PDA

View Full Version : За учениците на блокове !!!



10-19-2006, 20:19
Както вече може би знаете по заповед на министъра на образованието се премахва обучението на блокове. Здравейте 8 часа на ден. Определено мисля, че това не е удачна форма на обучение и вместо по-лека, както я обявява уважаемият ни господин министър, тя натоварва много повече от блоковете. Вместо да имаш само по 4 предмета на ден имаш по 6-7. Нека да не си мълчим и да оставим всичко това да стане, нека се съберем и защитим. Ако има хора, съгласни с мене нека ми пишат на wierdo@data.bg. Ще отговоря на всички и ще ви обясня какви идей има за сега

HopeLesss
10-19-2006, 20:25
Аз съм последна година така че не ме вълнува особено :smt043 Но съм твърдо ЗА човек да си търси правата! Така че успех от мен!

strange__
10-20-2006, 08:41
Никога до сега не съм била на блокове и нв съм забелязала да съм умряла от това :roll: Вероятно е по-лесно да учиш по 3 предмета за деня,но пък 80 мин да не се вдигна от стола-абсурд :shock: Така,че и двете имат и положителни и отрицателни страни...

ProstoAz
10-20-2006, 09:52
Никога до сега не съм била на блокове и нв съм забелязала да съм умряла от това :roll: Вероятно е по-лесно да учиш по 3 предмета за деня,но пък 80 мин да не се вдигна от стола-абсурд :shock: Така,че и двете имат и положителни и отрицателни страни...

Що пък 80мин. да не се дигнеш от стола, ти мислиш, че няма междучасия, така ли? :lol:
По-добре е верно на блокове. В понеделник от 8 часа имам 7 различни предмети...аз да не съм товарно животно, че да нося толкова учебници? :evil:

NiKOLAN
10-20-2006, 10:47
az дори не съм към министерството на образованието :lol: :lol:

strange__
10-20-2006, 11:05
Никога до сега не съм била на блокове и нв съм забелязала да съм умряла от това :roll: Вероятно е по-лесно да учиш по 3 предмета за деня,но пък 80 мин да не се вдигна от стола-абсурд :shock: Така,че и двете имат и положителни и отрицателни страни...

Що пък 80мин. да не се дигнеш от стола, ти мислиш, че няма междучасия, така ли? :lol:
По-добре е верно на блокове. В понеделник от 8 часа имам 7 различни предмети...аз да не съм товарно животно, че да нося толкова учебници? :evil:
Еми да всъщност няма :wink: Или поне в някои училища е така-80 мин час,20 мин малкото междучасие и 30 голямото :D

Kisses_P
10-20-2006, 12:52
на блокове е ужасно... особено ако е 80мин без прекъсване....... като учех френски в старото даскало бяхме на блокове в един ден от седмицата... е не с еиздържаше... мен 40мин не ме сфърта на едно място пък камо ли 80.... иначе програмата ми в сряда представлява 2 география 2английски и 2 испански...... испанския и английския иди дойди ма географията..... едвам я издържам...

crazy_mouse
10-20-2006, 13:58
Мн си е добре по 80 мин вместо по 40.Така не се налага да мъкнем хиляди у4ебници наведнъж.Аз искам да продължим да сме си на блокове :cry:

malone
10-20-2006, 15:58
Блока наистина е най удачната форма за обучемие така не се събират седем предмета кой от кой по гаден по които трябва да учиш като смахнат [-( но аз така иначе спестявам от тия седем предмета поне три.... :-D

white_chik
10-20-2006, 18:52
Еми аз от миналата година съм на блокове и в началото наистина е малко тегаво,ама се свиква и сега така ми е много по-добре,защото примерно по разказните предмети,география,история и т.н.уча само веднъж в седмицата,а и имам по 6 часа на ден(3 блока),само един път 8(4 блока) не знам лично аз в момента предпочитам блоковете

meri88
10-21-2006, 13:28
we s blokove e mn po-dobre,az sam posledna godina i 4esno kazano mi e perfektno,6oto nito nosim mn u4ebnici ,daje pri nas kogato imame blokove pove4e vnimavame i sme si dovolni \:D/

dinkisa
10-23-2006, 11:16
Никога до сега не съм била на блокове и нв съм забелязала да съм умряла от това :roll: Вероятно е по-лесно да учиш по 3 предмета за деня,но пък 80 мин да не се вдигна от стола-абсурд :shock: Така,че и двете имат и положителни и отрицателни страни...

Що пък 80мин. да не се дигнеш от стола, ти мислиш, че няма междучасия, така ли? :lol:
По-добре е верно на блокове. В понеделник от 8 часа имам 7 различни предмети...аз да не съм товарно животно, че да нося толкова учебници? :evil:
незнам при теб как е ама в моито даскало в C занятията неа междучасия и се получаваше 5 АСТРОНОМИЧЕСКИ ЧАСА без да мръднеш :roll: :smt011 :smt011

10-23-2006, 13:45
МОЖЕ ЛИ НЯКОЙ ДА МИ ОБЯСНИ КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВАТ ТЕЗИ "БЛОКОВЕ"??? КОГА И КЪДЕ СА ГИ ВЪВЕЛИ? Много е важно! :cry: