PDA

View Full Version : DC++



10-20-2006, 17:17
tai kato sam na ograni4en trafik me interesuva s programata DC++ bezplatno li se teglqt filmite i muzikata toest vzimat li se megabaiti

10-20-2006, 17:45
Абсолютно безплатно-аз оттам тегля.Има адски много филми и е готинка :P

10-20-2006, 17:47
a otkade moga da si go izteglq

Titan
10-20-2006, 18:30
http://www.dcpp.net/

Just_One_Girl
10-20-2006, 19:20
Хахахах лелеее... Вие ме разбихте бе :lol: :lol: :lol: Не знаете ли, че няма безплатен обяд. Теглели се безплатно... заблудени хора. Теглиш безплатно когато DC Hub-а ( за който не знае какво е правя аналог с канал в IRC), се поддържа от твоя доставчик и разбира се доставчика е решил, че иска в локалната мрежа да е на аванта. Например на моя доставчик локалният хъб е dc.tyrnovo.com, но до него външни потребители нямат достъп. Dc.data.bg, например, е хъб, достъпен за всички, но оттам се тегли с трафик. Та... конкретен и ясен отговор на въпроса ти - с DC++ се тегли "безплатно" само в определени случаи. Птай си доставчиците има ли такава екстра при вас и ако да - кой е хъба. Успех!

Forslor
10-21-2006, 15:02
Хахахах лелеее... Вие ме разбихте бе :lol: :lol: :lol: Не знаете ли, че няма безплатен обяд. Теглели се безплатно... заблудени хора. Теглиш безплатно когато DC Hub-а ( за който не знае какво е правя аналог с канал в IRC), се поддържа от твоя доставчик и разбира се доставчика е решил, че иска в локалната мрежа да е на аванта. Например на моя доставчик локалният хъб е dc.tyrnovo.com, но до него външни потребители нямат достъп. Dc.data.bg, например, е хъб, достъпен за всички, но оттам се тегли с трафик. Та... конкретен и ясен отговор на въпроса ти - с DC++ се тегли "безплатно" само в определени случаи. Птай си доставчиците има ли такава екстра при вас и ако да - кой е хъба. Успех!
:smt005 Защо не му описа и ибясни устройството на dc++ ...Оля се ,и с този аналог (no comment).... :)
Та сега наистина отговарям конкретно на въпроса : Филмите и музиката се теглят безплатно(не плащаш за тях), обаче ако си на трафик плащаш ( тези които са на неограничен internet достъп -за тях е напълно фрий).
:wink: