PDA

View Full Version : Boli ot lubovta



tajnoto_beb4e
10-20-2006, 07:38
Hora iskam da vi kaja ne6to vajno!Obi4aite se,dori i da boli!Za6toto 4ak sega sled kato zagubih vs razbiram,4e sam obi4ala!6te vi razkaja svoqta istoriq na kratko,a vie sami si pravete izvodite!Hodeh s gadjeto mi 4 godini i 7 meseca!Vs varve6e idealno,dokato edin den az ne mu izneverih s negoviq nai-dobar priqtel!Togava vapreki,4e vs mu se prismivaha i mu kazvaha 4e e bokluk gadjeto mi se varna pri men!Az si misleh,4e e zabravil tozi slu4ai,no toi go e tail v sebe si celi 7 meseca!V edin moment toi zapo4va da se darji gadno s men,da me izbqgva i da me ubijda!Karahme se postoqnno!I az re6ih 4e pove4e nemojem da prodaljavame taka!Pogovorihme si,no toi ne se promeni,a mi se izsmq v liceto!Az si tragnah bez da kaja ni6to,posle mu napisah sms,s koito mu kazah 4e kasame!Az znam,4e toi me obi4a,kakto i az nego!Edin na6 ob6t fr mi kaza,4e toi se e darjal taka zaradi moqta iznevqra!4ak sega osaznavam svoqta gre6ka!Mn mi e gadno,no toi kazva,4e neiska da sme zaedno i se darji ujasno s men!Kadeto i da otida,vseki me pita za6to ne sam s nego!Vs mi napomnq na nego,dori i doma mi!Gledam na6ite snimki,slu6am na6te pesni i salzite sami poti4at!Sajalqvam za vs,koeto sam mu napravila i 4ak sega razbiram,4e az sam vinovna!Tai kato nemoga da varna vremeto nazad i da popravq svoita gre6ka kazvam na vs-Hora obi4aite se i davaite vs ot sebe si za lubimiq 4ovek!Az 4ak sega osaznavam,4e go obi4am,4ak kogato go zagubih! :smt010 :smt010 :smt010

eas7a
10-20-2006, 08:21
Поредната тъпа CENSORED... А бе толкова ли е трудно да се научите да мислите навреме? Късно е вече, аз не познавам нормално момче което след такова унижение ще остане с теб и ще ти има отново доверие... примири се!

blood_dodo
10-20-2006, 08:41
И ко? Четири години си ходила с него и хоп - дай да го направим с друг, при това не кой да е, а най-добрия му приятел. Е браво... Моите поздравления.

koalka
10-20-2006, 10:57
Момчето не е постъпило неправилно спрямо теб.Заслужила си го-не ми се иска да го кажа,но е така.Това са 4 години,а и половин година да е пак...това с приятеля му и той най-добрия.Защо си го направила?Знаеш ли причината?

alkobalko
10-20-2006, 16:41
Тъпо си постъпила. След една толкова дълга връзка си изневерила и то с най-добрият му приятел. Тъпо е и поведението му е оправдано.

HopeLesss
10-20-2006, 16:51
Вместо да се терзаеш и да страдаш гледай позитивно на нещата. Изживяла си една истинска 4-годишна любов, за която много хора не смеят и да мечтаят. Остави в сърцето си само хубавите мигове и гледай напред. Не мога да отрека, че си постъпила неправилно, но всеки човек греши и няма идеални хора на тази земя. Може би единственото, което можеш да направиш е да му се извиниш искрено и да се надяваш поне да си останете приятели... Защото една 4-годишна връзка не трябва да свършва по този ужасен начин...

tosti
10-20-2006, 16:57
mi tva e az sam kazal ako maja ne napravi nqkoq golqma glupost i jenata ne izneveri tva e ! tva sa nai golemite gre6ki na xorata emi ti sama si si go napravila [-(

Nightmare
10-20-2006, 17:20
Глупава постъпка и ти си го знаеш. И не мисля, че той ще успее да ти прости. Просто защото не е очаквал, че след 4 години ти ще го предадеш по толкова долен начин. Съчувствам на момчето. А ти по добре го остави. Ще ти е тежко известно време, но по добре гледай напред.

Mikohito
10-20-2006, 17:25
Постъпила си много глупаво.След една толкова дълга връзка 4 години не са никак малко време да му изневериш и то с най-добрият му приятел това е непростимо.Ако тръгна да се поставям на неговото място и аз не бих ти простил лошо е и неговото държание,че 7 месеца се е правил че всико е наред и изведнъж да избухне и да срине всичко но може би и аз бих постъпил така бих се опитал да спася връзката но края сигорно щеше да е същият.Смятам,че той е бил способен да ти прости изневярата ако си го направила с някой друг но с най-добрият му приятел това е двоен удар под кръста.От една страна момичето което обича му изневерява,а от друга най-добрият му приятел го предава по много брутален начин като спи с приятелката му.Няма прошка за това сама си си виновна вие момичетата никога не се научавате да мислите навреме за последиците.Ако искаш се пробвай да се бориш отново за него но тази кауза ми се вижда безвъзвратно изгубена.

PerfectStrang3r
10-20-2006, 18:36
Лошо си постъпила, но всеки прави грешки. Не съжелявай за нищо в живота си. Така е трябвало - така е станало. Погледни го от добрата страна - изживяла си любов, която много хора не са имали и не са изпитвали. Един съвет.. спри да слушаш вашите песни, не гледай вашите снимки... опитай се да го забравиш. Трудно е, но трябва. така по - малко ще се измъчваш :)

IlLuSi0nS`
10-20-2006, 21:44
аз пък тфа не го разбрах..как така ти си му изневерила и той е разбрал и е продължил да ходи с тебе че и 7 месеца.. тфа ми се вижда мн нереалистично щото аз веднъж съм изневерявала на момче с което ходя и после една седмица трудничко се движих..

Blood And Honour
10-20-2006, 22:08
dreme mi na fara

aliq
10-20-2006, 22:13
naistina si sgreshila ama nadqvam se da si osaznala greshkata si i da ne q povtarqsh..toi naistina e prav za6toto i toi ima gordost toi se e po4ustval unijen za tva go e naprail

kofti_nick
10-20-2006, 22:54
=D>

He3HauKa
10-21-2006, 06:39
Vseki pravi greshki,no i vseki moje da prosti-za tova sme hora da si proshtavame.Izchakai izvesno vreme da mu mine,da useti lipsata ti,da razmisli hubavo.Sled sedmica mu se obadi ili otidi do tqh ,pogovoris nego.4 godini ne sa malko vreme i nqma smisal zaradi edna glupost vsi4ko da se razrushi.Ti naistina go obichash a sam sigurna che i toi taka che se bori,imash shans da si s nego ,ne go propilqvai

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-21-2006, 13:10
Всички осъзнаваме какво сме имали чак като го загубиме ... и аз изневерих на моя приятел но осъзнах грешката си и той ми просто... и си наистина права че трябва да се обичаме макар и всичко което намираме на този свят да е само болка егоизъм омраза и така нататък

Smiley_Girl
10-21-2006, 13:31
Направила си голяма грешка,като си му изневерила.Но е човешко да се греши.Кофти е,че той не ти е признал какво чувства след тази изневяра и го е таил в себе си.Ако сте били и двамата открити бихте могли да оправите нещата.Много време сте били заедно,тъжно е че всичко е трябвало да свърши така.Просто не знам какво друго да ти кажа - така или иначе няма значение - едва ли ще ти стане по-леко от няколко думи :?