PDA

View Full Version : Kakvi sa simptomite



10-20-2006, 17:00
na visko i nisko kruvno? t.e kakvo ti stava kato ti e visoko kruvnoto i kakvo kato ti e nisko ?

DoPye
10-20-2006, 17:06
na visko i nisko kruvno? t.e kakvo ti stava kato ti e visoko kruvnoto i kakvo kato ti e nisko ?

нямам представа при ниско обаче май почва да ти си вие свят и е хубаво да хапнеш нещо сладко :D нещо такова май беше

Kisses_P
10-20-2006, 17:52
при ниско кръвно крайниците са ти ледени, иска ти се да полегнеш, вие ти се свят, припадък
високо- главоболие......

sladoled
10-20-2006, 18:14
Правя уговорка, че става дума за кръвно налягане в млада възраст.
При ниско:сънливост, виене на свят, главоболие,залитане и пр.
При високо:главоболие/предимно в тилната област/, гадене, зрителни смущения, отпадналост.
По принцип оплакванията са много общи и преди да се измери кръвното е трудно да разбереш точно какво е .При възрастнит например може да липсват оплаквания и пак да е високо.

sladoled
10-20-2006, 18:15
Правя уговорка, че става дума за кръвно налягане в млада възраст.
При ниско:сънливост, виене на свят, главоболие,залитане и пр.
При високо:главоболие/предимно в тилната област/, гадене, зрителни смущения, отпадналост.
По принцип оплакванията са много общи и преди да се измери кръвното е трудно да разбереш точно какво е .При възрастнит например може да липсват оплаквания и пак да е високо.

sladoled
10-20-2006, 18:16
Правя уговорка, че става дума за кръвно налягане в млада възраст.
При ниско:сънливост, виене на свят, главоболие,залитане и пр.
При високо:главоболие/предимно в тилната област/, гадене, зрителни смущения, отпадналост.
По принцип оплакванията са много общи и преди да се измери кръвното е трудно да разбереш точно какво е .При възрастните например може да липсват оплаквания и пак да е високо.

Just_One_Girl
10-20-2006, 21:10
За високо не мога да говоря не знам. Аз съм с ниско кръвно и по принцип съм му свикнала. Като си вървя по пътя нямам проблеми... Е като има много хора на едно място почва да ми се вие свят, ама съм свикнала. Също така като стана, независимо дали рязко или плавно, пак ми се вие свят. И на това съм свикнала. Вече не ми правят такова впечатление. Това, че са ти ледени крайниците не е вярно, поне при мен. Последния път като ми падна рязко кръвното ето какво стана: Бях в едно кафе, седнала съм на бара, лафя си с персонала, всичко ок. Е да ама беше адската жега, почна да ми става горещо, размъти ми се погледа почнах да виждам само сиви петна и нищо друго, учите ми писнаха, цялата се препотих, после имаше локви... Абе гадничко, ама това става горе-долу и се преживява. То обикновено като ти е високо или ниско кръвното си е за цял живот и няма оправия, ще си го търпим... :)