PDA

View Full Version : Raznoglasiqta



let_me_go
10-20-2006, 15:01
Zdraveite i ot men !
E,vreme beshe da pisha i v tozi razdel na saita...Eto i za kakvo se obryshtam kym vas
Jiveq v ne osobeno golqmo gradche , i predpolagam se doseshtate che v nego e absurdno da ima neshto skrito ili pokrito . Vsichki ot - do si znaem kirlivite rizi i sa malko horata , koito propuskat da izkomentirat nqkoi dryg . 11-ti klas sym , v klas sme 25 choveka ,a sme razdeleni na mnogo grypichki....pletat se intirigi , osobeno pri momichetata ima strashni skandali za shtqlo i neshtqlo..koq s kogo bila hodila,che koq s kogo spala,che bivshiq na tretata petata i kakvo li oshte ne ... Povecheto nqmat porastvane a men me boli mn ot fakta , che ni ostava oshte edna godina v uchilishte , a nqmame nikakvi spomeni...osven razdavane na shamari,obidni dumi i t.n ... Ne znam kak da podhodq s vseki edin , osobeno s tiq , koito s emislqt za liderki ... bihte li mi dali syvet kakvo bih mogla da napravq az v sluchaq , za obshtoto blago :( ?

10-20-2006, 16:24
Mnogo e nepriqtno kogato se polu4avat takiva situacii v u4ili6te i o6te pove4e kogato te sa ejednevie.Ti edva li bi mogla da promeni6 sau4eni4kite si, no prosto se postarai i ti da ne vliza6 v takiva skandali.Moje6 da pogovori6 s tqh i da se opitate da dostignete do nqkakvo sporazumenie, ako ne ste priqteli pone da ne se darjite kato vragove i da ima nqkakva kolegialniost po mejdu vi.Ne znam dali sam ti pomognala s ne6to, no ti jelaq uspeh.

HopeLesss
10-20-2006, 16:42
За съжаление такива хора не се променят лесно. Ще разберат какво са загубил точно след година и няколко месеца, когато ще бъдете за последен път заедно. Може би единственият начин да се сближите е да излизате заедно, да ходите по екскурзии, дискотеки, заведения... Не знам, аз винаги съм била адски щастлива, защото моят клас е супер задружен. И сега, когато сме 12 клас като си помисля, че трябва да се разделим и ми става супер супер мъчно :smt009

Titan
10-20-2006, 16:42
ММ кофти работа... ами ти не можеш да ги промениш за да запазите някои добри спомени... :(
Според мен има шанс да запазиш някой спомен само в групичката, която си ти :?

aliq
10-20-2006, 22:04
kato stanete 12 klas bi trqbvalo da se promenqt togava 6te im e kofti 4e taka sa praili prosto po bavno se razvivat

teenkopele
10-21-2006, 07:14
Zdraveite i ot men !
E,vreme beshe da pisha i v tozi razdel na saita...Eto i za kakvo se obryshtam kym vas
Jiveq v ne osobeno golqmo gradche , i predpolagam se doseshtate che v nego e absurdno da ima neshto skrito ili pokrito . Vsichki ot - do si znaem kirlivite rizi i sa malko horata , koito propuskat da izkomentirat nqkoi dryg . 11-ti klas sym , v klas sme 25 choveka ,a sme razdeleni na mnogo grypichki....pletat se intirigi , osobeno pri momichetata ima strashni skandali za shtqlo i neshtqlo..koq s kogo bila hodila,che koq s kogo spala,che bivshiq na tretata petata i kakvo li oshte ne ... Povecheto nqmat porastvane a men me boli mn ot fakta , che ni ostava oshte edna godina v uchilishte , a nqmame nikakvi spomeni...osven razdavane na shamari,obidni dumi i t.n ... Ne znam kak da podhodq s vseki edin , osobeno s tiq , koito s emislqt za liderki ... bihte li mi dali syvet kakvo bih mogla da napravq az v sluchaq , za obshtoto blago :( ?

За съжаление, ако те сами не се променят, ти нищо не можеш да направиш.
Не си случила на съученици, това е. Може да ти е гадно и тежко, но колкото и банално и изтъркано да звучи, понякога се случват и такива неща.
Бъди себе си.
Можеш да бъдеш сигурна, че ще имаш незабравими спомени с истинските ти приятели. :wink: