PDA

View Full Version : Kakvi sa



Rush_girl
10-21-2006, 07:44
Какви са признаците че става6 металче?TH,LP?

Mo6nooo
10-21-2006, 07:49
Това са признаците, че ставаш поп-че... :lol:

Ако искаш да станеш метълче чуй грепи като Amon Amarth, Judas Priest, Beseech, Cradle Of Filth, Testament, Metallica (старите), Evergrey, Opeth...

Е то това е метъл.

priti_kiti
10-21-2006, 07:57
TH ? тва Токио Хотел ли са? метъл?
Линкин Парк? метъл?
според мен пък са кръстоска между поп и рап :lol:

'баси и признаците за ставане на метАлче..

DoPye
10-21-2006, 08:18
Какви са признаците че става6 металче?TH,LP?

отиваш зимаш си кубенки черни джинси някви метъмски блузи някам пентаграм или обърнат кръс и почваш да слушаш метъл лесно е :D :D

sAsHeTo0_f
10-21-2006, 08:22
ае теглиш си един нож и си наи-големия метал на света хЬАХЬАЬАхаьхЬА

DoPye
10-21-2006, 08:23
TH ? тва Токио Хотел ли са? метъл?
Линкин Парк? метъл?
според мен пък са кръстоска между поп и рап :lol:

'баси и признаците за ставане на метАлче..

и чалга

Psycho Realm
10-21-2006, 08:24
Total Ignore. Стига с тия шитчета Токио Хотел, ЛП.

priti_kiti
10-21-2006, 08:26
Ъм бате,сори за оффтопика,ама..
sAsHeTo0_f аре да си смалиш малко аватара? :shock:

maldini
10-21-2006, 09:00
Няма никакви признаци затова дали си метъл или не.Трябва музиката да ти харесва и да я слушаш просто,защото ти е любима.Да се правиш на нещо,което не си,си е истинска трагедия.

DoPye
10-21-2006, 09:01
или го направи по малък

In4iTu_
10-21-2006, 09:05
Просто започваш да слушаш метъл...,но все пак, ако тази музика не ти допада, няма смисъл да я слушаш насила, само за да се харесаш на някого...(например)

6emet4e
10-21-2006, 09:05
или го направи по малък извиняваи ама дали ще го смали или ще го направи по малък не е ли едно и също?!? :lol:

DoPye
10-21-2006, 09:15
или го направи по малък извиняваи ама дали ще го смали или ще го направи по малък не е ли едно и също?!? :lol:

извинена си :lol: :lol: :lol: :lol:

DetE-Idi0t
10-21-2006, 11:01
Хахаха... емиии няма признаци.
Започват да ти харесват добрите, но по-леки групи в тази област... LP и гей хотел ги слушат и чалгите... следователно не са никакъв призрак.

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-21-2006, 14:26
Просто започваш да слушаш метъл...,но все пак, ако тази музика не ти допада, няма смисъл да я слушаш насила, само за да се харесаш на някого...(например)

dam taka e .. abe kak mojesh da zadavash takuv vupros :-s

LunaTriCk
10-21-2006, 14:31
вместо сапун в дясната ръка държиш бутилка бира :-D

Smiley_Girl
10-21-2006, 15:00
Еми...чалгата почва да те дразни и разбираш,че в една песен трябва да има смисъл.А като слушаш китари ти става хубаво 8)

drawers
10-21-2006, 16:15
съветвам те точно ти да не ставаш
:x

Smiley_Girl
10-21-2006, 16:22
съветвам те точно ти да не ставаш
:xЩо пък?Ко лошо има да си метъл?

drawers
10-21-2006, 16:26
да съм казала, че има лошо да бъдеш метъл? о.0
имах предвид, че щом се ориентира към ЛП, за нея е по-дбре да не става

Rush_girl
10-21-2006, 16:48
съветвам те точно ти да не ставаш
:x
Да не би да се познаваме

drawers
10-21-2006, 16:50
LP, TH...
нее, не се заяждам, но просто това е...по-различно от метъл. обикновено го слушат тези, които нямат понятие на тема метъл, а просто слушат, защото е модерно. иначе си ги слушай :x (тая емотиконка много ме кефи)

Smiley_Girl
10-21-2006, 16:57
Ми не виждам нищо лошо да започнеш от това.Аз първо се зарибих по Evanescence,а сега се кефя и на Metallica,Pantera,Cradle...Не може да се кефиш на Кристина В Килера,да чуеш Judas и изведнъж да ти хареса :roll:

