PDA

View Full Version : OTROVA HELP



..............
10-21-2006, 14:24
Molq vi kajete mi ne6to s koeto moga da se otrovq no smurtonosno a ne prosto vremenno ili da ima na4in da mi pomognat.Naistina mnogo e spe6no kajete nqkakvi hap4eta i ako moje da ne e mu4itelna smurtta!I komentari ot sorta,4e sam luda ne e neobhodimo da puskate ako nqkoi moje da mi pomogne da pi6e koito ne..da ne pi6e.

YouR_PoisoN
10-21-2006, 14:26
az deistvam burzo i bezbolezneno :smt005

Smiley_Girl
10-21-2006, 14:29
Май арсеник...ама хубаво си помисли преди да я използваш

hforce
10-21-2006, 14:41
za kvo ti e otrova, az znam edin bezotkazen na4in no ne znam dali e bolezneno ili ne e, no ti preporu4vam da ne go pravi6, jivota e pred teb we deba, po-dobre nedei go pravi, no ako tolkova nastoqva6, vzemi 1 sprincovka, napulni q s vuzduh, zabii si q nqkade i iskarai vuzduha (nai-dobre v vena)
pak ti kazvam, nedei da go pravi6, poznavam mnogo hora koito sa se opitvali da se samoubiqt, no ne sa uspqvali i sega sa 6taslivi i se radvat na jivota
ina4e za otrovi ne znam, ne sum po taq 4ast

SwEeTSsSnake
10-21-2006, 14:54
време е за доктор . . .

YouR_PoisoN
10-21-2006, 14:56
време е за доктор . . .
психиатър... по-точно

drawers
10-21-2006, 14:58
еее излагаш се
не си ли гледала по сапунките как се натравят

10-21-2006, 15:03
zemi edna sprincovka i q napalni sas benzin ili belina ili nqkav dryg preparat i si q bocni, no ako si savsem sigurna :)

Smiley_Girl
10-21-2006, 15:08
А защо държиш да е отрова?Има и други яки начини да се пречукаш :wink:

YouR_PoisoN
10-21-2006, 15:09
Начини да умреш-колкото си искаш, има даста интересни, но за това трябва и основателна причина, за тва се вземи в ръце и не мисли за глупости. То живота не е лесен и човек трябва да се бори със зъби и нокти за да успее, а не да избере лесния начин-смъртта. За да успееш трябва да бъдеш силна и да го покажеш пред себе си и прид другите.

"Ако животът беше лесен то нямаше да започва с плач." :wink:
Така че не се отчайвай и бъди силна, каквото и да ти се е случило... ДИШАЙ!

AliceSw
10-21-2006, 15:25
Май арсеник...ама хубаво си помисли преди да я използваш
арсеникът убива бавно и мъчително, може да се приема с години преди да се усети че те тровят и смъртта е болезнена чакай 2 седмици след решението си и реши тогава ще се самоубиваш ли

Momchence
10-21-2006, 16:07
По-добре скочи от някъде....няма да усетиш нищо а пък ще си полетиш преди тфа...
Иначе ако държиш на отровата съм чувал че няколко разтвориени зрънца калиев перменганат са достатъчни :))

maldini
10-21-2006, 16:09
Не мога да повярвам. :shock:

Казвате и как да се самоубие и то въобще без да ви пука. :shock:

drawers
10-21-2006, 16:14
Не мога да повярвам. :shock:

Казвате и как да се самоубие и то въобще без да ви пука. :shock:

предполагам, че няма да се престраши да го направи

YouR_PoisoN
10-21-2006, 16:14
Не мога да повярвам. :shock:

Казвате и как да се самоубие и то въобще без да ви пука. :shock:
Ааабсолютно и на мен тва ми направи впечатление, вместо да я убедят да не го прави те се едно я насърчават и подтикват към самоубийство :smt011 :smt011 :smt011



Не мога да повярвам. :shock:

Казвате и как да се самоубие и то въобще без да ви пука. :shock:

предполагам, че няма да се престраши да го направи

и все пак...

