PDA

View Full Version : Kak da tulkuvam durjanieto mu?



10-19-2006, 18:16
Zdraveite teencheta. Obrushtam se kum vas s molbata da mi kajete kakvo spored vas oznachava slednoto. Haresvam si edno momche ot moje bi 1 mesec, poznavame se no nikoga ne sme govorili dulug razgovor. Edin den biah izliazla navun i go vijdam ot dalech. Toi me vidia sushto.Pravih se che ne go vijdam dokato ne se priblejim. Izglejdashe kato che li toi se oglejdashe nastrani i imah chuvstvoto che me gledashe kogato az ne. Durjeshe po sushtia nachin kato men- vse edno che ne me e vidial. Kato se priblejihme i se razminahme si kazahme zdrasti i toi niakak si mi se usmihna. Ta vuprosa mi e dali e vuzmojno da me haresva? Kakvo moje da znachi tova oglejdane nastrani, da se durji kato men che ne me e vidial? :-k Kak tulkuvate negovoto povedenie? Kakvo mislite che oznachava?
Blagodaria predvaritelno

Viktoriq_
10-19-2006, 18:26
ами да ти кажа , варианти много :
1. може да те харесва и да чака да види твоята реакция ...да е сигурен , че и от твоя страна има чувства
2. да се е почувствал неловко и да се е чудил дали да те поздрави или не ... пак все пак се предполага , че е усетил , че го гледаш ;)

Все пак ти го познаваш , малко или много ... Ти можеш да изталуваш по - добре реакцията му ;)
Успех и дано да е 1 вото !

cveti_vratsa
10-19-2006, 18:39
явно се е чудил и той дали да ти каже здр.,следващия път се престраши и го питай как е? :wink: :wink:

Amayo
10-19-2006, 19:27
Възможно е да те харесва да.
А също така е възможно да си е казал "ей тая гадната пак ли ме преследва, я да се направя че не съм я видял"...."oh shit тя продължава към мен, я да се направя на учтив и отплснат -Здрасти... ше се усмихна да не земе си помисли че я ебавам нещо...
Има много възможности :-)

GLeZoRanA
10-19-2006, 19:29
Възможно е да те харесва да.
А също така е възможно да си е казал "ей тая гадната пак ли ме преследва, я да се направя че не съм я видял"...."oh shit тя продължава към мен, я да се направя на учтив и отплснат -Здрасти... ше се усмихна да не земе си помисли че я ебавам нещо...
Има много възможности :-)
е веднъж да съм съгласна :lol: :lol:

10-19-2006, 19:31
](*,) Ама и ти си една. Как да му тълкувам държането? Абе я се стегни. Отиваш и му казваш или правиш намеци. Да не очакваш, че все ние правим първата крачка? Ами ако е просто мил. Също така може и да е стеснителен. Вариантите са достатъчно, ца да не си сигурна какво изпитва той. Ама щом знаеш какво изпитваш ти - действай.

In4iTu_
10-19-2006, 19:33
Следващия път си кажете нещо повече от "здрасти" и може би ще разбереш дали наистина те харесва или не...

exelero
10-19-2006, 23:03
еми ако чакаш още ще стани като моята работа " 2 месеца я харесвах много и редовно се разминавахме ама аз си седях само със гледането и виках на приятелите си колко много ме кефи това момиче и ест винаги и гледах след това дупето щото то ме подлудяваше направо...... и 2 месеца по късно по някъв чист късмет тя ми се включи в чата без да ме знае просто от любопитство да видела кой тоя k-3 и тей.. след време я свалих и станахме гаджета. "

за това не прави моята грешка ами го заговори и винаги го заговаряй срещи му предлагай и той ще се усети и ако има чуства във което съм убеден ще станете гаджета :)

{sweet4e}
10-20-2006, 11:07
Еми може и да има симпатии към теб,но може и да е обратното.Затова следващия път му намигни като се разминете,а не се прави на стеснителна

KuReC
10-21-2006, 12:22
еми ако чакаш още ще стани като моята работа " 2 месеца я харесвах много и редовно се разминавахме ама аз си седях само със гледането и виках на приятелите си колко много ме кефи това момиче и ест винаги и гледах след това дупето щото то ме подлудяваше направо...... и 2 месеца по късно по някъв чист късмет тя ми се включи в чата без да ме знае просто от любопитство да видела кой тоя k-3 и тей.. след време я свалих и станахме гаджета. "

за това не прави моята грешка ами го заговори и винаги го заговаряй срещи му предлагай и той ще се усети и ако има чуства във което съм убеден ще станете гаджета :)


pffffffffffffffff ti si bahti kalitara nedei tkf harabiq kat tebe nqma mani mani to da svali6 qka ..... dobre ama tebe kolko ta e vurzalo nedei

KuReC
10-21-2006, 12:23
aaaa po temata po dobre pogovori s nego ne6to kak si kvo stava bla bla utre svoboden li si ...6tom go poznaa6 kuf ti e problema

jony
10-21-2006, 12:25
еми иди и го питай е така... какво се правиш че не го виждаш? това е детско и глупаво!

DiabolicAngel
10-21-2006, 12:28
Питай го :twisted:

Smiley_Girl
10-21-2006, 13:01
Не вярвам чак да те харесва,но може да го кефиш и затова така да се е държал.А щом го кефиш значи имаш шанс за нещо повече,така че давай - като се видите следващия път,подхвани някакъв разговор :wink: Успех!