PDA

View Full Version : Iskam Malko Help



:)~
10-19-2006, 17:34
Темата може да ви се види глупава,но наистина значи нещо за мен.И такам...ходя с едно момче,ама абсолютно ми изчезна тръпката към него,ама си ходя с него като навик ми е,но той е вън от играта!Та...има едно момченце,което е с 2 години по-малък от мен...иии много ме кефии...много е сладичък..нз как да ви го обясня иии снощи си се зарииибяхем и се целувахме,ама псле той ми писа смс че не можело да стъане нищио м/у нас...не ми стана гадну,ама днеска...като говорихме и го виждам ,чеее си ме харесва ама ми се праи и аз го изтезавам само...казвам му,че няма да го оставя намира...съблазнявам гооо и той аиде стига,няма да стане няма да стане ама себе си убеждава не мен! :mrgreen: Та...молбата ми е Не,че не знам сама,но кажете ми малко как да го потерора!Искам да е мой,защото ми се дърпа...той ще е мой но ми кажете някой др ваш номер...та да ускоря нещата...някакъф смс ...нещо в държанието...Мерси предварително... :) И Извинявайте,ако темата ви се струва тъпа :-)

10-19-2006, 17:40
[ МНЕНИЕТО БЕШЕ ИЗТРИТО ]

koalka
10-19-2006, 17:41
Ами първо според мен трябва да скъсаш с гаджето си.Супер гадно постъпваш така,като го лъжеш.Ами ти си реши какво да правиш,но аз не бих се занимавала с него,при положение,че ми е казал,че не може нищо да стане.

FiRe_LaDy
10-19-2006, 17:59
OStavi momcheto na mira!To ne temata ti e typa,ami ti samata si typata.Ne stiga,che e po malak(tva nqma nishto losho),ama tva si e jiv tormoz!!! #-o

Viktoriq_
10-19-2006, 18:07
ами според мен е малко гадно , да се подиграваш с чувствата на момчето , но поне ще е забавно ... :-&
Така , че му пиши смс с който му обясни , колго гаден е живота и как е важно да се бориш за това в което вярваш .. Обясни му как има неща които те правят щастлив и не са по правилата ;)
А когато се срещнете се драш изпитателно ... Изчакай го той да започне да ти се обянява ... не прави нищо ! Чакай реакция .. Ще е много забавно !
Успех ! И да разкажеш ;)

:)~
10-19-2006, 18:17
ами според мен е малко гадно , да се подиграваш с чувствата на момчето , но поне ще е забавно ... :-&
Така , че му пиши смс с който му обясни , колго гаден е живота и как е важно да се бориш за това в което вярваш .. Обясни му как има неща които те правят щастлив и не са по правилата ;)
А когато се срещнете се драш изпитателно ... Изчакай го той да започне да ти се обянява ... не прави нищо ! Чакай реакция .. Ще е много забавно !
Успех ! И да разкажеш ;)
Ето ти ме разбра...мерси...сега ще му пиша...той ми е мн забавен...щото си личи как си умира от желание,ама сам си вика объркан бил....а у и аз викам ще те оправим... :lol: еи сега ще му пиша!Миси мацка!

Viktoriq_
10-19-2006, 18:20
Е няма защо !!!
Важното е купон да става :)

jony
10-19-2006, 18:24
Да бе купон да става!?!??!!?
и не ви пука за чувствата на другите?? ходете се скрийте някъде!!!
к***и

Viktoriq_
10-19-2006, 18:29
:) е мерси за комплиментите ...
ти след като мислиш толкова за другите , има и други фороми пак и много манастири ...
Всеки сам избира пътя си ... а ти си никой за да го съдиш !

jony
10-19-2006, 18:32
аз не съдя никого, просто ви псувам! ;) пък и тук става въпрос за обикновени човешки цености(нещо, което явно нямаш, но тва си е твой проблем!) замисли се малко....порасни!

