PDA

View Full Version : PLEASE.. как става това..?



SpAcE_LaDy
10-21-2006, 13:07
Здравейте, значиии.. от доста време се опитвам чрез някакви програми да направя снимки БЕЗ ФОН.. имам предвид примерно си снимам с фотоапарата д речем някоя плюшка и после на компа я изрязвам само нея и я слагам в нов файл и въпроса ми е с коя програма мога д направя така, че като save-на файла с плюшката да е САМО тя, без какъвто и да било background отзад, просто зад картинката да е прозрачно.. както напимер е аватара ми тук във форума.. но с някаква др картинка..??? моля ви помогнете ми, защото просто не мога да намеря нищо по въпроса, търсила съм, ама нищо :(

SpAcE_LaDy
10-21-2006, 13:08
А също искам да ви питам и как мога да направя този ефект на езеро.. с движеща се вода, както е на аватара ми.. ама пак с някоя моя картинка например..? плсссс

10-21-2006, 14:27
zdrasti ne che mnogo razbiram ot kopiutri no tova mojesh da go napravish s photo impact tam ima croping tool za da mojesh da izrejesh chasta ot snimkaa koqto jelaesh a za ezeroto shte vii to tam ima mnogo razlichni igrachki i mojesh se zabavlqvash i da si smenqsh snimkata po kakvoto i da e nachin :)

Forslor
10-21-2006, 16:20
А също искам да ви питам и как мога да направя този ефект на езеро.. с движеща се вода, както е на аватара ми.. ама пак с някоя моя картинка например..? плсссс
Tърсиш и теглиш Photoshop CS . Не ме питай за линк .....предостатъчно има дадени из форума , а и нищо няма да ти стане да потърсиш в google,в някой торент,dc хъб и т.н. А за ефекта който говориш сe ползва Photoshop IMAGE READY спокс да не си мислиш ,че отделно тряба да се тегли "идва" си с Photoshop CS :wink:

SpAcE_LaDy
10-21-2006, 21:39
Mnogo vi blagodara! 6te vidq dali 6te moga d se spravq:) 10x:) :)

Bisollini
10-21-2006, 22:43
az zalagam 4e nqma da moje6 ot purviq put ako ne6to se zatrudni6 moje da pogledne6 nqkoi urok ot : www.uroci.net i www.studio-bg.com . yfa sa saitove na BG koito mogat da ti svur6at rabota

SpAcE_LaDy
10-22-2006, 09:36
az zalagam 4e nqma da moje6 ot purviq put ako ne6to se zatrudni6 moje da pogledne6 nqkoi urok ot : www.uroci.net i www.studio-bg.com . yfa sa saitove na BG koito mogat da ti svur6at rabota

MNOGO TI BLAGODARIA, 6TE PROBVAM:) super:) dano stane:) dori d ne e ot 1viq put, pone d se nau4a nqkoga, ot mn vreme iskam d moga d pravq tezi ne6ta:) Mersi:) :roll: