PDA

View Full Version : kak da pomolq nashte?



neznam_kak
10-20-2006, 17:30
emi ot dve godini sam v novo daskalo i ne moga da svikna nito s daskalite,nito s say4enicite si. mnogo mi e gadno :( 4uvstvam 4e tam prosto ne e moeto mqsto.ot kakto y4a v tova y4ilishte super mnogo se zatvorih v sebe si,promenih se.prosto ne mi haresva klasa,ne moga da namerq priqtelka s koqto da spodelqm,sichko mi e mnogo osobeno i veche ne izdarjam.iskam da se izmestq adski mnogo.molq vi ot4aqno daite mi savet ili ideq kak da pomolq nashite da me izmestqt :( ne izdarjam veche,4ak mi se pla4e,iskam da se mahna ot tam!ne mi e mqstoto v tova y4ili6te :smt010 molq vi pomognete mi

ProstoAz
10-20-2006, 17:31
Кажи им това, което си написала тук, пусни 2-3 сълзи и готово! :wink:

leko_otkachena
10-20-2006, 17:32
emi ot dve godini sam v novo daskalo i ne moga da svikna nito s daskalite,nito s say4enicite si. mnogo mi e gadno :( 4uvstvam 4e tam prosto ne e moeto mqsto.ot kakto y4a v tova y4ilishte super mnogo se zatvorih v sebe si,promenih se.prosto ne mi haresva klasa,ne moga da namerq priqtelka s koqto da spodelqm,sichko mi e mnogo osobeno i veche ne izdarjam.iskam da se izmestq adski mnogo.molq vi ot4aqno daite mi savet ili ideq kak da pomolq nashite da me izmestqt :( ne izdarjam veche,4ak mi se pla4e,iskam da se mahna ot tam!ne mi e mqstoto v tova y4ili6te :smt010 molq vi pomognete mizashto napravo ne opitash da im go kajesh bez da uvurtash?

nenznam_kak
10-20-2006, 17:34
otgovarqm i na 2ta posta:ami ne e tolkova lesno kolkoto izglejda,az moga da go napravq.pravila sam go,plakala sam,no te vinagi si mislqt 4e go pravq ei taka,4e shte svikna,4e otna4aloto 6te e taka.ama tova sa 2 godini!!! :shock: maleee...... ;{{{ s nqkolko dumi i salzi edva li shte se polu4i :smt009

titin4eto
10-20-2006, 17:51
Кажи им как се чувсваш - че там не ти е мястото и т. н. и също така, че щом от две години си там и нищо не се е променило, то и в бъдеще няма... според мен само този последен аргумент ти липсва...

Kisses_P
10-20-2006, 17:51
от къде знаеш ,че като отидеш в друго учулище няма да е същото? Ще отидеш там, другите ще са били няколко години заедно, ти ще си новодошлата и може да се получи изолация като в сегашното ти училище и да не успееш да се приспособиш. Помисли хубаво и се опитай да свикнеш. Няма нвъзможни неща стига да искаш. Ще свикнеш и с даскалите и със съучениците. И аз моите мин година не ги понасях но свикнах.. даже почват да ми харесват... :-k

10-20-2006, 18:01
от къде знаеш ,че като отидеш в друго учулище няма да е същото? Ще отидеш там, другите ще са били няколко години заедно, ти ще си новодошлата и може да се получи изолация като в сегашното ти училище и да не успееш да се приспособиш. Помисли хубаво и се опитай да свикнеш. Няма нвъзможни неща стига да искаш. Ще свикнеш и с даскалите и със съучениците. И аз моите мин година не ги понасях но свикнах.. даже почват да ми харесват... :-kdrugite ne sa bili zaedno ot nqkolko godini.govorq za y4ili6te sled 7 klas.pomislila sam mnogo hubavo.prez tova vreme se otdale4ih ot priqtelite si,daje bih kazala 4e ve4e nqmam takiva.neznam kakvo da pravq

^cool^girl^
10-20-2006, 18:01
Ами просто поговори с ваще, обясни им начина по който се чувстваш и това че на теб самата не ти е приятна обстановката там и ти влияе зле.Сигурна съм че родителите ти ще ти разберат и помогнат....все пак са ти родители и биха дали всичко за да си добре ти... :wink: :wink: :wink:

neznam_kak
10-20-2006, 18:06
Ами просто поговори с ваще, обясни им начина по който се чувстваш и това че на теб самата не ти е приятна обстановката там и ти влияе зле.Сигурна съм че родителите ти ще ти разберат и помогнат....все пак са ти родители и биха дали всичко за да си добре ти... :wink: :wink: :wink:prava si.ako razberat kak se 4uvstvam 6te mi pomognat.e tam e problema,te mai ne mogat da go razberat.vijdat 4e ve4e dori i ot kashti ne izlizam,4e klasa mi e kofti,4e daskalite ne stavat,no vapreki tova nishto ne stava :( strah me e da gi pitam direktno dali 6te me izmestqt,zashtoto 99% 6te kajat:ti dobre li si?kak da te mestim sq?nqma da stane,shte sviknesh :{{{{

white_chik
10-20-2006, 18:46
Еми,кажи им,че си направила всичко възможно,за да свикнеш и да се приобщищ към новия клас,но не става и им кажи,че е егоистично от тяхна страна да ти разрушават цялото детство

titin4eto
10-20-2006, 19:00
и им кажи,че е егоистично от тяхна страна да ти разрушават цялото детство Ха така! това направо ще ги разбие!!!

SummeRLove08
10-20-2006, 19:16
Според мен единственият ти начин е да се примириш. :smt012
Сигурна съм,че ако се поогледаш и "поразтърсиш" малко ще откриеш хора по които си падаш и може да се разбирате добре,независимо от кой клас.Важното е да не падаш повече духом и да гледаш оптимистично на нещата! :smt023 :wink:

neznam_kak
10-20-2006, 19:21
Според мен единственият ти начин е да се примириш. :smt012
Сигурна съм,че ако се поогледаш и "поразтърсиш" малко ще откриеш хора по които си падаш и може да се разбирате добре,независимо от кой клас.Важното е да не падаш повече духом и да гледаш оптимистично на нещата! :smt023 :wink: hm... emi az se primirqvah 2 godini ! :smt010 sajalqvam veche ne moga... znam 4e sigurno nqma da me izmestqt,koeto sashto 6te mi se otrazi mnogo zle,no nikoga nqma da se primirq s tova

Тудор
10-20-2006, 19:22
Ако трябва да бъда откровен, и аз съм в такова положение. Аз лично нямам много контакти в училище, затова пък извън него имам. Достатъчно ми е. В училище съм да уча, не да си търся приятели Те не са там, извън него са. Изгради си мироглед, подобен на моя, ще ти стане по-добре. Приеми училището като работно място - това е!

neznam_kak
10-20-2006, 19:29
Ако трябва да бъда откровен, и аз съм в такова положение. Аз лично нямам много контакти в училище, затова пък извън него имам. Достатъчно ми е. В училище съм да уча, не да си търся приятели Те не са там, извън него са. Изгради си мироглед, подобен на моя, ще ти стане по-добре. Приеми училището като работно място - това е!az ne kazvam 4e sam tam za da tarsq priqteli,do skoro imah takiva izvan nego,a sega veche nqmam blagodarenie na nego.nqkak si ne mi se izliza,ne moga da spodelqm veche s nikoi nishto! :( prosty samo tuk moga da si kaja tova koeto 4yvstvam

aliq
10-20-2006, 22:01
kaji im go napravo ama trqbva i ti da polagash usiliq,za da sviknesh s novoto,za6toto seki 4ovek si promenq na4ina na jivot rano ili kasno i trudno se skikva mislq 4e vashite shte te razberat ako im kajesh :-)

vaia_pld_f@abv.bg
10-21-2006, 11:01
ami spored men tva vsi4koto,koeto go napisa tuka trqa da im go kaje6 i na tqh!vse pak te iskat nai-dobroto za teb,no trqbva i da se saobrazqvat i malko s tvoite 4uvstva i t.n.!ako iska6 mojem i po-podrobno da si pi6em vaia_pld_f@abv.bg i se nadqvam i vsi4ko da se opravi!!!kasmet.

kofti_nick
10-21-2006, 11:45
Прави се на сърдита няколко дена :) Не им говори не яж ... Те сами ще те питат кво става с теб ... Ти им кажи па кфото стане :) :)