PDA

View Full Version : АМАН ОТ ПОЗЬОРИ!!!



sad_but_true
10-19-2006, 23:20
Какво мислите за тези,които слушат даден музикален стил не защото ги кефи,а защото така е модерно и е голямата "гъзария".Примерно да твърдиш,че си метъл,да носиш блуза с надпис да речем на Металика,а да знаеш пет песни на кръст на групата.Не е ли тъпо?

Едно момиче от моя клас(върла чалгарка #-o ) беше написало на чантата си имена на няколко групи.Една от които Металика.На всичкото отгоре беше написано грешно-Metalica(само с едно л). :? Твърдеше,че ги слуша,а когато я накарах да ми изброи няколко техни песни тя ми каза само две:Nothing Else Matters и One и призна,че други не знае.Хаха... #-o :-s :smt005 Друг случай със същото момиче:слушам музика на МР3-ката на една друга френдка.Песента е на Апокалиптика-Nothing Else Matters(кавъра на песента на Металика).А това същото момиче,за което ставаше въпрос по-горе,имаше и надпис Apocaliptyca върху раницата си.Та значи тя погледна МР3-ката и видя,че пишеше Apocaliptyca-Nothing Else Matters.
Тогава последва и нейната изцепка:"А,ама тва не е ли песен на Металика?!"Е,браво бе,голямата фенка. :x Ако беше такава със сигурност щеше да знае,че Апокалиптика са правили кавъри на песни на Металика.Нямам думи направо... :-# =; :evil: Случай 3:Веднъж бях с кожена каишка с шипове на врата.И същото момиче искаше да й я дам да си я сложи,за да види дали ще й отива,след което каза:"Решила съм да се ПРАВЯ на метълка,да почна да се обличам в такъв стил." ](*,) БОЖЕ ОПАЗИ ОТ ТАКИВА "МЕТЪЛИ"!!! [-o< ](*,)
Една друга пък носи фланелка с надпис Iron Maiden...Та понеже знам,че и тя е чалгарка и я питам:"Ама ти откога прослуша Iron Maiden?" :-s А тя ми каза:"Не,аз си слушам чалга,обаче блузата ми хареса и за това си я взех" :-#
Е не,тея хора ще ме закопаят!!! СКАПАНИ ПОЗЬОРИ! :smt013 :smt011 :evil:

Amayo
10-19-2006, 23:31
Благодаря много че ни запозна с най интимните детайли в поведението на тези твои две приятелки. :-)
ПП Кое му е модерното да си метъл само не разбрах :lol: ? Така обиждате истински модерните хора :smt018

marina star
10-20-2006, 03:24
4eso da ti kaja...tvoite priqtelki vaob6te na me interesuvat inae dobre si po4nal temata ama... :smt017 :smt012

Boot
10-20-2006, 05:46
А какво по-позьорско от ник sad_but_true.
То и клошарите носят тениски на групи, ама дреме ли ти?
Подобни теми има около 100, бтв. Не си новаторка, някак си.
Аман от пубери, умиращи да се правят на истински... ](*,)

_donna_
10-20-2006, 06:55
"Защо е с гръб човек потаен
щом ИСКА нека е така .."

Никога не можеш да знаеш дали едно нещо е поза.
Изобщо знаеш ли какво означава позьор?!
Човек,който върши нещо против природата и принципите си
само за да се хареса на останалите.Е,като имаш предвид тва
не се ли сещаш,че на тия чалги от класа ти може и да им ХАРЕСВА
да си напишат тези имена на чантата ..
На една готик позьорка(щото толкова се обсъждат)
може и да й ХАРЕСВА да си ходи с черния размазан молив.
А щом й ХАРЕСВА значи не е поза.
Ти никога не можеш да разбереш какво му е на душицата
на един човек,бил той и най-големия чалгар.
Най-големите позьори са тия,които обвиняват другите в позьорство.
= )

machoka
10-20-2006, 07:03
Една друга пък носи фланелка с надпис Iron Maiden...Та понеже знам,че и тя е чалгарка и я питам:"Ама ти откога прослуша Iron Maiden?" Eh? А тя ми каза:"Не,аз си слушам чалга,обаче блузата ми хареса и за това си я взех"

И на мен да ми хареса някоя блуза, ще си я взема, независимо какво пише на нея.. /стига да не е нещо твърде крайно разбира се/.. тъй че това не е 'поза'...

Пп. Ти на колко си години? Защото ако си под 18 да речем, да си слагаш 'каишки' с шипове на врата си е бая.. екстравагантно и трябва да си врял и кипял в този стил музика, за да не си 'поза' носейки подобен атрибут.

VANKO1
10-20-2006, 07:10
mnooo ste prosti napravo. i na men mi pisna ot nekvi 4algarki deto znaqt 2 pesni na Metallica i se broiat fenki. su6toto vaji i za RAMMSTEIN 4uli mi Du Hast v amor i tva e. Kato pusna na nqkva 4algarka nekoia pesen na Metallica primerno Master of Puppets ili ne6to po-taka sedi i gleda tupo. Puskal sam go i na 4ovek koito sviri na kitara i razbira se moje da sviri nothing else ... i toi me gleda kato tup i pita kvo e tva. Mnoo e qko da si glupav. Tvor4estvoto na edna grupa ne se sustoi v 1 pesen !

Boot
10-20-2006, 07:46
glupav. Tvor4estvoto na edna grupa ne se sustoi v 1 pesen !
Мнееее, ебаваш се?! о.О

Иначе пак да кажа - аман от морални корективи.

blood_dodo
10-20-2006, 08:36
Ц ц ц... Позьори каза... :)
И ко, аз ако нямам пълни дискографии на Iron Maiden и Мetallica (които всъщност имам + Deep Purple, Led Zeppelin, Whitesnake, Red Hot Chili Peppers и още...) какво? Не мога да си нося фанелките/фанелите, щото това ще бъде позьорство??
Смях смях смях...

priti_kiti
10-20-2006, 09:14
ахах мда
вие просто няма да престанете да гледате другите.. позьори - винаги ще ги има!! възмущението ви въобще няма да ги премахне..
са е модерно да си 'метълка' :lol: една френдка я гледам оня ден с некъф черен лак и черна гривна със шипове,от телефона и звучи Cradle Of Filth - Nymphetamine :lol: и с розова блузка. кефи се на парчето и се прекръсти на метълка :-)
еми хубаво като така е решила.. да я застрелям ли?!
ми..смешна е от страни,ама като я 'кефи' и се изживява като такава.. след време ще й омръзне и ще си стане пак същата чалгарка :-)

П.П. не съм метълка и няма да бъда :-D

quench
10-20-2006, 11:24
Онли тру хеви метъл ънд болкан простотия ин да фейс ъв Култур Шокк уил превейл ат ласт! Ноу уан нон-метъл мей поуз дат хи/ши из лайкин дем - дъс ю кен рекогнайз дем йизили. Датс тру!
:smt035 :smt040 :smt035 :smt106

Shadow_Walker
10-20-2006, 14:10
Е дразнещо е когато някой се прави на фен на дадена музика или група, а не знае нищо за тях и слуша 2 песни...
Но момичето може пък да я кефи да си има такива надписи и гъривните и размазания молив - и мене ме кефи начинът, по който се носят метълите и изобщо готик стилът-нещо лошо?Като иска ще се направи така.
А пък това за блузата-ми като я кефи тая другата-защо да не си я вземе?
Хората имат различни страни от характера си-това че попринцип са някакви, не значи че може да харесват различни неща.

scion_of_Storm
10-20-2006, 14:12
Хахахах индийд, остави си ги кифлите да си носят квото си щат бе човек, като са шишарки да са си шишарки :mrgreen: Ко им се ядосваш слушай си метъла там и трайкай, те само си показват простотията ;)

niGGa
10-20-2006, 14:23
хахах, а ти самата колко си ограничена си нямаш на представа..

S8K
10-20-2006, 14:33
лелелееее кви спорове кво чудо....ПОЗА...леле та то секи един човек е ПОЗА бе....аре замислетесе че секи от нас човеците(даже и др живи същества) са малко или мн ПОЗА в нещо,каквото и да било то...музика,дрехи,държание и т.н......за кво изобщо се говори за тва и идея си нямам....

ludo_mace
10-20-2006, 15:55
Според мен всички метъли, пънкари, чалгари, готици, рапЕри и квито има още там са си позьори :-k Нека си слушат квото ги кефи, ама да искат да изпъкнат с тоя начин на обличане... Еми кат нема друг начин, нека се радват децата, а ти гледай себе си, не се чуди на акъла на другите :-D Щом им харесва на тея двете, що пък да не се правят на мЯтълки 8) Кат са ти толкова жалки им се изсмей в лицето и си живей живота O:) Един мъдър човек (немам представа кой точно :smt005 ) е казал "Да се ядосваш означава да се наказваш за грешките на другите" :wink: Ае пийс и със здраве :smt005 :smt006

mamijuana
10-20-2006, 19:57
Според мен всички метъли, пънкари, чалгари, готици, рапЕри и квито има още там са си позьори :-k Нека си слушат квото ги кефи, ама да искат да изпъкнат с тоя начин на обличане... Еми кат нема друг начин, нека се радват децата, а ти гледай себе си, не се чуди на акъла на другите :-D Щом им харесва на тея двете, що пък да не се правят на мЯтълки 8) Кат са ти толкова жалки им се изсмей в лицето и си живей живота O:) Един мъдър човек (немам представа кой точно :smt005 ) е казал "Да се ядосваш означава да се наказваш за грешките на другите" :wink: Ае пийс и със здраве :smt005 :smt006
eeeebre jeno q se uspokoi malko....ta ti ne si li 4ovek...q se pogledni kak redi6 drugite i se zamisli sama ti ne si li edna ot nas "horata"...ta ti si sa6toto pozior4e kato vsi4ki....mn tapa logika....mnogo...are jeno dai go po po-leka i si jivei jivota....

PEACE.... :-s

blood_dodo
10-20-2006, 21:04
ВСЕКИ играе роли. Почти през целия си живот. Така че стига с това позьори.

_donna_
10-20-2006, 21:06
арггхх
аз играя пози да
ако искам да спечеля пари..

много е лошо,
когато хората до толкова се вманиачат
в тая думичка и значението й
и толкова се забавляват с обсъждането й
че започват да си мислят как НЯМА истински хора..
и всъщност това не им се струва толкова лошо.
кат са овце да са си овце,нали..яко.. :-D

ErinEverly
10-21-2006, 00:02
Е, ама и вие. Чоявекът е издразнен.

Незнам дали си момиче или момче, затва ще говоря в мъжки род.
Споко и на мен ми се случва често. Има един къдравелко от нашто даскало, който сдеки ден миналата година беше с различна блузка - ту Айрън Мейдън, ту Гънс'н'Роузес, ту Нирвана, ту нещо друго. Една моя приятелка метълка ми каза, че не знае и един албум на групите и аз се уверих в това. Исках да съблека дрехите му, то е срам да се носят от такъв човек.
Да не говорим за неукостта на всички. Полвината хора, които познавам, ми обясняват че съм метълка, само заради черния лак, кожените гривни, черният грим и червеното червило, както и черните дрехи. Досега не съм успяла да им обясня, че аз нямам нищо общо с метъл. Аз си слушам рок. Верно, слушам малко метъл, но много малко. Както и да е...

Мачока,
Купи си, ама не си купувай цяла колекция на групи, които си чувал само като имена. Се едно аз утре да се направя на гребен и вече да се смятам за пънкарка. Става въпрос не до дрехите, а до самата музика. Както и да е.

Elektra_x
10-21-2006, 16:55
Какво мислите за тези,които слушат даден музикален стил не защото ги кефи,а защото така е модерно и е голямата "гъзария".Примерно да твърдиш,че си метъл,да носиш блуза с надпис да речем на Металика,а да знаеш пет песни на кръст на групата.Не е ли тъпо?

Едно момиче от моя клас(върла чалгарка #-o ) беше написало на чантата си имена на няколко групи.Една от които Металика.На всичкото отгоре беше написано грешно-Metalica(само с едно л). :? Твърдеше,че ги слуша,а когато я накарах да ми изброи няколко техни песни тя ми каза само две:Nothing Else Matters и One и призна,че други не знае.Хаха... #-o :-s :smt005 Друг случай със същото момиче:слушам музика на МР3-ката на една друга френдка.Песента е на Апокалиптика-Nothing Else Matters(кавъра на песента на Металика).А това същото момиче,за което ставаше въпрос по-горе,имаше и надпис Apocaliptyca върху раницата си.Та значи тя погледна МР3-ката и видя,че пишеше Apocaliptyca-Nothing Else Matters.
Тогава последва и нейната изцепка:"А,ама тва не е ли песен на Металика?!"Е,браво бе,голямата фенка. :x Ако беше такава със сигурност щеше да знае,че Апокалиптика са правили кавъри на песни на Металика.Нямам думи направо... :-# =; :evil: Случай 3:Веднъж бях с кожена каишка с шипове на врата.И същото момиче искаше да й я дам да си я сложи,за да види дали ще й отива,след което каза:"Решила съм да се ПРАВЯ на метълка,да почна да се обличам в такъв стил." ](*,) БОЖЕ ОПАЗИ ОТ ТАКИВА "МЕТЪЛИ"!!! [-o< ](*,)
Една друга пък носи фланелка с надпис Iron Maiden...Та понеже знам,че и тя е чалгарка и я питам:"Ама ти откога прослуша Iron Maiden?" :-s А тя ми каза:"Не,аз си слушам чалга,обаче блузата ми хареса и за това си я взех" :-#
Е не,тея хора ще ме закопаят!!! СКАПАНИ ПОЗЬОРИ! :smt013 :smt011 :evil:
Еми кво да праиш...има ги и винаги ще ги има.Дори самите те не разбират защо го правят просто им се струва яко да носят фланелка на някои които дори и не са чували...
З

