PDA

View Full Version : Ne moje 4ovek da ima vsi4ko,koeto poiska



TaKe_SmILeS
10-21-2006, 13:37
Nqkoi 6te mi kaje li,za6to nikoi ne ceni tova,koeto ima i iska o6te i o6te a v su6toto vreme gubi tova,koeto ima!Moje li da ima6 4ovek do sebe si,s kogoto se obi4ate i vsi4ko e ok,a toi da se zadqva s drugo momi4e/mom4e i da tvurdi,4e te obi4a!? :?:

teardrop
10-21-2006, 13:44
Явно момчето или не знае какво иска, или не те обича достатъчно.

Smiley_Girl
10-21-2006, 13:47
В човешката природа е да се флиртува,а в мъжката - особено много.Виж вашите отношения и помисли има ли нещо в държанието му към ТЕБ (а не към другите момичета),което да те навежда към мисълта,че не те обича.Ако мислиш,че се държи страхотно с теб няма от какво да се притесняваш според мен.Явно човека просто обича да се задява,в което няма лошо,сига да не прекрачва границата.Аз например съм яко влюбена,бих умряла за човека,когото обичам,но това не ми пречи да флиртувам понякога.Всичко зависи от самия човек.

Th3WildAng3l
10-21-2006, 13:48
Ами две момчета от моя клас след като бяхме част от класа на дискотека се опитаха да ме свалят. И двамата си имат гаджета и в интерес на истината ги обичат... така че явно може да обичаш някой и да се задяваш с други. Въпрос на принципи.

TaKe_SmILeS
10-21-2006, 13:55
tova vsu6tnost ne se slu4va s men,a s edna mnogo blizka priqtelka.az gi vijdam kolko mn se obi4at i cenqt ot dosta vreme sa zaedno,no qvno vseki 4ovek ima nujda malko da raznoobrazi sferata na lubov,no zaradi tova az ne bih riskuvala da izgubq 4oveka,kogoto obi4am!

PerfectStrang3r
10-21-2006, 15:04
Нормално си е за мъжете. И аз го правя по някога... просто някой комплимент, усмивка към някое момиче само толкова :)

He3HauKa
10-21-2006, 16:15
E vij toi nemoje da ima ochi samo za teb,osven tova mislq che sme mnogo malki da govorim za nqkakva obvarzvashta lubov v koqto vseki e zakluchen za drugiq.Normalno e da flirtuva ,kakto e normalno i ti da go pravish.No toi e s teb,znachi iska da e s teb.Ako iskash da prestane draj se kakto se darji toi tyi che da se poluchi s negovite kamani po negovata glava :)

alkobalko
10-21-2006, 16:45
Когато имаш нещо хубаво ти свикваш с него и искаш още и още. И така в търсене на това "още" губиш това, което вече имаш.

koalka
10-21-2006, 17:45
Ами това момче просто те лъже.Аз не искам нищо повече от живота...само моето сладурче и това е.Без него не мога така и така,както се казва да дишам,така че...

TreeHill
10-21-2006, 17:51
emi tva pokazva kolko te obi4a....

Smiley_Girl
10-21-2006, 18:01
emi tva pokazva kolko te obi4a....
Не съм съгласна.Не знам как е във въпросния случай,но знам че когато обичаш някого не ослепяваш.Един флирт не е нищо особено.