PDA

View Full Version : Моля Ви,кайете ми името на тази програма!



Imaginary_Love
10-21-2006, 08:40
Здравейте! Искам да ви питам за една програма за обработване на снимки. Чувала съм, че с тази програма може да се сменят очи, гърди, или да се намаляват, или увеличават и някакви други готини ефекти!Моля ви, кажете как се казва програмата и ако знаете от къде да си я дръпна :)

Titan
10-21-2006, 08:54
Програмата е Photoshop, но ако си начинаещ нищо няма да направиш :)

WILD__BOY
10-21-2006, 08:59
да и отстрани има едно яко меню. там пише: увеличение на гърди; оправяне на нос и тн.
само цъкаш и всичко е готово.
Има и универсален бутон "Стани готин". Като цъкнаш на него ставаш неустоим. :-D :-D :-D :-D :smt043
Поредният фотошоп мастъР! :smt011 ::: :-$

Imaginary_Love
10-21-2006, 09:11
Аз имам програмата Adobe Photoshop 7.0, но никаде не пише оголемяване или стани готин! Тази програма ли имате предвид???Ако е тя, има ли някаде в интернет написано как се работи с нея?????Моля, помогнете ми!

Thug_Life
10-21-2006, 09:16
Аз имам програмата Adobe Photoshop 7.0, но никаде не пише оголемяване или стани готин! Тази програма ли имате предвид???Ако е тя, има ли някаде в интернет написано как се работи с нея?????Моля, помогнете ми!
:lol: :lol: ебати ташака мноо ясно че няма да има бутон"стани готин"той човека си напраи ташак вие му повярвахте а относто програмата е май Фото шоп е ама аз не боравя с нея

miloto_girl_4e
10-21-2006, 09:31
Ох, колко сте велики като се ебавате с хора, които не разбират .. евалата... =D> ](*,) ](*,) ](*,)
Да, програмата е PhotoShop, ето ти линк в който има уроци за начинаещи и други, които са обяснени много добре, аз лично работя с програмата, но още се уча :mrgreen:
:arrow: http://www.studio-bg.com

Imaginary_Love
10-21-2006, 13:26
Много благодаря на тези, който ми помогнаха.А има ли някъде в интернет наръчкин, как се използва програмата??? :-k

Bisollini
10-21-2006, 21:46
Програмата е Photoshop, но ако си начинаещ нищо няма да направиш :)Danebi seki da se Rajda nau4en seki e na4inae6 ponqkoga .

meebo
10-22-2006, 17:01
www.photoshop-bg.com