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-21-2006, 16:58
tova momi4e e zle xaxaxaxa :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 hubavo 4e takiva ne poznavam.. (ve4e) :P

Smiley_Girl
10-21-2006, 17:02
Много се дразня от такива крави...даже повече от необходимото,ама е адски тъпо!!!Иде ми да набия някоя такава :evil:

AliceSw
10-21-2006, 17:58
уф моля ви се престанете с тая тъпа тема - всички сме позьори до няква степен и тва е, не можеш да спреш съу4ени4ките си да носят тениски на групи които не са слушали, шипове и така нататък и на мен понякога са ме изкарвали от нерви такива лица, ама тва е положението :evil: освен вси4ко позьорите се различават супер лесно от хората, които са наясно със стила, защото повечето от тях залагат единствено на външния вид характерен за стила - те слагат тениска на Металика като по този на4ин парадират с това, щот примерно са видяли некъв супер пи4 който е метъл примерно и ся кат не знаят нищо за стила ще облекат тениската, ще се намацат с черния молив и 4ерните сенки, ще сменят дамската чанта с раница, токчетата с кецове и си мислят 4е ве4е могат да се нари4ат пънкарки или метълки, но обикновено го правят супер некадърно и се издават мн лесно, особено когато направят няква смешна комбинация ( миналата година в мойто даскало имаше една дет се разкарваше с тениска на ХИМ и остри ботуши :shock: ) и като почнат да ти развиват някви теории за музиката :smt005 :smt005 :smt005
за такива хора мога да кажа само - IGNORE!!!

psycho_girl
10-21-2006, 18:25
уф моля ви се престанете с тая тъпа тема - всички сме позьори до няква степен и тва е, не можеш да спреш съу4ени4ките си да носят тениски на групи които не са слушали, шипове и така нататък и на мен понякога са ме изкарвали от нерви такива лица, ама тва е положението :evil: освен вси4ко позьорите се различават супер лесно от хората, които са наясно със стила, защото повечето от тях залагат единствено на външния вид характерен за стила - те слагат тениска на Металика като по този на4ин парадират с това, щот примерно са видяли некъв супер пи4 който е метъл примерно и ся кат не знаят нищо за стила ще облекат тениската, ще се намацат с черния молив и 4ерните сенки, ще сменят дамската чанта с раница, токчетата с кецове и си мислят 4е ве4е могат да се нари4ат пънкарки или метълки, но обикновено го правят супер некадърно и се издават мн лесно, особено когато направят няква смешна комбинация ( миналата година в мойто даскало имаше една дет се разкарваше с тениска на ХИМ и остри ботуши :shock: ) и като почнат да ти развиват някви теории за музиката :smt005 :smt005 :smt005
за такива хора мога да кажа само - IGNORE!!!
aaaaa ima6e i edna deto si tup4e6e ga6terizona ot natumno v botu6ite s puh4eta :smt005
aaa po temata vsi4ki sme poziori, i kakto kazaha i predi men nai-golemite pozoiri sa antipoziorite :-D

Sweety-Tweety
10-26-2006, 16:18
Аз не знам и пет песни на Металика.Харесвам Метал стила ,но Металика съм чувала две песни,Ще си сложа тениска с такъв надпис,защото слушам такава музика и стила на обличане на такива хоре ми харесва.Това значи ли ,че позирам?

die_die_my_darling
10-26-2006, 17:34
za takiva ima samo 1 re6enie :arrow: http://e.vampirefreaks.com/emotes/punch.gif

Inn0c3nCe
10-26-2006, 18:18
Azis RulzZz :::

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-26-2006, 19:44
Azis RulzZz :::

a toq e prosto .... gnusno gnusen :!: :!: :!:
i btw Sweety-Tweety struva mi se 4e podpisa ti e golqm :smt017