Momchence
10-21-2006, 16:58
Какви са признаците че ставаш "металче" ли? Ами почваш да пускаш тъпи теми по тъпи форуми :) Това е най-сигурният признак :))

Smiley_Girl
10-21-2006, 17:05
Какви са признаците че ставаш "металче" ли? Ами почваш да пускаш тъпи теми по тъпи форуми :) Това е най-сигурният признак :))
Е ся,не знае човечката.Като не знаеш питаш,нали?
А ти какви "смиптоми" имаш?Или просто си питаш?

drawers
10-21-2006, 17:15
Ми не виждам нищо лошо да започнеш от това.Аз първо се зарибих по Evanescence,а сега се кефя и на Metallica,Pantera,Cradle...Не може да се кефиш на Кристина В Килера,да чуеш Judas и изведнъж да ти хареса :roll:

всъщност може #-o

Smiley_Girl
10-21-2006, 17:17
Ми не виждам нищо лошо да започнеш от това.Аз първо се зарибих по Evanescence,а сега се кефя и на Metallica,Pantera,Cradle...Не може да се кефиш на Кристина В Килера,да чуеш Judas и изведнъж да ти хареса :roll:

всъщност може #-o
Ми нз,може би си зависи и от човека

DetE-Idi0t
10-21-2006, 17:26
вместо сапун в дясната ръка държиш бутилка бира :-D #-o ](*,) :smt019

scissorhand
10-21-2006, 17:58
Металче? :lol:
Ами добиваш метален отблясък и посивяваш.../най-често, но може и да пожълтееш, зависи от вида на метала/ :-)

LunaTriCk
10-21-2006, 18:13
вместо сапун в дясната ръка държиш бутилка бира :-D #-o ](*,) :smt019

кажи ми пък сега, че си го взел насериозно ](*,)

Joey Tempest
10-21-2006, 18:50
Ще изредя само десет признака, тъй като нямам време за повече. Изпитани са! Гарантирани!!!

1-ви признак - научаваш, че по-правилно е да се каже "метълист", а не метАлче.

2-ри признак - някоя по-известна банда от 70-те или 80-те години на миналия век ти влиза под кожата, да речем Джудас, Сабат, Мейдън, Мегадет, У.А.С.П., Металлика, Менъуор, Хеллоуийн, Лед Зепелин, Пърпъл, Ей Си /Ди Си, Рейнбоу, Содъм, Дестръкшън, Ахат.

3-ти признак - осъзнаваш, че Дейв Мъстейн е много по-голям пич от Азис, а Анджела Госсоу има много по-големи цици от Десислава или Камелия.

4-ти признак - усещаш, че адски много те влече всяка вечер да се забиваш в рок дупките в града ти (дай Боже да е София, че тука са бол) и да куфееш.

5-ти признак - осъзнаваш, че най-приятната компания се състои от дългокоси пичове с черни дрехи, а най-яката тема за разговор е дали Даръл Робъртс успешно се справя с партиите на Крис Холмз от първия албум на W.A.S.P. като ги свири на живо или песните звучат съвсем различно.

6-ти признак - осъзнаваш, че втората по якост тема е дали е справедливо Руупе Латвалла да свири сола само в три от песните в последния албум на Бодъм за сметка на Алекси.

7-ти признак - не се спираш да цъкаш с език и да се чудиш как Ози Осбърн винаги успява да вземе най-добрите китаристи за записите на соловите си проекти и спориш с метъл дружките си кои албуми на Ози са най-добри - тези с Ренди Роудс, с Джейк И. Лий или със Закк Уайлд на китарата.

8-ми признак - изравяш старата китара на баба си или си купуваш нова за стотина кинта и започваш да си джаркаш разни работици на гореспоменатите банди.

9-ти признак - срещаш някоя метъл дружка по улицата и веднага се забивате в първата рок дупка да пиете бира и да коментирате как звучат китарите на Деф Лепърд днес в сравнение с ерата на 'Hysteria'.

10-ти признак - като те поканят на чалга купон, отиваш и си носиш CD на Carcass или Death. Пускаш го точно когато другите най-малко очакват, показваш среден пръст и се изнасяш, след това се забиваш в най-близката рок дупка и задължително виждаш някоя метъл дружка, с която започвате спор на тема "Бон Скот или Брайън Джонсън" или "Ози или Дио"...

koalka
10-21-2006, 20:02
Яко метъл са Токио Хотел и Линкин Парк...да знаеш.

Smiley_Girl
10-22-2006, 17:34
Яко метъл са Токио Хотел и Линкин Парк...да знаеш.
И Аврил (тя е хеви) :-D

psycho_girl
10-22-2006, 20:07
vmirisva6 se otkum glavata :smt019

ErinEverly
10-22-2006, 20:19
Няма никакви признаци затова дали си метъл или не.Трябва музиката да ти харесва и да я слушаш просто,защото ти е любима.Да се правиш на нещо,което не си,си е истинска трагедия.

Напълно съм съгласна. Бтв, за кубинките, които бяха споменати по-горе не съм съгласна. Нещо ви се бъркат понятията пънк, метъл и рок. Ще обясня.

Метъл :arrow: Рок :arrow: Пънк

Или с думи - пънкът е стил на рока, а рокът е хеви метъл.
Но тва не значи че металите се обличат като пункари, рокарите като метъли и т.н. :lol:

Elektra_x
10-22-2006, 20:23
Какви са признаците че става6 металче?TH,LP?
ОМГ защо преди да пуснеш някоя тема не помислиш малко?! незнам коя подред глупава тема чета пусната от теб.
1. Токио Хотел не са метъл!
2.И Линкин Парк не са метъл!
3.Признаци за метъл няма или си или не си!

Joey Tempest
10-22-2006, 22:05
Или с думи - пънкът е стил на рока, а рокът е хеви метъл.
Но тва не значи че металите се обличат като пункари, рокарите като метъли и т.н. :lol: [/b]

Ммммне, не си съвсем права. Понятията са доста широки и може доста да се поспори по тази тема. Като цяло рокът е в основата на тези стилове. Но не можеш да кажеш, че "рокът е хеви метъл". Вярно е, че през 60-те и 70-те за хеви метъл банди са били смятани The Who, The Kinks, Deep Purple или Led Zep, например, но днес понятието "метъл музика" е изменило смисъла си. А рок свирят и банди като Roxette, The Cranberries, R.E.M., Oasis и много много други, но не можем да си кривим душата да ги наричаме метъл нали? Иначе метълът и всичките му разновидности, пънкът и всичките му кръстоски и разновидности, грънджът и кво ли още не, са течения в рок музиката. Рокът е общото понятие тук. Поразрови се малко из интернет, в Уикипедиата много добре е обяснено. :wink:

А за Хотел Токио и Линкин Парк - да вярно е, че използват изкривени китари в творчеството си, но това не ги прави метъл банди. Поне не това са били целите им ако питате мен.

GLeZoRanA
10-22-2006, 22:07
Силно главоболие,шум в ушите,гадене,температура....

Joey Tempest
10-23-2006, 00:51
...алкохол в кръвта. :-D

ErinEverly
10-23-2006, 12:58
Или с думи - пънкът е стил на рока, а рокът е хеви метъл.
Но тва не значи че металите се обличат като пункари, рокарите като метъли и т.н. :lol: [/b]

Ммммне, не си съвсем права. Понятията са доста широки и може доста да се поспори по тази тема. Като цяло рокът е в основата на тези стилове. Но не можеш да кажеш, че "рокът е хеви метъл". Вярно е, че през 60-те и 70-те за хеви метъл банди са били смятани The Who, The Kinks, Deep Purple или Led Zep, например, но днес понятието "метъл музика" е изменило смисъла си. А рок свирят и банди като Roxette, The Cranberries, R.E.M., Oasis и много много други, но не можем да си кривим душата да ги наричаме метъл нали? Иначе метълът и всичките му разновидности, пънкът и всичките му кръстоски и разновидности, грънджът и кво ли още не, са течения в рок музиката. Рокът е общото понятие тук. Поразрови се малко из интернет, в Уикипедиата много добре е обяснено. :wink:

А за Хотел Токио и Линкин Парк - да вярно е, че използват изкривени китари в творчеството си, но това не ги прави метъл банди. Поне не това са били целите им ако питате мен.

Ясно е че не можем. Въпреки че нещо толкова леко като Бон Джови се смята за Софт Метъл. Аз говоря по принцип за рок групите. Винаги има изключения.
Точно пък в Уикипедия пише че сички разновидности на пънка (въпреки че пънкът е антирок), както и грънджът са разновидности на рока (клик тук, за да го видиш (http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_rock_genres)) или поне аз така съм разбрала. Просто Грънджа го пише, а и доста разновидности на пунка ги има (не съм много запозната със стила, та незнам дали са всички). Абе незнам, истината се крие някъде посредата :lol:

macy_day_parade
10-24-2006, 16:55
1. Токио Хотел не са метъл!
[/color][/b]

Tokio Hotel sa grupa gei4eta-ni6to pove4e