PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Предадох го, но го искам обратно !



MoHuTo
10-21-2006, 13:28
Значи мн обичам бившето си гадже..но вече не сме заедно,защото мн го нараних.Ето какво стана:в последните 2 седмици докато ходехме тои нямаше време за мен..постоянно беше зает и не ми обръщаше достатъчно внимание!Точно тогава един негов фр започна да ме зарибява и аз се поддадох нз защо :smt010 ,излязох с него и когато приятеля ми разбра ми вдигна скандал и скъсахме!Сега ходя с неговия фр не не изпитвам никакви чуства към това момче освен симпатии!Знам че бившия ми приятел още ме обича,но нз как да си го върна..Помогнете ми pls..Знам, че постъпих мн глупаво :smt009

Благодаря предварително !


§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

kofti_nick
10-21-2006, 13:34
Късаш с сегашния , званиш на бившия и гутово ... уреждате си среща , казваш му че съжеляваш па той ако те обичка ...

teardrop
10-21-2006, 13:41
Според мен би ти простил, но при положение, че не си ходила с приятеля му. В смисъл, самият факт, че си тръгнала с приятеля му още повече го е наранил, ако бяхте излезли просто без да става нищо след това, едва ли щеше да е толкова трудно. Бившият ти сигурно си е помислил, че наистина имаш чувства към приятеля му, щом си тръгнала с него и не вярвам сега да се получи пак нещо, но дано да греша. Все пак нищо не ти пречи да пробваш да си го върнеш. Дано успеет да си оправите нещата и ти да запомниш, че когато обичаш някого, не бива да се зарибяваш с други, камо ли негови приятели. Успех!

Smiley_Girl
10-21-2006, 13:41
Първо хубаво си помисли какво и защо искаш.Помисли дали би постъпила отново по същия начин и ако отговорът е "не" скъсай с приятеля си и се обади на бившия,извини се и го помоли за вори шанс.

PerfectStrang3r
10-21-2006, 15:10
Първо хубаво си помисли какво и защо искаш.Помисли дали би постъпила отново по същия начин и ако отговорът е "не" скъсай с приятеля си и се обади на бившия,извини се и го помоли за вори шанс.

Напълно съгласен :)

Rush_girl
10-21-2006, 15:27
[quote=Smiley_Girl]Първо хубаво си помисли какво и защо искаш.Помисли дали би постъпила отново по същия начин и ако отговорът е "не" скъсай с приятеля си и се обади на бившия,извини се и го помоли за вори шанс.
съгласна съм \:D/

TreeHill
10-21-2006, 17:58
.... ccc nai gi mraza takiva

Smiley_Girl
10-21-2006, 18:00
.... ccc nai gi mraza takiva
Ми кофти е,ама и на тебе може да ти се слуши.Никой не е застрахован.

koalka
10-21-2006, 18:06
Ами той те обича,ама ти него не явно...

summer_04
10-21-2006, 18:25
detska mu rabota!az mng go obi4am i toi mng me obi4a ama az sled kato skusah s nego i vednaga trugnah s negoviq friend!pf!

bawarec
10-21-2006, 18:28
detska mu rabota!az mng go obi4am i toi mng me obi4a ama az sled kato skusah s nego i vednaga trugnah s negoviq friend!pf!
\:D/ деца ко да ги правиш

miloto_girl_4e
10-21-2006, 18:55
Леле, колко позната история, преживях с едно бивше гадже нещо подобно...
Сега дали ще се съберете ние не знаем, защото има разлика от момче до момче..
И моят ме обичаше още, даже ми го беше казал тогава, но... твърде бе горделив и ... не ме искаше отново, защото го бях наранила доста.. (но не стана съзнателно и той беше виновен, че така се получи...)
Но има и други момчета, които не са толкова горделиви и биха приели момичето отново..
Такаче скъсай със сегашното си гадже, уговори си среща с бившият, кажи му как си се чувствала, когато той е нямал време, че е станало това с приятелят му, защото той ти е давал това, което ти е липсвало(внимание)и... бъди искрена :!: Успех :!:

MoHuTo
10-21-2006, 22:39
10x za savetite...a za tezi koito ime e sme6na temata prosto ako moje da ne ostavqt mneniq...Blagodarq predvaritelno pak

Scarabey
10-21-2006, 22:42
detska mu rabota!az mng go obi4am i toi mng me obi4a ama az sled kato skusah s nego i vednaga trugnah s negoviq friend!pf!
Хахаха точноо :!:

No_LiMiTe^f
10-21-2006, 23:07
Извинявай ама как можеш да твърдиш че му е най-добър приятел?!Ако беше така едва ли би тръгнал с теб(ако наистина си наранила бившия си)!Както и да е!Заебавай този и се връай при бившия ако си мислиш че можеш да оправишп нещата!

MoHuTo
10-21-2006, 23:44
Извинявай ама как можеш да твърдиш че му е най-добър приятел?!Ако беше така едва ли би тръгнал с теб(ако наистина си наранила бившия си)!Както и да е!Заебавай този и се връай при бившия ако си мислиш че можеш да оправишп нещата!

дам права си,най лошото е че той само на мене се сърди а на приятеля си - не!Най-гадното обаче е, че бившия ми мн ме харесва,аз него-също и си го искам обратно,но едва ли ще ми прости :smt009 В момента наистина нз какво да правя ](*,) ](*,) ](*,)

No_LiMiTe^f
10-21-2006, 23:46
Азми щом е така бори се за него!Обясни му чувствата си и се опирай!Не знам дали ще се получи защото освен че си излизала с приятеля му и ходиш с него!Тъпо е,но пробвай-ни6то не ти пречи!

ssiimmoonna
10-22-2006, 06:13
ami izvini mu se za glupavata postupka kaji mu 4e go obi4a6 a 4e kum dr mom4e izpitva6 samo simpatii akji mu tova koeto misi6 milsq 4e 6te te razbere :)

white_chik
10-22-2006, 10:31
На негово място аз нямаше де ти простя.Дано той да е по-широко скроен,защото според мен да тръгнеш с негов добър приятел е много,ама много гадно.Еми,както казаха и другите,късаш със сегашния,звъниш на бившия,признаваш грешката си и му казваш,че много го обичаш и дано неговите чувства да са силни,въпреки че ако има достойнство няма да ти ходи по свирката :smt011

ssiimmoonna
10-22-2006, 12:14
mda pravilno

Viktoriq_
10-22-2006, 12:17
просто му казваш , че съжаляваш и , че той е бил , е , и ще бъде най - важното момче в живота ти ...
Ако това не помогне ...значи няма чувства към теб !
Успех

die_die_my_darling
10-22-2006, 12:26
sama si si vinovna ot k*rvenski nomera da ti doide do gu6a ve4e...

MoHuTo
10-23-2006, 00:29
sama si si vinovna ot k*rvenski nomera da ti doide do gu6a ve4e...

Тц тц тц ко да кажа нз..ся и курва излязях!Аз искам да попитам само знайш ли ко е курва че на такава ме оприличаваш???

jony
10-23-2006, 01:34
не знам дали тя знае, но аз знам! ти не си курва спокойно! но постъпката ти е глупава и необмислена! може би просто си малка!
опитай да поговориш с него да му обясниш че е било просто моментно увлечение...! ако не те послуша, значи гордостта му пречи :arrow: го зарязваш! [-(

Lorraine
10-23-2006, 05:07
Значи мн обичам бившето си гадже..но вече не сме заедно,защото мн го нараних.Ето какво стана:в последните 2 седмици докато ходехме тои нямаше време за мен..постоянно беше зает и не ми обръщаше достатъчно внимание!Точно тогава един негов фр започна да ме зарибява и аз се поддадох нз защо :smt010 ,излязох с него и когато приятеля ми разбра ми вдигна скандал и скъсахме!Сега ходя с неговия фр не не изпитвам никакви чуства към това момче освен симпатии!Знам че бившия ми приятел още ме обича,но нз как да си го върна..Помогнете ми pls..Знам, че постъпих мн глупаво :smt009

Благодаря предварително !


§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§Ами мила,доста глупаво си постъпила!Но все пак се радвам,че си си видяла грешката..макар и късно..Нищо друго не мога да те посъветвам,освен да се бориш докрай за него,макар и да не дава признаци че някога ще се съберете отново.Аз съм в по-друго положение от теб но вече повече от месец се боря а нищо не постигам..и въпреки това не съм се отказала,понеже любовта ми към него е прекалено голяма и не мога с лека ръка да потъпча всичко(това е моята страна само..),но както и да е..Успех ти желая!

Sazi
10-23-2006, 10:05
Ako naistina te obi4a biv6eto ti gaje 6te ti prosti,a i ne samo tva ako naistina sitinski te obi4a vapreki vsi4ko,koeto si napravila 6te iska da bade vse o6te s teb i sam 6te te potarsi.Kasmet

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-23-2006, 17:23
mila i az imah period takyf period i izneverih na priqtelq mi no toi mi prosti i sea sme zaedno ami mojesh da otidesh pri nego i da mu kajesh 4e sajalqvash i 4e oshte si go obichash toi ako oshte te obicha she ti prosti

MoHuTo
10-23-2006, 20:51
mila i az imah period takyf period i izneverih na priqtelq mi no toi mi prosti i sea sme zaedno ami mojesh da otidesh pri nego i da mu kajesh 4e sajalqvash i 4e oshte si go obichash toi ako oshte te obicha she ti prosti

дано да ми прости,само за това се моля и мисля :smt010 нз досега така не се бях влюбвала..този път е мн различен от всичките ми връзки :cry:

tosti
10-23-2006, 21:22
mandra! zna4i moje bi da stane ne6to ako ste xodili mn vreme ina4e tcuk i dori da ste xodili mn pak ne e sigurno sry ;-)