PDA

View Full Version : КАк мислите?



SlyN4o`f
10-20-2006, 20:08
Ох голяма тъпотия е т'ва Big Brother!Чудя се как са успели да съберат на едно място тлкова много изроди!Не знам аз много се радвах на Star Academy-адски яки хора със страшно много потенциал в тях!А брадарите?Какво и в едно и две и в три-все едно и също-идиотщина!Защо спряха стар академи?Вие как мислите зашо българския народ гледа повече тези болкуци,а не гледа истинските хора ,които живеят с мечтите си и се борят за тях? :-k

In4iTu_
10-20-2006, 20:15
Абе наистина е тъпо, ама като се замисля и аз спадам към тези хора, които гледат простотията. Когато съм в къщи и няма какво да прая гледам Биг Брадър, не това Сървайвър..Във второто простотията е по-малка, но другото е по-интересно точно с това...затова се гледа от толкова хора.

priti_kiti
10-20-2006, 20:17
еми събужда повече интерес,както се вижда.. мен лично са ми адски противни сичките,ама.. на :-s
просто предаване ... такива хора са събрали,дето са точно типичните българи... педераси,интриганти и лигли..

MauMyHkaTa
10-20-2006, 20:50
Абсолтно съгласна съм с мненията до тук!!! Ами защо... защото все повече хора за голямо съжаление гледат и (още по-трагичното!!!) подражават на такива (ще ме извинявате ама...) прост*ци и олиг*френи! Много хора си мислят че това е начинът да станеш смешен, забавен и не знам какво още - това че се правиш на иДиОт!!! А аз не виждам кое му е хубавото :-k Жалко че такива хора нямат огледало пред себе си и малко по-добра съвест, та да се видят на какво приличат... Наистина другата дилема е как този път в къщата им само се злослови срещу всички останали без изключения... не съм очаквала, наистина не съм, че може всеки един от съквартирантите така да говори против останалите.. Акълът ми не можа да побере това че нямаше НИТО ЕДИН човек, който да остане безпристрастен поне, или ако той е бил такъв, то той винаги е бил обсъждан именно поради тази причина, след което после става същия като другите - говори,лицемерничи и т.н. Жалко... това са българите, участници в Биг Брадър... уж представителни за нашия народ!!! ](*,) [-(

Eleonora
10-20-2006, 20:55
Еми аз не отри4ам, 4е о ледам.Но ми е интересно да ледам хората, разлните им мнения.Поведението им...опитвам се да и изу4авам по този на4ин :-k

machoka
10-20-2006, 20:57
Какво точно би трябвало да означава 'нашия народ'. Не ми е приятно да ме слагат в унисон с масата.

Аз пък не гледам точно Брадъра.. е гледам Сървайвър чат-пат, но на брадъра от първия му сезон до ся да съм гледал два епизода, колкото да разбера к'ва простотия е..
и не знам защо хората си губят от времето, за да гледат сеира на някакви болни хора ](*,)

Amayo
10-20-2006, 21:00
Щото си е смешно :lol: .

DoPye
10-20-2006, 21:04
ami mnoo e tapo nqmam domu

MauMyHkaTa
10-20-2006, 21:10
Какво точно би трябвало да означава 'нашия народ'. Не ми е приятно да ме слагат в унисон с масата. извинявай, ако съм те засегнала с нещо, не е била тази целта ми! Използвайки думите "нашия народ" имах предвид нашия народ :) -българският! Ти не си ли част о него? Съмнявам се, че ти е приятно да знаеш че онези хора там са вкарани в къщатакато представители на българския народ! Там е проблема! Защо трябва да гледаме подобни неудачници и постоянните им критики и интриги с останалите, вместо да научим нещо ново, или дори да се насладим на интелигентността на някои по-умни?! Не знам, но "аман" вече от караници!!! А се убедих че тфа предаване май цели точно това и то само за да бъде гледано и да печели аудитория самата телевизия, естествено!

machoka
10-20-2006, 21:15
Много просто, няколко умни хора печелят пари заради ограничеността на 'масата'. За съжаление масата тук на Балканите е съвсем различна от масата в западните страни, но уви, до няколко години очаквам да се нормализира положението.

Това е проблем - нас ни радват конфликтите, интригите, наслаждаваме се гледайки ги.. което за мен е срамно - ето защо не се отъждествявам глобално с 'българския народ'.. :)

Amayo
10-20-2006, 21:17
Абе ква па е ограничеността на масата в българия. Я гледайте клипчета от унгарския или немския биг брадър къде се ебат по 5ма в ваната и тн...

GossipGirl89
10-20-2006, 21:32
Абе наистина е тъпо, ама като се замисля и аз спадам към тези хора, които гледат простотията. Когато съм в къщи и няма какво да прая гледам Биг Брадър, не това Сървайвър..Във второто простотията е по-малка, но другото е по-интересно точно с това...затова се гледа от толкова хора.

Да,аз също съм така.

Sweety-Tweety
10-26-2006, 16:27
Гледа се от повече хора,защото българите са съирджии и се кефат на проблемите и издънките на хората,а не на прогреса на младите.

Amayo
10-26-2006, 16:49
Ма кво ше кажете за прическата на Панаьот :lol: ? Страхотна работа а?

leko_otkachena
10-26-2006, 16:51
tova predavane si e pulna prostotiq!

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-26-2006, 19:43
men li4no nito BB nito star academy mi haresvat :? ve4e de