Momchence
10-21-2006, 16:25
Да бе да ше се самоубива...най-много да опре до ръба и да се напикае....тея хормони...аман..пак ше привлича внимание

..............
10-21-2006, 16:32
Blagodarq tova sas sprincovkata go bqh zabravila.Az ne iskam da mi obqsnqvate 4e ne e redno i t.n. Mislila sam mnogo i znam 4e e nerealno i nepravilno 4e e lesnia na4in..no vijdam 4e ne moga da se borq sas jivota nqmam silite nqmam smelosta i husa...za6to iskam otrova..za6toto ne mi stiska ina4e probvala sam s otrova za mi6ki i za ku4eta i ne se polu4i..venite iskah da si reja no ne smeq zamo pri mislata 4e 6te ima o6te bolka i iztrupvam..Da sko4a nqma ot kude ot bloka mi 6te bute ne6to ujasno i za horata i za roditelite mi..gledam da e po vuzmojno nai bezboleznenia (ako su6testvuva takav izob6to)za tqh na4in.Az znam 4e sam strahlivka i za tova prava dopitvane v forum a ne s nqkoi poznat ili fr...Nadqvam se samo da moga da si prosta i da mi prostat i da namerq po dobur jivot.

Smiley_Girl
10-21-2006, 16:35
Blagodarq tova sas sprincovkata go bqh zabravila.Az ne iskam da mi obqsnqvate 4e ne e redno i t.n. Mislila sam mnogo i znam 4e e nerealno i nepravilno 4e e lesnia na4in..no vijdam 4e ne moga da se borq sas jivota nqmam silite nqmam smelosta i husa...za6to iskam otrova..za6toto ne mi stiska ina4e probvala sam s otrova za mi6ki i za ku4eta i ne se polu4i..venite iskah da si reja no ne smeq zamo pri mislata 4e 6te ima o6te bolka i iztrupvam..Da sko4a nqma ot kude ot bloka mi 6te bute ne6to ujasno i za horata i za roditelite mi..gledam da e po vuzmojno nai bezboleznenia (ako su6testvuva takav izob6to)za tqh na4in.Az znam 4e sam strahlivka i za tova prava dopitvane v forum a ne s nqkoi poznat ili fr...Nadqvam se samo da moga da si prosta i da mi prostat i da namerq po dobur jivot.
Дано си го обмислила достатъчно добре.И аз съм с много проблеми,много пъти съм била на крачка от самоубийството.Но рано или късно всичко се оправя.Но все пак,понякога наистина няма изход.Но пък няма как да си 100% сигурна,че и твоя случай е такъв.

sAsHeTo0_f
10-21-2006, 16:43
тцтцтц мнооо злееее

..............
10-21-2006, 16:47
Momchence minah puberteta moje da se kaje 4e i nqmah vreme da "vlizam" v nego neznae6 ni6to za tova ne davai izli6ni komentari.I ako iskah da privleka vnimanie nqma6e da iskam hap4eta a 6tqh da si prereja venite(klasika)

Smiley_Girl
10-21-2006, 16:51
Мога ли да попитам каква е причината да искаш да умреш и то по такъв начин?Защото ако просто искаше да се самоубиеш - има и по-лесни начини.А всички начини според мен привличат внимание.

..............
10-21-2006, 17:37
Pri4inata e samia mi jivot...a i dori da jiveq s nadejdata 4e ne6tata 6e se promenat...ne mi se jivee prosto ne mi se jivee ne vijdam ne6to koet da me zaintriguva ni6to ne mi e nared puk i ne iskam da mi e prosto sam slaboharakterna jivota mi vika4i e bil nagore s krakata..i mi pisna edna godina ne smeq da go napravq i se re6ih pravila sam opiti no..Iskam drug svqt iskam svoboda da se 4uvstvam jiva za kakvo mi e da jiveq ta az ne se 4uvstvam jiva!Az nikoi ne obi4am dori i sebe si ...nqmam me4ti jelania...Iskam da napravq ne6tata koito sam obe6tala za da moga da "poletq" spokoino v novia svqt!

Smiley_Girl
10-21-2006, 17:41
Ем,наистина нз ко да ти кажа...не е редно да се съгласявам с теб.Просто се надявам да постъпиш правилно...каквото и да значи това.

skate_warrior
10-21-2006, 17:56
jivota e ne6to mnogo cenno i ti nqma6 pravo s takava lekota da go otneme6, dori i da e tvoi.. Jivei i se bori i togava 6te nameri6 smisula na jivota si. Edin den 6te se radva6 4e ne si se samoubila...

YouR_PoisoN
10-21-2006, 18:17
Г-жата каза нещо и го нарече виц, но то не беше такова имаше капка смисъл, а ето какво беше то(не се сещам как беше точно, но ще се пробвам):

Един човек си вървял покрай една река и видял един човек на едно дърво, искал да се обеси. Питал го той каква е причината и човека му отговорил,че живее в мизерия, бизнеса пропаднал, жената му изневерявала и му дошло до гуша от всичко и иска да сложи край на живота си. И тоз нашия му казал да не избързва и се споразумели че щему даде една белешка, която трябва всеки ден да си я прочита и да вярва в написаното... и така се споразумели. Минало година и тоз човек дет щял да се беси забогатял, направил състояние имал мн апартаменти, коли, яхти и т.н. и се сетил за "онзи" човек който променил живота му и решил да отиде при него да му подари апартамент и кола. Срещнали се те и тоя човек казал "Сещаш ли се кой съм, там един ден щях да се беся и ти ми каза тъй, тъй..." и нашия човек отговорил "Да сещам се". "Идвам да ти подаря това в знак на благодарност, щот от тогава забогатях, имам сичко дет си пожелая..." и тогава нашия човек му отговорил "Ти май не си четеш редовно бележката..."
А на бележката пишело "НЕ ВИНАГИ ЩЕ Е ТАКА!"


Надявам се това което написах с много правописни грешки е имало някакъв смисъл за някого :)

10-21-2006, 18:17
mili4ka ne se izlagai!i az mn puti sum si go mislila i sum iskala da si napravq ne6to no nqma po glupavo ot tova !imah edna bratov4edka koqto se skara s maika si za6toto ne i kupi nqkakuv pantalon i se nagulta s hap4eta i umrq prosto ei taka nikoi ne uspq da i pomogne a be6e na 17,prosto nedei!pomisli kolko hubavi ne6ta ima na tozi svqt koito te 4akat i kolko po ne6tastni hora ima po sveta !pomisli za horata okolo teb koito 6te narani6.

10-21-2006, 18:50
mili4ka ne se izlagai!i az mn puti sum si go mislila i sum iskala da si napravq ne6to no nqma po glupavo ot tova !imah edna bratov4edka koqto se skara s maika si za6toto ne i kupi nqkakuv pantalon i se nagulta s hap4eta i umrq prosto ei taka nikoi ne uspq da i pomogne a be6e na 17,prosto nedei!pomisli kolko hubavi ne6ta ima na tozi svqt koito te 4akat i kolko po ne6tastni hora ima po sveta !pomisli za horata okolo teb koito 6te narani6.

