PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Предложи ми, но аз харесвам друг ?



10-20-2006, 18:44
Hora,mislete si kfoto iskate za men,napravih golqma gre6ka!luda sum po 1 mom4e.......vijdam 4e i to me haresva,no ne6to go spira da si priznae!a v moq klas ima 1 mom4e koeto mnoo me haresva i mi predloji da trugnem v4era!a az mu kazah 4e 6e si pomislq i 4e moje da trugnem,makar vuob6te da ne go haresvam!a istinata e,4e go napravih za da nakaram mom4eto koeto haresvam da revnuva......Zatova otgovorete mi da priema li na sau4enika mi ili da produljavam da 4akam?

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

SuRvIvOr_GiRl
10-20-2006, 18:58
Znae6 li,i az napravih syshtata greshka predi vreme i ujasno syjalqvam,zashtoto naranih edno nevinno vlubeno momche.Po-dobre ne trygvai sys syuchenika si.Mnogo shte go naranish a i ti shte stradash.Kato za nachalo kaji na momcheto koeto haresvash kakvo izpitvach kym nego,pyk ako to naistina te haresva shte ti predloji.Nadqvam se da sym ti pomognala milichka

sometimes_
10-20-2006, 19:00
Ако тръгнеш с другото момче не би спечелила нищо.Нито ревност , нито щастие, нито удовлетворение.По-скоро момчето, което харесваш ще се откаже от теб (ако, евентуално, те харесва). По-добре си стой на дупето и направи нещо, за да си с него, а не да залъгваш другото момче.

Slave4You
10-20-2006, 20:21
mn qsno 4e nqma da trygne6 s tova mom4e ot tvoq klas !!! kato ne go haresva6 za kvo ti e?kato trydne6 s nego kakvo 6te postige6?6te nakara6 li vyprosnoto mom4e da te haresa?ne!samo 6te go otdale4i6 ot sebe si o6te pove4e!

IKisseDAGirL
10-20-2006, 20:42
Ако тръгнеш с другото момче не би спечелила нищо.Нито ревност , нито щастие, нито удовлетворение.По-скоро момчето, което харесваш ще се откаже от теб (ако, евентуално, те харесва). По-добре си стой на дупето и направи нещо, за да си с него, а не да залъгваш другото момче.
ахам.. :roll:

GLeZoRanA
10-20-2006, 20:42
Ако тръгнеш с другото момче не би спечелила нищо.Нито ревност , нито щастие, нито удовлетворение.По-скоро момчето, което харесваш ще се откаже от теб (ако, евентуално, те харесва). По-добре си стой на дупето и направи нещо, за да си с него, а не да залъгваш другото момче. Съгласна ! Без частта да си стойш на дупето.Ако си стойш и чакаш да ти падне момчето от тавана , нищо няма да се получи. Виж дали този който харесваш изпитва симпатии към тебе и ако видиш , че има нещо такова действай.Но недей да си играеш с другото момче което ти е предположило :roll:

Scarabey
10-20-2006, 21:04
Аве ти луда ли си?По-добре не тръгвай с тоя от твоя клас.Първо не го харесваш и второ нищо няма да спечелиш,а само ще отблъснеш момчето,което харесваш.

Cosmo
10-21-2006, 01:04
Nqma absliutno nikakav smisyl da trygvash s momcheto ot tvoq klas!Polzata ti e NULEVA....po dobre napravi neshto sprqmo drugoto momche...zagovori go,otidete na kafe...prekarvaite poveche vreme zaedno :wink:
Ako sedish i chakash nishto nqma da stane....nai mn momcheto da zagubi interesen kam teb! :smt023

koalka
10-21-2006, 05:46
Това е най-тъпото да го караш да ревнува.Първо-ще лъжеш момчето,което те харесва и второ-момчето,което ти харесваш ще си помисли,че не го харесваш.За това отиди при него,събери смелост и му признай и то питай за чувствата му.

tosti
10-21-2006, 08:15
be kvo 6e 4aka6 ne e zadaljitelno mom4eto da napravi purvata kra4ka po nqkoga momi4eto prai purvata stupka kvo da prai6 :) ;-)

KuReC
10-21-2006, 14:13
ne trugvai s toq ot toq klas mi pokani drugoto mom4e da sa vidite

kofti_nick
10-21-2006, 14:15
Не !

TaKe_SmILeS
10-21-2006, 14:23
za kakvo 6te trugva6 s mom4e,koeto ne haresva6,pri polojenie,4e ima6 6ans s mom4e,koeto haresva6

madlencheto:)
10-21-2006, 14:33
Недей!Няма смисъл ...
Ако се хванеш с това момче от твоя клас няма да бъдеш щастлива нито ти - нито той!По този начин само ще го нараниш,защото ще го лъжеш за чувствата си и на двамата ще ви е гадно.Няма да постигнеш нищо .. .
а и това момче,което го харесваш може да реагира и по друг начин ,вместо да те ревнува и да се бори за теб може да се отдръпне и да загубиш шансовете си с него ..така,че по-добре или продължавай да чакаш,момчето което харесваш или просто ги забрави и двамата;] Ще се появи някой по-добър за теб!