PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Иска да остане сама, да се разделим ?:(



nekaduren
10-19-2006, 17:54
problema mi e slednia s 1 momi4eto s koeto hodim ot 1 godina i tia e vsi4ko za men umiram za neia niakolko dena sled kato napravihme 1 godina mi kaza 4e me obi4ala no prosto ne bilo sushtoto kato predi ... i iskala da se razdelim za da si po4ine i za da bude naiasno s 4uvstvata si oba4e ne mi obeshtava 4e shte se suberem ... az ot 2 sedmitzi neznam kude sum napravo poludiavam neznam kakvo da pravia :oops: :smt010 :smt010 kajete kakvo da napravia i spored vas tova niakuv na4in da mi kaje 4e kusame li e ?

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

koalka
10-19-2006, 18:00
Ужасно положение.Ти я обичаш,а за нея не се знае..виж...говори с нея и й кажи окончателно да ти каже решението си.Това е най-тъпото извинение-обичала те ама нищо не е същото.А обясни ли ти какво?Тва е супер тъпо.Казах ти говори с нея и не се измъчвай повече.Ако се разделите трябва да продължиш пътя си,просто няма смисъл да се измъчваш за човек,който няма чувства към теб.

vladi_addict
10-19-2006, 18:00
дам, това е тъпия женски начин да се каже "късаме".
нали знаеш, че когато се скъса въжето, и да се завърже, пак ще се личат възлите. демек се опитай да я преодолееш, няма да се съберете. а дори и да сте заедно пак, то ще е от нейно съжаление и ще ти става все по-трудно да я забравиш, когато накрая ти каже "късаме"
поне се радвай, че не ти е казала "обичам те, но искам да си останем приятели" :---)

FiRe_LaDy
10-19-2006, 18:05
Obiknoveniq jenski nomer.Ne stiga,che momchetata,koito vse oshte obichat taka sa malko ami i se popadat na takiva neblagodarni.Spox vsichko se vryshta.A sega gledai napred i nedei misli za neq .. e da trudno e znam,ama nqma kak.Ne si struva da se vryshtash pri neq.Ne zaslujava lubovta ti. [-X

Viktoriq_
10-19-2006, 18:18
не е намек , че касате , но е предпоставка , ако не внимавате !

YahoGirl
10-19-2006, 18:18
mi ko da ti kaja-moito polojenie e absoliutno su6toto,no az sum momi4e i nie hodihme 5 meseca....toi kaza 4e ni6to ne e su6toto i iska svooboda,da si po4ine pone za malko....az mu kazah 4e ve4e e napulno svoboden i vupreki 4e mi govori kolko 6te mu e trudno bez mene,sega sled 1 sedmia,toi hodi s druga....koqto m-u drugoto e istonskata pri4ina za na6ata razdqla....prosto mi e jal za takiva kurveta,koito ne predstvalqvat ni6to,no mnogo umelo razvalqt vruzkite na drugite....ta v toq red na misli-ne iskam da ti pravq po-gadno,no ot obi4 ne se po4iva,qvno prosto za neq ne6tata ne stoqt taka kakto za tebe,kolkoto i tujno da zvu4i....ostavi q da "si po4ine" i kogato ve4e e "naqsno s 4uvstvata si " i se vurne,ako smqta6 ,4e moje6,prosti i i budete pak zaedno....ako ve4e ne si razbral 4e ot takava vruzka nqma smi :( togava tq 6te e izgubilata,a ti nqma da si vinoven,4e e propilqla obi4ta ti...jelaq ti uspeh i gledai napred :smt006

iiirish
10-19-2006, 20:40
във всяка връзка има по някой такъв критичен момент, но само тя може да ти каже какво връщност я кара да прибягда до раздяла, било тя и временна. аз например няколко дни преди да празнуваме първата си годишнина, казах на приятеля ми, че вече не го обичам! прекарахме няколко дни в които се лутахме между влюбването и привързаността, между връзката и приятелството! и знае ли какво стана накрая?! осъзнах, че го обичам, а причината да постъпя така най-вероятно е била странични проблеми, които малко или много са влияели през цялото време на връзката ни :-k допуснах грешка, но я поправих! дано и при вас нещата завършат с happy end :D

jony
10-19-2006, 20:44
НАПИИЙ СЕ И ТВА Е! иди и и кажи какво ти тежи братко! излей си душата, а ако пак не ще е*и и майката!

tX
10-20-2006, 08:38
problema mi e slednia s 1 momi4eto s koeto hodim ot 1 godina i tia e vsi4ko za men umiram za neia niakolko dena sled kato napravihme 1 godina mi kaza 4e me obi4ala no prosto ne bilo sushtoto kato predi ... i iskala da se razdelim za da si po4ine i za da bude naiasno s 4uvstvata si oba4e ne mi obeshtava 4e shte se suberem ... az ot 2 sedmitzi neznam kude sum napravo poludiavam neznam kakvo da pravia :oops: :smt010 :smt010 kajete kakvo da napravia i spored vas tova niakuv na4in da mi kaje 4e kusame li e ?
Така е. Ти му угаждаш и то накрая ти се качи на главата.
Ми не те съветвам да правиш каквото и да е, ОБАЧЕ аз бих постъпил по следния начин :
"Ми хубаво." след което няма да ми види очите.
А ако поиска да се съберем след време бих отговорил по същия начин 'ne bilo sushtoto kato predi' ... или изобщо не бих отговорил.
Пълна игнорация му е майката.

Каквото повикало такова се обадило.

mnogomili4kata-sf
10-20-2006, 19:27
Само едно не разбирам...защо обиждате момичето като то най-човешки е казало,че не може да продължава така.Може би факторът е момче,може би са почнали да я дразнят някви неща м/у двамата,може би вече иска малко свобода...нали поне не го лъже!!!За вас начи угодия няма-ако скъса с него е боклук,ако го лъже е боклук,ако вземе,че иска да си промени живота- пак е боклук.Все нещо не е наред!!!Баси,я се погледнете вие и после съдете!И аз съм имала едногодишна връзка,в която обаче зарязах момчето 3 пъти заради други момчета,лъгах го...ето това е лошо,а не това,че момичето е искало да се раздели с него и му го е казало.

zoben_pitbul
10-20-2006, 19:33
Нямаш избор тук-май нещата вече са свършили.Зарежи я тай история и се опитай да живееш по различен начин,демек-когато вече не те боли толкова тръгни с друго момиче.Може би винаги като се сетиш за това ще ти е малко тъжно,но едно ще ти кажа-макар,че звучи гадно най-вероятно един ден ще я забравиш и от красивата ви любов ще са останали само красиви спомени :(

TraPPed
10-20-2006, 19:36
Dam i az tova go kazah na moq priqtel kogato kusahme za 1-vi put.

TraPPed
10-20-2006, 19:39
Ami sq tq se e opitala da ti go kaje po mekiq na4in i po toq na4in ti e i dala nqkakvy nadejdi,ama ako ni6to ne izpitva kum teb ve4e ,ne se opitvai da si q vyrne6,ne stava taka! [-X

He3HauKa
10-21-2006, 06:46
,,Kogato obichash nqkogo go pusni na svoboda,a toi ako te obicha shte se varne v tvoqta strana ako ne -nqma za kakvo da sajalqvash shtastliva e tq bez teb i za neq shte se radvash ''- Xplisit -za neq :smt010 :smt010 :smt010

tosti
10-21-2006, 08:06
mi govori s neq ne s nas da ti kaga kraino re6enie i da ne ti puka ima i drugi po toq svqt ;-)

dAnnyb0y
10-21-2006, 08:50
Понякога хората се чувстват несигурни и искат да останат сами за да помислят над живота си. Каквото и да чувстваш най-правилно е да го приемеш, защото в противен случай пак няма да я спреш, най-много да се скарате и да убиеш всякакви приятелски отношения занапред.
Затова, остави я колкото време й е нужно, нищо не можеш да направиш засега за да си я върнеш. Тя ще ти се обади, когато е наясно със себе си.
Разбира се всичко това не означава, че никога не те е обичала или че за нея тази връзка не е щастие. Бъди сигурен, че щом сте ходили една година, това са много хубави спомени, за които нито ти нито тя ще съжалявате. Въпроса е да останете с хубавите спомени.
Започни да обръщаш внимание на другите неща около теб - семейство, приятелия, хоби, учение .. УСПЕХ !

KuReC
10-21-2006, 14:19
zabravi q da ti sa maha ot glavata puk ako po4ne ti sa moli 4e nemoi da jivei bez tebe i taka ti si re6avai