PDA

View Full Version : Ще ви бъда благодарна, ако помогнете



10-20-2006, 20:16
Имам един въпрос.Имам една приятелка,която се облича адски готино и винаги е с маркови дрехи.Наистина супер много ми харесва стилът й на обличане и честно казано си мислех,че пръска сумати пари за тези нови и нови дрехи,които непрекъснато си купува.Докато един ден съвсем случайно се заговорихме на тема поредния й нов панталон и тя сподели,че всъщност е намерила в София някакъв магазин, в който продават маркови дрехи с леки фабрични дефекти на изгодни цени,които всеки нормален човек може да си позволи.Та моят въпрос към всички вие,които сте от София е дали знаете къде в столицата има подобни магазини?

GLeZoRanA
10-20-2006, 20:34
Има много ама аз знам само този който се намира на булевард Христо Ботев

10-20-2006, 21:16
a dali ima takiva magazini v varna i kade?












:shock:

NaDuFcHe
10-20-2006, 21:24
Poprincip ima adski mnogo obache ne znam kude sa...za toq na Hristo Botev i az sum chivala mislq che ima i v Emil Markov...Znam che po putq ot Sf do Pernik ima strashno gotin magazin za markovo belio na super nisko ceni daje sum hodila naistina ima neshta koito ot tam moje d ais vzemehs za 20 lv a po centura sushtite sa za po 50-70

strange__
10-21-2006, 07:20
А този на Христо Ботев къде точно е? В смисъл лизо ли е до големия булевард М. Скобелев или е по-скоро към Солунска? :-D Казвайте,ако знаете и други такива магазини,че утре мисля да пообиколя малко 8)

maybelline
10-21-2006, 09:43
Ами питай приятелката си!Нали тя се облича готино?Значи тя знае.

10-21-2006, 17:18
ieee namerih go toq magazin v varna! trqbva da go posetq! ;)

10-21-2006, 18:45
dobre de,are kazete nesto i za sofiq,budete malko po to4ni.plsssssss

bawarec
10-21-2006, 18:52
dobre de,are kazete nesto i za sofiq,budete malko po to4ni.plsssssss аз знам за съществуването на 3 такива магазина 2 от които са на колелото на трамвай номер 5 на Съдебната плата след като завие след нея явява се първа спирка там има 2 такива магазина до една механа май бяха там ,третият се намира на улица Христо Ботев от дясната страна в посока Централна гара ,преди трамвайната спирка на 9--ката и другите трамвай има много магазини за Авто-чати и магазинчето е малко едно такова ма иначе има много евтини маркови дрехи :D

the_destiny
10-21-2006, 20:10
Аз знам за един на Солунска и една от пресечките й, в отсечката между Витошка и Христо Ботев.

Da_Bitch
10-21-2006, 21:39
А в Плевен има ли :lol: :lol: :lol:

Tambuktu
10-21-2006, 23:44
sladurani, ne se zablujdavaite. taka nare4enite magazini za "brakuvani markovi stoki" ne prodavat markovi drehi, a dobre poznatite parcalki no s etiket "Morgan" ili o6te po-zle "Replay". boleznenata istina e, 4e ako naistina iska6 da nosi6 bluzka napravena v italiq, a ne v turciq, trqbva da dobavi6 nqkoi drug lev otgore. ne me razbiraite pogre6no, ne iskam da sym cini4na, no tova e moq opit. take care!