nap1lno s1m s1glasna! pomisli kak 6te se 4ustvat semeistvoto ti i priqtelite ti! vse pak gospod te e s1zdal zatova za6toto si mu nujen! ne se ot4aivai! jivot1t e pred teb! ima tolkova jubavi ne6ta na tozi svqt kolkoto dori i ne moje6 da si pomisli6! misli po pozitivno! gledai jivota s usmivka na liceto! nai-lesniq na4in da se ot1rve6 ot vsi4ko tova e samoubiistvoto, oba4e ot nego nqma smis1l! misli si za hubavi ne6ta i za tova kolko hubav e jivota! zamisli se sled vreme za semeistvoto ti koeto ti 6te s1zdade6 i za decata koito 6te napravij! postavi se na mqstoto na semeistvoto i priqtelite ti kak 6te se 4ustvat ako post1pi6 taka! vij sega razbiram 4e moje6 da ima6 problemi i jivota da ti e s krakata nadolu, no rano ili k1sno 6te doide vremeto kogato vsi4ko tova 6te se promeni! vseki den stavaiki ot legloto se poglejdai v ogledaloto i se usmihvai na hubaviq den! misli za hubavi ne6ta! ne se ot4aivai! edin den 6te se radva6 4e si post1pila pravilno toest NE SI SE SAMOUBILA!!! ne go pravi! molq te! razmisli v1rhu tova koeto ti napisah az i ``anonimko``! Pojelavam ti uspeh i si pomisli mn dobre v1rhu re6enieto koeto 6te vzeme6!

P.S. na kolko si v1ob6te?!

Smiley_Girl
10-21-2006, 18:52
Аз пак почнах да мисля да се самопречукам :? Понякой път положението е мн кофти и верно нз дали има друг изход.Закво да живееш като нищо не се оправя.Или ако се е за да стане после по-лошо.

ErinEverly
10-21-2006, 20:55
Ох, стига, бе. Ебаси тъпите деца.

Към авторката (предполагам че си момиче),

Ако ще го правиш наистина, го направи. Мисля че и аз и ти знаем достатъчно начини - то не са хапчета, то не са ножички, то не са хвърляние, не е бесене. Ако го правиш, го прави интересно.
И въпреки това аз съм 200% сигурна че няма да го направиш. Всеки човек може да се самоубие, трябва да си с -9345487563745 интелигентност, за да незнаеш какво може да убие човек. Ти, или се правиш на истересна, като се смееш на нас, тъпите форумци, или искаш да се направиш на интересна пред приятелите си, роднините и т.н. Прекаленомного са тея хора, дето пият 20 валериана и чакат да умрат и после викат родителите си, за да ги водят в болница. Да не говорим за хората, които се режат, за да направят впечатление, и после се срамуват да го покажат на родителите си. Аре стига, бе. Аман от желание за внимание в тва поколение. Ако ще се самоубиеш, няма да ти пука дали ще боли или дали ще бъдеш красив труп. Но все пак, ако греша - сложи на първо място не себе си, а другите. Помисли за това как ще навредиш на психиката им. Самоубийството не е нито за гордост, нито за преклонение, то е просто егоизъм. Ебаси и самосъжеляването. Аре, бе, не самоубийството ще те направи силна.

За хората, които и дадоха съвети - изхабихте ги напразно, тя няма да го направи.

За хората, които се опитваха да я накарат да не го прави - не се безпокойте, липсва смелост в цялата ситуация.

The_White_Witch
10-22-2006, 13:26
Stiga we !!! ^^^Zemete se grumnete ! kvo ste re6ili ? Mislite 4e kato se samoubiete 6te izglejdate mnooo qki i geroi4ni ? :shock: Zle li ste ? 6to ne pomislite kakvo 6te stane s teq sled vas ? Tctctctct :---)

SweetBunny
10-22-2006, 13:27
ErinEverly
Права си...ама адски много.
Иска околните да я съжеляват и да й обръщат мнооооого внимание, да я смятат за жертва...ооо, горката тя...
Иска, ама не и стиска. Просто няма да се самоубие, ако щеше да го направи, едва ли щеше да разпитва как да го направи и то в някакъв си форум и да парадира със злочестата си съдба :smt017
Кфо си мислиш бе, че само твоя живот е зле, а нашия е розов? Ми къфто си го направиш, такъф ще е?
Милата...как я е ощетила съдбата... :-k Това ли искаш, чуждото съжеление? Смешна си.