PDA

View Full Version : Малки са ми гърдите



neusan88
10-19-2006, 19:07
кажете ми как да си увелича бюста!? [-o<
проблемът ми е че съм с мн малки гърди и дори да си призная се комплексирам от това :smt010 ...моля ви ПОМОГНЕТЕ :smt100 :cry:

In4iTu_
10-19-2006, 19:11
Просто се приеми такава, каквато си...какво значение има, колко са големи гърдите ти !? Не се комплексирай от нищо..важното е какъв човек си вътрешно, а не каква си външно... [-X

Amayo
10-19-2006, 19:13
Дай ги на някое момче да ги мачка. ДЕЙСТВА! :lol:

bilka
10-19-2006, 19:13
#-o Няма ли нещо по-важно, за което да се тревожиш :?:
А и може да кажеш поне на колко си.
Иначе единствения начин е... познай! Силикон! :smt011

Amayo
10-19-2006, 19:15
#-o Няма ли нещо по-важно, за което да се тревожиш :?:

Че какво по важно от едни ми такивамити големио цомби?

neusan88
10-19-2006, 19:18
zna4i...da obqsnim podrobno...az sam na 18godini no sam slaba...spored drugite sam si gotinka no vse pak iskam da opitam da si uveli4a biusta ... ne sam kazala 4e iskam nekvi "mlekocentrali" a prosto iskam malko da mi se uveli4at.ne iskam silikon... [-X

strange__
10-19-2006, 19:20
Ми след като не искаш силикон ги приемаш такива,каквито са и точка по въпроса.

Amayo
10-19-2006, 19:28
Е поне може да пробва с онова хапче за уголемяване на бюст. :wink:

strange__
10-19-2006, 19:40
Предполагам ще има ефект... :wink:

Amayo
10-19-2006, 19:42
Поне няма да и навредят ако няма ефект. Па и не са скъпи нищо не губи.

techCandy
10-19-2006, 20:33
Ям си Зайо Байо най- блаженно, чета си глупости, и ти ме прекъсваш,
мислех да не пиша, ама се ядосах. Ти девойко в ред ли си верно, какви са тия чалгарски, детски изпълнения, на пъпчива 14 годишна пуберка, да не си малка, чак си почнала да се комплексираш. Вземи се стегни, на 18 си мама му стара. Аз съм на 20 и знаеш ли колко ми е обиколката? 80 и никога не ми е пукало от това, само с това ли можеш да привличаш погледи и внимание? Осъзнай се, до никъде няма да я докараш, и едва ли няколко ше си промениш обиколката, това е положението :smt011

niGGa
10-19-2006, 20:37
Има силикон

GLeZoRanA
10-19-2006, 20:46
БОЗА и СиЛикоН :mrgreen:

Пепи Пекторалиса
10-20-2006, 00:19
fire_of_satan - защо нападаш момичето. Притеснява се, че не се развива нормално(липсата на бюст). Това, че ти нямаш не означава, че това е нормално.
Тя е на 14г първо, че поне още 2-3 год. ще й се развива бюстът, второ че може и чрез хормонално лечение да й пораснат.

i'm so excited!
10-20-2006, 07:46
оооооооо, стига! какво си мислиш? че ти си единственото момиче на тоя свят с малки цици ? я се вземи в ръце, драга, не си нито първата нито последната плоска госпожица.
и на мен не ми е приятно, че съм дъска, но положението е такова :wink:

drawers
10-20-2006, 07:50
fire_of_satan - защо нападаш момичето. Притеснява се, че не се развива нормално(липсата на бюст). Това, че ти нямаш не означава, че това е нормално.
Тя е на 14г първо, че поне още 2-3 год. ще й се развива бюстът, второ че може и чрез хормонално лечение да й пораснат.

да, ама не е на 14, а на 18.

6emet4e
10-20-2006, 08:26
пии боза :lol:

feqta_na_zyb4etata
10-20-2006, 10:12
:) Спокойно, мила. На 20 съм. Имало е моменти, когато исках, разбира се, по-големи гърди, а сега дори започнаха да ми харесват. Моите гърди перфектно пасват на тялото ми. Приятеля ми супер много ги харесва. \:D/
Дори ако искаш гледай един филм ( How to lose a guy in ten days )за да се увериш колко красива може да изглежда една жена с малки гърди.
Блондинката е много готина. А филма е страхотно смешен. :D

neusan88
10-20-2006, 12:53
4estno kazano mislq 4e e taka...ne e koi znae kvo da si s malki gyrdi:) no kato okolo men e pylno s nekvi "doini Kravi" taka e :roll: to4no za tva dobivam i ne6to kato kompleks...vsy6tnost neznam dali e kompleks ili e ne6to kato zavist(da si priznaq :-s ) no dnes po fizi4esko kato gledah kak se "tresat" i kolko po qko be6e da mi se kefat 4e ti4am kato "peru6inka" naistina mislq da si ostana s moite si...pa...moje bi nqkoi den 6te imam "me4tanite" gyrdi O:)

i'm so excited!
10-20-2006, 17:07
:lol: абе моме. и аз едно време така като гледах на мадамите в циците много се депресирах, че съм като дъска за гладене. после спрях да им гледам в циците и всичките ми проблеми свършиха, супер беше :-D :smt005
гледай си твойта паница и престани да надничаш в другите. ти винаги ще имаш по нещичко, което те няма да имат никога и обратното.

10-20-2006, 21:12
Ooo mila spoko! kato vleze6 v banqta da si vzima6 du6 si pravi masaj s1s du6-telefona! s1s topla no ne mnogo voda i samo otdolu ina4e 6te visnat! uveli4i struqta kolkoto moje pove4e! ;) deistva! az go pravq i naistina ima podobrenie taka 4e probvai ne e ni6to slojno! k1smet! \:D/ ;-) 6te 4akam otgovor! ;)

ThePainIsReaL
10-20-2006, 21:46
Еми .. и аз имам малки гърди и не съм умряла . Така че , кво толкова ти пука ? Нямаш ли какво да правиш ? :mrgreen: Айде Марш Марш

10-22-2006, 15:46
fire_of_satan - защо нападаш момичето. Притеснява се, че не се развива нормално(липсата на бюст). Това, че ти нямаш не означава, че това е нормално.
Тя е на 14г първо, че поне още 2-3 год. ще й се развива бюстът, второ че може и чрез хормонално лечение да й пораснат.
ето още нещо за което сме на едно мнение с пепи. споко бе момиче!!!
ще се оправиш. да не ти пука много много. ще видиш на 20 ква мацка ще си. айде не я слушаи тая сатанийката. хахахах

tequila
10-22-2006, 15:48
fire_of_satan - защо нападаш момичето. Притеснява се, че не се развива нормално(липсата на бюст). Това, че ти нямаш не означава, че това е нормално.
Тя е на 14г първо, че поне още 2-3 год. ще й се развива бюстът, второ че може и чрез хормонално лечение да й пораснат.
ето още нещо за което сме на едно мнение с пепи. споко бе момиче!!!
ще се оправиш. да не ти пука много много. ще видиш на 20 ква мацка ще си. айде не я слушаи тая сатанийката. хахахах
тва бях аз ама забравих да се регна.хах

[m!s$_k@pr!$]
10-22-2006, 15:57
еми приеми се таква каквато си! Аз пък имам обратния проблем и дори пинякога ми се подиграват, но не мога нищо да направя :( така ми е създала прородата :x

barby9
10-22-2006, 22:47
Мила, недей да се притестняваш ,че бюстът ти е малък ми какво пак то това е нежното -слабичка със нормален бюст ,досега аз не познавам слабо момиче със големи цици всички са некви плоски освен ако не са си наслагали силикон ,но в случая те са тъпите разбира се - и аз не сам от най- надарените ,но се харесвам много смятам че ми отиват на фигурата и си държа на тезата: ''Малки ама горди"!!! Такаче гордо напред мацка! \:D/

no0k1e
10-25-2006, 22:31
ela da ti gi durpam

miss_Arley
10-26-2006, 07:07
аз също преди не си харесвах гърдите,смятах че за моето тяло са малки и за това преди 3 месеца когато навърших 18 майка ми даде парички да си сложа силикон.Сега вече нещата седят по-много различен начин всички ми казват,че имам много стегнати и големи гърди.Всъщност аз не сам си направила някакъв огромен бюс..смятам че това придава самочуствие.Няма нищо лошо един вид осъшършенстваш себе си..а приятеля ми ми казва,че се побърква всеки път сао като си помисли,че имам силикон :mrgreen:

Amayo
10-26-2006, 14:08
Мноо им скачат акциите на силиконките напоследък :-D . Сичко живо пита наляво надясно да се запознава с силиконки :smt016 .

marina star
10-27-2006, 12:13
аз също преди не си харесвах гърдите,смятах че за моето тяло са малки и за това преди 3 месеца когато навърших 18 майка ми даде парички да си сложа силикон.Сега вече нещата седят по-много различен начин всички ми казват,че имам много стегнати и големи гърди.Всъщност аз не сам си направила някакъв огромен бюс..смятам че това придава самочуствие.Няма нищо лошо един вид осъшършенстваш себе си..а приятеля ми ми казва,че се побърква всеки път сао като си помисли,че имам силикон :mrgreen:


TZ,TZ,TZ,TZ...........

tedinkata_
10-27-2006, 14:32
ox vseki s problemite si... macka.. da ne mislish 4e e tolkova lesno da si s goliam biust?-povqrvai mi svasem ne e taka ot li4en opit kazvam... ponqkoga e adski neudobno i daje ima momenti v koito mi se iska da sam s po malki gurdi #-o