успееш ...
И въпреки това си мисля, че ако момчето те харесва само ще си дойде при теб и няма да има нужда да разделяш никого...

Няма такъв момент. Някъде да видя нещо за "истинска любов". те се хванали миналата седмица, ти говориш за истинско обичане. А и това дето сам щял да си дойде, ако така чакате всички, старите моми потенциално ще се увеличат на брой. декствие му е майката, с чакане нищо не става, дори и любовта.

lo6a_ako
10-22-2006, 22:07
ami da kato go iska6- bori se za nego hodi i mu kaji kakfo misli6 i kakfo iska6...stiga tfa da ne..mnogo grubo i podlo...daaaa davai!

Lorraine
10-23-2006, 05:39
Е това момичетата сте подли същества! Ти чуваш ли се. Да не е твой собственост. Той също има мнение по-въпроса и чувства. Ако харесва нея просто го приеми. Или изчакай. Връзката им е нова, защо да правиш глупави интриги, за да вземеш момче, което дори не те харесва?мерси много :lol:

П.П.Ми как да ги разделиш..нинам..като искаш земи си го ама насила не можеш да го накараш да е с тебе :-k

Jose
10-23-2006, 05:48
Еми това което искаш да направиш наистина е мн тъпо.... :-) ако той те харесва и иска да е с теб сам ще дойде така че ..... :wink:

selen_mischief
10-23-2006, 10:25
:smt064 :smt104 Хей, щом е с друга, значи ти не трябва да се месиш. ПОмисли какво ще е ако някой нарочно те раздели с гаджето ти! Ако разбереш кой е бил ще започнат едно войни и сплетни...Просто бъди приятелка с него и се надявай да се разделят, ако ли не...давай напред и не разваляй щастието на хората.

Slave4You
10-23-2006, 10:45
ами щом наистина искаш да "зарееежем справедливостта" ... прави както правят всички: сваляй го ... (не казвам че това е правилно) другото е ако не искаш да имаш лоша "репутация",ако мислиш че не се обичат чакай да скъсат.така ще се запазиш "чиста" и ще си го спречелиш честно.
П.П.:Кво ще стане ако всеки вземе да разделя момчето което харесва с гаджето му ...

naia
10-23-2006, 10:53
ти си най гадното същество те се обичат а ти искаш да ги разделиш за твоя огода със сигурност няма да успееш мен и приятелят ми два пъти се опитаха да ни разделят но не се получава......
най много да си изядеш боя защото при мене така става просто бой и така се отказват

Th3WildAng3l
10-23-2006, 11:50
ami kakvo da vi kaja, hvanaha se minalata sedmica nqkude,ama az mnogo si go iskam i 6te si go vurna..za dosega6nite otgovori mersi vi mnogo..dano vse pak da ima i o6te :)

Това би трябвало да значи че някога е бил неин. Щом е бил неин значи все пак трябва поне малко да я харесвал. Според мен момичето има шанс малко или много. Щом толкова много го иска защо да не прибегне и до това - тя самата осъзнава, че е подло - на нейната съвест ще тежи..

AngelWithBlackWings
02-23-2007, 19:41
Не е хубаво да завиждаш на чуждото щастие.
Няма да ти кажа много, дори няма да ти кажа нищо. Винаги съм мразила хората които постъпват толкова долно. Нямаш ли друг начин чрез който да си го върнеш, без да се налага да използваш такива мръсни номера. Знаеш ли, прави каквото искаш.. най-вероятно ще го отблъснеш, нараниш и той повече няма да те погледне.

Barbie
02-23-2007, 23:36
:-s Това момче не е ничия собственост - имаш право да се бориш за него, но не смятам, че имаш право да играеш мръсно. Да контактуваш с него, да флиртуваш ако щеш, да му позволиш да те опознае, да му покажеш, че би желала да се сближите - да, естествено. Но да разпространяваш слухове, а плетеш интриги...най-много нещата да се обърнат и да те намрази. Колелото се върти... :-)

02-24-2007, 19:25
are ko sa praite vsi4ki polovinata ot vas sqka6 ne sa praili nomerca i ne sa iskali nqkoi det ne e svoboden!Ko mi sa praite vsi4ki na deva mraiq posle moi da ste sajalqvali ma ostaite q i neq sama da razbere dali 6te sajalqva moje pak toi da hoi s drugata ei tai pak da go kefi taz ma naro4no da ne e s neq!Mno znaite vsi4ki 6tom trqbva nqkoi da se oprekva ](*,)Aman ot "bezgre6ni hora"6e va i v tapite!!!!!