PDA

View Full Version : Какво да направя?



because_of_you
10-19-2006, 17:10
Знам,че някои няма да го вземат на сериозно и все пак имам нужда от съвет.Влюбих се в едно момче.От две години насам се е настанил в ума и в сърцето ми.Преди време все си говорехме,често се срещахме и бяхме приятели.Последната година обаче,някак си се отчуждихме и сега той ме подминава като линейка.Всеки ден се виждаме,а се разминаваме,все едно не се познаваме.Все си мисля да го заговоря,защото цялото това мълчание ме убива.преди така и не се осмелих да му кажа какво чувствам.А сега в момента,в който го видя дъхът ми спира и все не мога да набера смелост да му кажа поне едно "здрасти".Не знам какво да правя.Дали да му се обадя или не? ](*,) Дали си заслужава?Става ми супер неловко,защото всеки път,когато се видим,той все ми се усмихва,но не проронва и дума.Не мога да си обесня защо го прави,но това което знам със сигурност е,че не издържам повече!

koalka
10-19-2006, 17:55
Да,заслужава си.Не мога да разбера как си се измъчвала 1 година?Действай,признай му чувствата си.Трябва да събереш смелост,но не искам да те обезкуражавам,като ти кажа,че той няма чувства щом така се отнася с теб.На поне ще знае какво чувстваш и на теб ще ти олекне.

Viktoriq_
10-19-2006, 18:42
да ...
нищо не губиш ...
не оставяй щастието да ти се изплъзне заради страха ти ...
ДАВАЙ ... аз съм с теб ...
целувки

jony
10-19-2006, 18:56
съгласен съм с виктория!!!! бори се! давай !
GO GIRL :smt026

CrazyWitch
10-19-2006, 19:11
Действай,признай му чувствата си.

Айде :) Бързо! :smt016

GLeZoRanA
10-19-2006, 19:31
Както казаха по - горе няма какво да губиш , а действай и не се замисляй повече !

10-19-2006, 19:36
Ами кажи "здрасти". Трябва смелост. Отлагането те прави по-слаба. А ако крайния отговор е отрицателен, ще боли повече и по-дълго.

iiirish
10-19-2006, 20:29
може би след като си признала чувствата си той малко или много се е поуплашил и е взел за най-лесно решението просто да избяга. сега обаче от теб зависи какво ще стане по-нататък! следващия път щом го видиш вместо да се чудиш как да му кажеш "здравей", най-добре го спри и попитай има ли време за едно кафе ;)

jony
10-19-2006, 20:40
или направо какво кафе? лепни му една гореща целувка и ще се разтопи в ръцете тИ! случвало ми се е! повярвай ми страшно ни действа тва на нас мъжете!! (хахаха леле как предавам фронта)

exelero
10-19-2006, 22:51
но не искам да те обезкуражавам,като ти кажа,че той няма чувства щом така се отнася с теб.На поне ще знае какво чувстваш и на теб ще ти олекне.

Не е баш тей може и той да има чуства но просто да е срамежлив и да неможе да я заговори. И аз по принцип не казвам здрасти и такива просто се усмихвам или правя някаква физиономия тоа не значи че нямам чуства към момичетата или нещо такова.

мисля че ме разбра долу горе :) може би той така си прави със всяка и аз на готините момичета не им се натискам да им кажа здр просто им се усмихвам :wink: