PDA

View Full Version : The Park is dead.. R.I.P.



skate_warrior
10-19-2006, 20:29
http://skatebg.com/UserFiles/Image/all1(1).jpg
Еми... хубав беше парка, но всичко хубаво си има край... Респект
на всички, които са израстнали покрай този парк и са прекарали голяма
част от свободното си време карайки там... има толкова хубави спомени и
история в този парк, че чак ми се реве. Сега вече ще си останем само с
хубавите спомени.. няма перспектива за нов, така че скейтъри хващайте
летвите и ROCK DA STREETS !


Rock In Paradise Park !

http://img242.imageshack.us/img242/2397/skatejc4.jpg


П.П. Kогато намеря повечко време ще пускам снимки от парка, а и нека всеки, който има да слага тук, за да направиме една галерия ;)


\/

Amayo
10-19-2006, 20:32
Е сетиха се най накрая. Писна ми тия наркомани с дъските да грозят центъра на София.

skate_warrior
10-19-2006, 20:35
ти си най-големия наркоман, така че замълчи...

Amayo
10-19-2006, 20:36
Аз и дрога? Да да :)

kudravoto
10-19-2006, 20:37
skeitarite ne sa narkomani a sa pi4ove !!!!

Amayo
10-19-2006, 20:39
Обичам да джобя пичове, да им зимам цигарите с трева, парите и да им връзвам кецовете и да ги метам на дърветата :lol: .

Mo6nooo
10-19-2006, 20:40
Не харесвам скейта, но след като са спряли заавлението на доста хора... кофти.

Dr. Kazimbutt
10-19-2006, 21:00
На това място съм прекарал няколко години от живота си - няма как да не ми липсва. R.I.P.

Чудя се... какво ли би казал Бойко Борисов... След като е спортист, защо допусна унищожаването на единствения скейтпарк в София?

niGGa
10-19-2006, 21:32
Мразя скейтърите супер много.. но развалянето на площадката е тъпо нещо..
а някой по-компетентен ще каже ли защо се случило това?

skate_warrior
10-19-2006, 21:34
а някой по-компетентен ще каже ли защо се случило това?

заради построяването на метрото...

brain_stew
10-19-2006, 22:25
а някой по-компетентен ще каже ли защо се случило това?

заради построяването на метрото...

хахаха!Поредната изцепка на българското управление!

Наистина ли заради тва скапано метро няма вече скейт-площадка?! :shock:
Винаги съм се чудила кво, аджеба, строят там!Е вече знам!Онзи ден минавах покрай паметника и си мислех "Абе, тука нямаше ли повечко рампи?"Помня имаше една голяяяяяма рампа!Винаги много съм искала да се пусна по нея, ама кат ме беше хванало шубето....пък и не съм скейтър!Ама е много кофти, щото много обичах да гледам някви весели хорица да се пързалят насам-натам!Кофти наистина!

Amayo
10-19-2006, 22:38
Кво метро бе. Май ще правят подземн паркинг. Даж общината или незнм кой беха обявили че като го построят ще върнат самия паметник и ще го сглобят отново ама според мене подобно нещо е толкова скъпо и нефинансово изгодно че се съмнявам някой да е толко луд...

skate_warrior
10-19-2006, 22:50
Не знаехте ли, че ще се строи метро станция "Климент Охридски" при Паметника?!

brain_stew
10-19-2006, 22:54
Не знаехте ли, че ще се строи метро станция "Климент Охридски" при Паметника?!


ммм лично аз не знаех.Никога ен съм знаела какво точно се строи там!
Абе нали по еднов реме, нещо скейтърите искаха да правя скейт-площадка?Помня, че скейтърите искаха да правят скейт-парк с рампите и т.н. или нещо от сорта и разказваха за скейт-парковете в други държави, и за това, какви възможности имат скейтърите за прояви там, а тука, че е невъзможно за такива неща!Или нещо то сорта.На мен идеята ми харесваше, ама явно тва няма да се осъществи скоро!

She-Devil
10-20-2006, 09:56
дреме ми на поялника за вас, софийски наркомани

10-20-2006, 16:15
Амин! :lol:

DoPye
10-20-2006, 16:51
дреме ми на поялника за вас, софийски наркомани

ами ти ходи на село да копаш като ние сме наркомани

паси свенете и овцете

titin4eto
10-20-2006, 19:10
Ееее много тъпо за скейтърите.... ама няма ли след като построят метрото отново да може да се кара? Аз си мисля, че това е само временно - до 2007 или там когато завършат сроежа и отново всичко по старому!

ErinEverly
10-20-2006, 19:11
Хххахаха... Вие се смеете, но ако затворят борисовата къде ще ходят сички метали да си пият биричката :cry:

titin4eto
10-20-2006, 19:15
Неееее! това е невъзмоно!! Кой ще затвори Борисовата градина!??!!! Не, моля те, не ме плаши така!!!

Jamalska
10-20-2006, 19:39
Е чак до борисова няма да се стигне...това е метро станция а не летище...
Принципно не съм фенка на скейтъри ю ноу..обаче на тоя парк и аз имам страхотни спомени...хъм пък и пред мен инлайнскейта важи...Бе мн е жалко..писахме толко подписки да ни направят зала за секфи такива улични неща и кфо?нишо!Абе тоя град супер мн ме дразни щото всичко в него е ужасно...А след 1ния час чакане на 204 днес ми иди да псувам всичко у цялата държава и цяла софия

ErinEverly
10-20-2006, 19:45
Неееее! това е невъзмоно!! Кой ще затвори Борисовата градина!??!!! Не, моля те, не ме плаши така!!!

Никой няма да я затваря споко. Иначе нямаше да съм толкова спокойна. Все пак всеки свободен час съм там :lol: Кой ще затвори парк, бе :)

titin4eto
10-20-2006, 19:58
охх, добре че... а за Паметника....е в крайна сметка аз смятам, че да караш скейт е голяма страст и все ще намерите място, където да карате - напук на всички...
П.П И аз днеска чаках 40 мин 214 или 213, докато най-накрая не отидох пеша до Орлов мост!! Абе простотия

skate_warrior
10-20-2006, 20:10
сега напук ще обикалям София и ще изподраскам всички ръбове.. Те тия от БНБ вече са ми набрали задето им скачам стълбите.... ше видят те на кой ще рушат парка..

:evil: :evil: :evil:

Mimka_sweet
10-20-2006, 20:31
Eee hora ne sam ot sofiq ama ko znaete mnogo se kefq na SK8 i prosto moga da kaja samo mili4kiteee da se nadqame 4e 6e se nameri i nekoe dr mqsto oh nz ..... I MOA DA KAJA NA SI4KI 6IBANQCI KADETO KAZVAT NA SK8ARITE NARKOMANI DA SI EBAT MAIKATA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Amayo
10-20-2006, 21:18
сега напук ще обикалям София и ще изподраскам всички ръбове.. Те тия от БНБ вече са ми набрали задето им скачам стълбите.... ше видят те на кой ще рушат парка..

:evil: :evil: :evil:
Нема ли да те фанат най накрай куките и да те набият и наебат веднъж за винаги и да ти земат скейтборда. Писна ми да ти слушам хленченето. :smt018

skate_warrior
10-20-2006, 21:36
ше ме фанат за щепсела куките..
а тебе май вече са те ебали.. :roll:

Amayo
10-20-2006, 21:41
Аз спазвам закона, :smt018 докато дребни хулиганчета като тебе трябва да ги прибират в изолатора на доктор Грешков. :smt005 :lol:

Amayo
10-20-2006, 21:52
Дрифтим само на обезлюдени местности 8) . (много широки) И най много кат се разлигавя. И никъде в ЗДВП не пише - "Забранено е да се дрифтва - глоба 10 точки и 20 лева. :lol:

RedChil
10-20-2006, 21:52
Зарежете го тоя скейт,бъдещето е у фингърборда. :-D

Amayo
10-20-2006, 21:59
Нитрото го мислят за газова уредба... А като се люзна им казвам че съм изгубил контрол без да искам - гледат ме с надсмешка ама знаят че могат най много да ме фанат за кура.

Amayo
10-20-2006, 22:03
То тва мога си го лепна и на челото нали? :-)

skate_warrior
10-20-2006, 22:07
тоя па с прилепналите блузки се изживява като пилот на формула едно..

Amayo
10-20-2006, 22:10
Поздрав с Мария Косара - Дай Газ :-)
Манете че вчера един познат от Рампата се е забил челно в стълб с 200. :cry: Мозъка му бил на 10 метра от тялото му. Лека му пръст.

Amayo
10-20-2006, 22:14
Е в нощен труд са го снимали. Не си е работа да се прави тва по улиците. :!:

machoka
10-20-2006, 22:34
ъ, защо е необходимо толкова детско да разсъждавате?!

Какво означава 'ще правим подписка'?! Това е МЕТРО за Бога, от къде на къде ще го сравнявате с някакъв си скейт парк? Ми идете в Борисовата или на още 100 места..

Живота на 2 милиона българи ще се промени и улесни с тази възлова точка на метрото на пъпа на София /в която са наляти милиони левове/, а вие го подлагате на коментари заради 50-60 дечица скейтърчета отгоре, нямащи си друга работа и бягащи от даскало за да си лафят там :shock:

skate_warrior
10-20-2006, 22:53
мачок, говориш така само защото не те засяга, но съм сигурен, че ако и
ти се занимаваше с това нямаше да
си на същото мнение...




И за протокола - не сме "някакви си 50-60 дечица" ;)

\/

Amayo
10-21-2006, 00:13
мачок, говориш така само защото не те засяга, но съм сигурен, че ако и
ти се занимаваше с това нямаше да
си на същото мнение...




И за протокола - не сме "някакви си 50-60 дечица" ;)

\/
Ми аре като сте такива играчи вместо да ми правите подписките си бръкнете в джоба (щото такива неща кат общински парцели в центъра на софия струват пара) извадете 10 милиона евро купете си го, и по левче на час такса за скейтване,ммм нека да видим да кажем 200 -300 лева на ден ше прави... абе след 1000 години може и да се изплати...

machoka
10-21-2006, 19:51
Екс, добре прощавай, на милион и 200 хиляди ще улесни живота ;)

Просто е смешно - защото някой се събирал там да се сърди, че се изграбда подобен мащабен инфраструктурен обект :shock: Абусрдно е някак..

и аз се събирам в докторската, но ако измислят нещо от такова значение там... ще прежаля малко и ще си намеря аналог - Заимов примерно, както вие може да се събирате в предостатъчната за всички Борисова в съседство..

skate_warrior
10-21-2006, 20:03
Не знам къде в Борисовата става за каране...

teenkopele
10-22-2006, 07:27
Не съм скейтър, но въпреки това ми е тъпо, че махат парка. Добре, да махнат всички рампи, да си построят метрото и паркинга, но да ги преместят на друго място. Не може столицата, над 1 200 000 души, да няма поне един такъв парк за скейтъри, блейдъри и т.н., за провеждане на състезания!
Нямам почти никакви спомени от този парк, но въпреки това ме кефеше доста- най-малкото заради всички хора, които се събираха там и нещата, които правеха. :wink:

/wan`a`doo/
10-22-2006, 08:31
Неееее! това е невъзмоно!! Кой ще затвори Борисовата градина!??!!! Не, моля те, не ме плаши така!!!

Никой няма да я затваря споко. Иначе нямаше да съм толкова спокойна. Все пак всеки свободен час съм там :lol: Кой ще затвори парк, бе :)
Мислиш ли че не може да се случи?! Южния парк също е парк, но преди 10години беше доста по-голям... изсекоха дърветата, съсипаха площадките, махнаха алеите и сега на мястото, където някога имаше зеленинка има блокове, а също така и aмериканското посолство... хм, а и с цялата им наглост построиха един от блоковете върху стара римска базилика, тъй че не бъди толкова спокойна- в България всичко е възможно ](*,)

Amayo
10-22-2006, 11:17
Неееее! това е невъзмоно!! Кой ще затвори Борисовата градина!??!!! Не, моля те, не ме плаши така!!!

Никой няма да я затваря споко. Иначе нямаше да съм толкова спокойна. Все пак всеки свободен час съм там :lol: Кой ще затвори парк, бе :)
Мислиш ли че не може да се случи?! Южния парк също е парк, но преди 10години беше доста по-голям... изсекоха дърветата, съсипаха площадките, махнаха алеите и сега на мястото, където някога имаше зеленинка има блокове, а също така и aмериканското посолство... хм, а и с цялата им наглост построиха един от блоковете върху стара римска базилика, тъй че не бъди толкова спокойна- в България всичко е възможно ](*,)
От зеленинка не се изкарва пара. :smt018 И бъди спокойна, границите на парка са много точно определени още от тошово време и много трудно би могъл някой да си строи спокойно в него.