Viktoriq_
10-19-2006, 18:37
и какви са ценностите , това е само свалка !?
пак и ти ли ми говориш за ценности след като първо започна да псуваш , преди да кажеш мнението си дори !

jony
10-19-2006, 18:39
[quote="Viktoriq_"]ами според мен е малко гадно , да се подиграваш с чувствата на момчето , но поне ще е забавно ... :-&
за това те напсувах!
какво му е забавното на тва бе???

cveti_vratsa
10-19-2006, 18:42
Не само темата ми се струва глупава. Хубаво е човек да има самочувствие и да вярва в себе си, но не и чак толкова. Ако възнамеряваш да възприемаш нещо, то поне скъсай с приятелят си - "момчето - навик", защото е нечестно спрямо него. След това, вече си свободна и можеш колкото си искаш да се унижаваш и да се правиш на интересна.

Успех, мила! * смее се * :-# :-# :-# :-#

Viktoriq_
10-19-2006, 18:47
да , права си ...
но все пак не говорим за любов , а просто за малко шашкане ! Все пак след като взема толкова "важни" решения , нека да помисли малко ... Пак и да се научи , че трябва да е отговорен и да държи на решенията си , който сам взема ... въпреки изкушенията ;)
Иначе не иксам да му е гадно ... :)

jony
10-19-2006, 18:49
това е друго!!! съглаСЕН съм! ;)

Viktoriq_
10-19-2006, 19:13
е ша се разберем с теб най - накрая ;)

jony
10-19-2006, 19:15
мноооо ясно!!!! ;) тва е важното!! хаха сички да са приятели! 8)

exelero
10-19-2006, 23:20
Viktoriq много повърхностно мислиш бе моме да не си на 15 ? Тей като ти гледам подписа там пише " обичам те гого или нещо от сорта " Ти като даваш толкоз акъл на хората ти тей ли ще постъпиш със този Гого ще се сваляш със други а него ще го заебеш и ще си правиш купоне както ти се изрази ! ?


Афторката такива като тебе не заслужават гаджета ам да са учителки на момчета като това дето е по малко от тебе :wink: и най важното да те ползват само като еднодневка че да ти е гадно :smt013

10-21-2006, 14:02
Много повърхносто мисля - да може би си прав ...
А относно това дали бих го направина или не , Не - не бих и не заради Гого или който и да е било друг , а зарадио самата мен ! Но , аз съм обедена , че много от хората , който са дали мнението си са постъпвали така , просто само аз не усъдих въпросната статия ...
Пък и да не забравяме факта , че има различни хора на този свят и дали някой ще пише романи за това да се правят или не такива неща , те просто се случват това е факт !

kofti_nick
10-21-2006, 14:19
Как може да постъпваш така с гаджето си маа ! Ако научи сигурно ше го ступи от бои ! Даже ако поиска ше му дам този чук от подписа ми :mrgreen:

SlaDkO_KoTe{P}
10-25-2006, 07:02
Ами първо според мен трябва да скъсаш с гаджето си.Супер гадно постъпваш така,като го лъжеш.Ами ти си реши какво да правиш,но аз не бих се занимавала с него,при положение,че ми е казал,че не може нищо да стане.
i az mislq taka

AngelWithBlackWings
02-23-2007, 19:14
Не само темата ми се струва глупава. Хубаво е човек да има самочувствие и да вярва в себе си, но не и чак толкова. Ако възнамеряваш да възприемаш нещо, то поне скъсай с приятелят си - "момчето - навик", защото е нечестно спрямо него. След това, вече си свободна и можеш колкото си искаш да се унижаваш и да се правиш на интересна.

Успех, мила! * смее се *

DeSiTo0o
02-23-2007, 19:23
Ами може би не иска да е с теб,защото си имаш приятел. Ти щом като не го харесваш-по добре скъсай с момчето,а не само да го лъжеш по тоя начин... ии си тръгни с онова момче което ти харесва и готово ;)