PDA

View Full Version : Всичко е объркано



No_Name_now
10-21-2006, 12:51
Все още обичам бифшят си,с който бяхме заедно една година,но преди 2 години се разделихме-а аз и продължавам да си мисля за него и да го обичам.Нямам си компания имам 1 много добра приятелка и 1 един много добър приятел,който ме харесва.Аз много ги ценя,но напоследък не се разбираме добре!А те двамата по отделно си имат компании,но аз не мога да си намеря свестни хора,с които да излизам и да се забавлявам,просто защото около мен има само кретени.Доста момчета ме харесват,защото съм била различна от другите момичета,но нямам чувства към тях,а не мога да тръгна с момче,към което не изпитвам нищо.А си нямам приятел от много време.Тези,които изглеждат симпатични на пръв поглед са женкари,а аз не съм от онези момичетча за един път.Просто незнам какво да правя,имам и още мн проблеми в къщи,а искам да се разсейвам някак си,чувствам се неразбрана и сама.Моля за съвет,ако някой го прочете и ме разбере :?

Smiley_Girl
10-21-2006, 13:16
От лични наблюдения смятам,че съдбата на някои хора е да са самотни.Не ти е цветущо положението,но все пак не си и съвсем сама.Много кофти за бившия ти - няма измислен лек за това,само времето.При теб доста е изминало,но все някога ще го забравиш.Знам,че ти е кофти,но не можеш да направиш много.Опитай да оправиш отношенията си с приятелите ти.Останалото,което можеш да направиш и да се примириш с гадната ситуация в момента и да изчакаш да премине,защото нищо не е вечно - нито хубавото,нито лошото (пак личен опит :wink: )Горе главата!