PDA

View Full Version : zimno iakence i zimno obleklo-sportno i sportno elegantno



6tastlivka;)
10-20-2006, 10:15
Tursia si udobno,simpati4no,zimno damsko sportno iakence. Daite ideiki(ako moje s pic).Kakto i kude ima hubavi takiva(ne govoria za niakakvi markovi).Vuob6te neka v tazi tema da se vduhnovim vzaimno,neka vseki pokaje kakvo mu dopada kato zimno obleklo 8) :lol:

6emet4e
10-20-2006, 10:25
ами то зависи от човека!не мога да ти кажа кое ще ти отива на теб!
иначе мойто зимно якенце е черно,с едни катарамки отпред.не е много късо,не е и дълго...аве нормално :lol:
сега нося едно друго,което е дълго,някъде до коляното,пак черно...аве сладурски са и двете O:)

rusalkata_
10-20-2006, 12:33
а ти от къде си?защото можем да ти кажем места във всички краища на България,а ти да не си от там.
съветче от мен:ходи по магазините,харесай си якета,пробвай и ако ги харесаш ги купуваш. :wink:

[ConverseGirL]
10-22-2006, 20:11
В момента любими якета са ми тези на Terranova(вече се сдобих) и на Mango( Ще си взимам за зимата) :))

linkin_park_fenka
10-24-2006, 13:19
Имам една дума да ти каа МАГАЗИНИ

DetE-Idi0t
10-24-2006, 14:57
Имам една дума да ти каа МАГАЗИНИ

А аз моА ти каа, че си мноУ зУе. :smt019 :smt098
Много си оригинална с тоя шибан подпис и аватара ти, който дори сигурно незнаеш, какво означава или си чула там някаде нещо от някой, като теб. Супер си! Продължавай същият дух! ](*,)

По темата: Провери в магазините за спортни стоки, къде се продават анцузи, сакове, разните му там грейки, и вобще всякакви спортни стоки.